ogromna paczka punktów rozwoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4614
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4614

Guest
Witam.

Pytanie do TEAMU mam następujące. Czy wiadomo czy pojawi się jakaś większa paczka PR np. 100 PR lub 500 PR (jak 500 euro hehe) ? :)

Czy jakieś plany mają projektanci i coś wiecie? lub możecie zapytać ? :)))

Wiadome jest że: aktualnie mamy:
2 PR - mała paczka PR
5 PR - średnia
10 PR - duża

Sprezentowanie graczom ARKI oraz uwolnienie poziomów pereł , spowodowało że dziennie przerzuca się tysiące PR...
Wbicie 3000 pr do perły to 600 kliknięć :)

Dziękuję za informacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Możemy powiedzieć, że zgłosiliśmy już zapotrzebowanie na tego typu paczki tudzież inne rozwiązanie, które ułatwiłoby życie naszym Graczom do twórców gry. Jakie dokładnie rozwiązanie wybiorą ani kiedy się pojawi jeszcze nie wiemy.
Fakt, faktem, wysokie poziomy Arki sprawiły, że Gracze muszą się nieźle naklikać. :p
 

DeletedUser13596

Guest
Pracę nad tym już chyba trwają, od jakiegoś czasu trwa bój o taką paczkę na serwerze beta. Paczka 100 pr byłaby idealna, bo pasowałaby do wykonywania questów z artkyki, a zarazem nie "więziłaby" punktów w przesadnie dużych paczkach np. 200 czy 500 pr. Pamiętajmy, że czasami trzeba wrzucić np. 173 pr i tutaj paczka 200 pr wymusiłaby na nas jej otwarcie i 173 kliknięcia po 1 punkciku... :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Pamiętajmy, że czasami trzeba wrzucić np. 173 pr i tutaj paczka 200 pr wymusiłaby na nas jej otwarcie i 173 kliknięcia po 1 punkciku... :)
Nawet nie wiesz jak system będzie miał wyglądać, a tak napisałeś. Może będzie możliwa wymiana także w drugą stronę? Pożyjemy zobaczymy :)
 

DeletedUser13596

Guest
Nawet nie wiesz jak system będzie miał wyglądać, a tak napisałeś. Może będzie możliwa wymiana także w drugą stronę? Pożyjemy zobaczymy :)

Nie wiem czego się uczepiłeś... Napisałem tylko co by było gdyby po prostu dodano paczkę 200 pr i dlaczego lepsza byłaby paczka 100 pr. Równie dobrze może pojawić się suwak przesuwania punktów albo łączenie i dzielenie paczek. Nie napisałem, że to jest przygotowywane rozwiązanie...
 

DeletedUser15227

Guest
Nie wiem czego się uczepiłeś... Napisałem tylko co by było gdyby po prostu dodano paczkę 200 pr i dlaczego lepsza byłaby paczka 100 pr. Równie dobrze może pojawić się suwak przesuwania punktów albo łączenie i dzielenie paczek. Nie napisałem, że to jest przygotowywane rozwiązanie...

Hmm

Pracę nad tym już chyba trwają, od jakiegoś czasu trwa bój o taką paczkę na serwerze beta.

To zdanie może sugerować, że na becie już jest taka paczka...chyba że "bój" odbywa się na forum bety :)
 

DeletedUser13596

Guest
Hmm



To zdanie może sugerować, że na becie już jest taka paczka...chyba że "bój" odbywa się na forum bety :)

Nie no bez jaj. Skoro napisałem, że prace trwają to jak można to zinterpretować w taki sposób, że paczka jest już dostępna w grze? o_0. Bój toczy się na forum o wprowadzenie takiej paczki, gdyby ktoś miał wątpliwości.

Do czego to doszło, że trzeba się tłumaczyć co się ma na myśli mówiąc "słońce świeci"...
 

DeletedUser15227

Guest
Najważniejsze, że autor pytania otrzymał odpowiedź. Teraz wystarczy czekać ;)
 

DeletedUser13910

Guest
Większa paczka jest niezbędna w obecnych realiach gry. Codziennie jest przerzucanych tyle PR, że wyklikanie tego jest po prostu męczące i bardzo czasochłonne. Wprowadzenie takiej paczki czy jakiegokolwiek innego rozwiązania przyspieszającego wrzucanie PR powinno być jedną ze spraw priorytetowych.
 

DeletedUser16083

Guest
A ja od samego początku gry nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma możliwości zamiany PR z paska na PR w paczki?
Rozumiem limit 10 PR na pasku, ale jak perły przynoszą mi dziennie więcej niż 10 PR to dlaczego je muszę koniecznie "gdzieś szybko" wydać? bo inaczej kolejna PR mi się nie będzie zbierać :/
Tak samo nie rozumiem dlaczego jak mam 9 PR na pasku i stan licznika do kolejnej powiedzmy 5 minut, to jak zbiorę 1 PR z ŚW to licznik mi się zeruje. Za chwilę wydam PR i znowu mam do kolejnej PR godzinę. Jak już - to licznik powinien zastopować aż stan PR na pasku zmniejszy się do liczby mniejszej niż 10 PR i dokończyć odliczanie czyli kolejny PR powinien wskoczyć za brakujące przykładowe 5 minut.
Mechanizm ten jest teraz bardzo niekorzystny dla początkujących graczy gdzie każdy PR się liczy. Takie straty na późniejszym etapie gry nie są już tak dokuczliwe, ale jednak występują :/
Powinno być to zmienione i dodana możliwość zamiany PR z paska na paczki do inwentarza. Wtedy wydam PR na co chce i kiedy chce przecież to są MOJE CIĘŻKO UCIUŁANE PR !!!
 

DeletedUser4614

Guest
dzieki za profesjonalna odpowiedź...

pozostaje w takim razie czekać w mękach i bólach, doinewstować amortyzowane myszki, etc. :))
 
Status
Zamknięty.
Do góry