[Perły Architektury] Odzyskanie wkładu w perłę

Status
Zamknięty.

Worever.

Szlachcic zagrodowy
Będąc graczem zauważyłem sytuację, którą można byłoby zmienić poprzez poprawkę.
Chodzi o wrzutki w perły innych graczy, którzy "trzymają" te punkty po kilka miesięcy. W moim przypadku jest to np. wrzutka kilku PR, które gracz o nicku **** trzyma już kilka miesięcy. Nie wiem, czy gra, czy nie; czy gra na kilku światach i ten na D w ogóle go nie interesuje. Domyślam się, że takich sytuacji jest bardzo dużo. Uważam, że można byłoby to w jakiś sposób zmienić np. poprzez.:
1) ustalenie z automatu limitu czasu dla aktualności wrzutek w perłę innych graczy np. na okres 1 miesiąca i po tym czasie ich zwrot w przypadku niezakończenia poziomu, co zmobilizowałoby gracza do aktywności w grze tak aby wykorzystał wrzutki innych graczy lub,
2) możliwość wycofania wkładu gracza w perłę innego gracza także po okresie np. 1 miesiąca po wrzutce.
Taka poprawka na pewno byłaby motywacją dla właścicieli pereł oraz dla tzw. inwestorów i możliwość obracania PR w środowisku aktywnych graczy, szczególnie tych, którzy tych PR mają niewiele na inwestycje w celu chociażby pozyskania planów.
Taką mam sugestię - pozdrawiam Worever.
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Bardzo zdecydowane nie.
Powód:
Wbija ktoś w perłę, choć nie był do niej zapraszany, to niech sobie czeka na zwrot tyle, ile właściciel perły uważa za stosowne ... nawet do "usra.ej śmierci" ;)
PS
Dodaj ankietę
 
Status
Zamknięty.
Do góry