Okularnica

  • Rozpoczynający wątek Okularnica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć.:)
Jestem tu nowa i dopiero zaczynam grę, a zainteresował mnie mój brat (tą grą).
Nie wiem jeszcze, czy mogę tu grać, ale jeśli mi pozwolą, to trochę tu posiedzę.
Siedzę sobie teraz w domu i choruję, te jesienne uroki...;> Więc mam trochę czasu na granie.

Jest na forum ktoś, kto lubi serię elder scrolls? Jestem wielką fanką skyrim, a trochę grałam też w morrowind. Bardzo lubię dunmerów, moja ulubiona rasa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Ja o Elder Scrolls mam zamiar pisać pracę magisterską :D Jak na razie też grałem tylko w Skyrima, który moim zdaniem jest świetny :)

No i oczywiście witam w FoE :) Na którym świecie grasz?
 

DeletedUser

Guest
Ojej!
To co studiujesz, że piszesz o scrollsach?

Na razie na fel dranghyr, ale zamierzam wypróbować po trochu wszystkie światy.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Kierunek o tajemniczo brzmiącej nazwie Porównawcze Studia Cywilizacji (polecam gorąco) :D
 

DeletedUser

Guest
I w pracy magisterskiej porównujesz cywilizację dwemerską i nordycką? :haha:

Ja zamierzam iść na ASP. Poszłabym do szkoły filmowej, ale nie umiem tańczyć. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
No kompletnie nie trafiłaś :) Porównanie mitu o stworzeniu świata w TES z "naszymi" mitami :) Przynajmniej taki jest wstępny plan :)
 

DeletedUser

Guest
No historia z anu i fadomayem* to trochę jak manicheizm. No i fadomay to entropia.

Tak, do kahjitów też miałam słabość.
 

DeletedUser8110

Guest
Myślałam, że wiem czym jest Skyrim, a później okazało się, że nie wiem nawet czy Wasze ostatnie posty są po polsku... :D
Witamy serdecznie na forum! Zdrowiej :) I nie daj sobie zabronić grania w FoE ;)
 

DeletedUser

Guest
O, może ty będziesz znać odpowiedź na moje pytania?
Zamieściłam je w dziale z pytaniami.:]
 

DeletedUser

Guest
Witam również:)
Koniecznie zgłoś się do supportu jak chcesz grać z bratem na jednym kompie:) inaczej na pewno wam zablokują konta:)
Tez grałem w Skyrim i uważam, że to najlepszy RPG w jaki grałem:) Długa, ciekawa i mocno rozbudowana gra, polecam każdemu:)
 

DeletedUser8110

Guest
Koniecznie zgłoś się do supportu jak chcesz grać z bratem na jednym kompie:) inaczej na pewno wam zablokują konta:)

Nie strasz już jej tak od początku... Dopóki każde z nich będzie pilnowało swojego konta nikt się nie będzie mógł przyczepić :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Witam witam :)

Widzę, że wielbicielka gier się pojawiła :D
A czytasz coś? Jakieś ulubione książki? :p

Siorprajs - czyżbyś sugerowała swoją protekcję nad nimi? :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Astralną chyba :D


Ogólnie uważam że na forum albo gdzieś w regulaminie trzeba poruszyć przypadek dzieleni łącza, bo coraz więcej graczy się zgłasza z pytaniem czy można i jak.
 
Ostatnia edycja:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
No historia z anu i fadomayem* to trochę jak manicheizm. No i fadomay to entropia.
Na pewno też znajdę dużo więcej, ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy to właśnie mniej więcej to :)


Myślałam, że wiem czym jest Skyrim, a później okazało się, że nie wiem nawet czy Wasze ostatnie posty są po polsku... :D
Czego tu nie rozumiesz, to Ci rozrysuję może :haha:
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Mój sześcioletni komp też za dobrze go nie przyjmuje, musiałem zjechać z poziomu detali a i tak zdarzają się przycinki :/
 

DeletedUser

Guest
Witam witam :)

Widzę, że wielbicielka gier się pojawiła :D
A czytasz coś? Jakieś ulubione książki? :p
Czytam, czytam. :)
Trochę tego jest, życie po życiu, władca much, elryk z melnibone, parę książek Huxleya, no i ogólnie fantastykę.
 

DeletedUser4259

Guest
witam, ja mam pytanie z innej beczki: co Cię łączy z Brendą Ann Spencer?
 

DeletedUser

Guest
Nie lubię poniedziałków.:mad:
Zastanawiałam się, komu przyjdzie do głowy, co to za zdjęcie. ;>
Brawo!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Witam również:)
Koniecznie zgłoś się do supportu jak chcesz grać z bratem na jednym kompie:) inaczej na pewno wam zablokują konta:)(...)

Nie ma konieczności zgłaszania dzielenia łącza z innym Graczem:)

A tak poza tym... Witaj Okularnico^^
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio wzięłam się za zbrodnię i karę. :]
Bardzo lubię te klimaty. :D
 
Do góry