[Inne] Odliczanie zegara przydziału Punktów Rozwoju

Czy popierasz pomysł?

  • Tak

    Głosy: 17 89,5%
  • Nie

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19

astrotaurus

Hrabia
Wiadomo jak jest: wypełnienie Punktami Rozwoju 10. okienek przerywa odliczanie czasu. Nieraz w sposób niemal kuriozalny kiedy np. mam za 10 min dostać punkt, a tu widzę, że jest na szybko do wzięcia tani plan w czyjejś Perle. Sięgam do magazynu po dużą paczkę PR i trach! Następny punkt dostanę za godzinę, a nie za 10 min. To samo dzieje się przy zbiorze z Pereł czy Ratusza - trzeba zbierać na raty, żeby nie przerwać odliczania. Fajnie, że można zrobić nawet przepełnienie przy zbiorach, ale to stoi w konflikcie z odliczaniem.

Proponuję by odliczanie nie było przerywane zaraz po przydziale dziesiątego punktu (czy jakimkolwiek wypełnieniu okienek), ale dopiero po następnej/kolejnej odliczanej godzinie kiedy nie zwolni się miejsce na następny punkt. Skoro punkt należy się po godzinie to niechże on przyjdzie skoro będę w tym czasie gotowy na jego przyjęcie.

Zapraszam do aktywnego udziału.

.............................
Na marginesie:

Wyobrażam sobie też opcję kiedy zegar odlicza kolejne godziny cały czas, ale punkt wskakuje tylko jak jest na niego miejsce. Wtedy ta godzina przydziału byłaby zawsze ta sama, może nawet ta sama dla wszystkich graczy (np. o każdej pełnej godzinie - możnaby wtedy według tego regulować zegarki ;) ) i możliwa byłaby sytuacja, że wracam do domu, wydaję zgromadzone 10 PR i za chwilę mam następny!
 
Ostatnia edycja:

Hikari36

Polonista
Polonista
Hmm, taki pomysł już się pojawił, polecam Wyszukiwarkę :) Oczywiście tylko 1 opcja. W drugiej jestem na nie (1 pomysł = 1 temat, inaczej nie ma jak w ankiecie odpowiadać)
 

DeletedUser11123

Guest
Wiadomo jak jest: wypełnienie Punktami Rozwoju 10. okienek przerywa odliczanie czasu. Nieraz w sposób niemal kuriozalny kiedy np. mam za 10 min dostać punkt, a tu widzę, że jest na szybko do wzięcia tani plan w czyjejś Perle. Sięgam do magazynu po dużą paczkę PR i trach! Następny punkt dostanę za godzinę, a nie za 10 min.



W tym co tu napisałeś, mocno mijasz się z prawdą. Do pereł architektury PR z paczek można wrzucać bezpośrednio, bez udziału paska. Jak wejdziesz do interesującej Cię perły, to tam masz taki żółty plusik. Za jego pośrednictwem można tez wrzucać paczki.
 

astrotaurus

Hrabia
Hmm, taki pomysł już się pojawił, polecam Wyszukiwarkę :)
Widziałem jeden z "poprawką i ulepszeniem", ale to zupełnie nie to samo co ja proponuję

Oczywiście tylko 1 opcja. W drugiej jestem na nie (1 pomysł = 1 temat, inaczej nie ma jak w ankiecie odpowiadać)
Tu jest jeden pomysł by wypełnienie okienek nie skutkowało przerwaniem odliczania do następnego punktu.
Ta "druga opcja" to tylko w sumie dygresja, zrobię edytkę dla jasności.

- - - Zaktualizowano - - -

W tym co tu napisałeś, mocno mijasz się z prawdą. Do pereł architektury PR z paczek można wrzucać bezpośrednio,
Och, to mijam się z jedną prawdą (a przy okazji się czegoś nauczyłem), ale z pozostałymi dwoma wymienionymi prawdami się nie mijam. ;)
Dla wyrównania dorzucę jeszcze jedna prawdę, z którą się nie mijam: mam chęć zaczerpnąć z magazynu paczkę (mam tylko duże) i przejrzeć cudze Perły zaznaczając je po 1. punkcie - też odliczanie szlag trafi.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser775

Guest
W tym co tu napisałeś, mocno mijasz się z prawdą. Do pereł architektury PR z paczek można wrzucać bezpośrednio, bez udziału paska. Jak wejdziesz do interesującej Cię perły, to tam masz taki żółty plusik. Za jego pośrednictwem można tez wrzucać paczki.

Tylko szkoda, że po najechaniu myszką na ten plusik, dymek podpowiada "Kup punkty rozwoju dla tego budynku".

Powinno być "Dodaj punkty rozwoju...", bo potem mamy wybór, kupić czy użyć paczek PR.
 

DeletedUser11123

Guest
Tylko szkoda, że po najechaniu myszką na ten plusik, dymek podpowiada "Kup punkty rozwoju dla tego budynku".

Powinno być "Dodaj punkty rozwoju...", bo potem mamy wybór, kupić czy użyć paczek PR.


No fakt, powinni to zmienić
A pomysł na nie.
 

DeletedUser3876

Guest
No fakt, powinni to zmienić
A pomysł na nie.

Powiem szczerze, że na dzienne zbiory (ponad 50) nie boli mnie tak ten fakt utraty jednego punktu przy zerowaniu licznika. Nie mniej jednak nie każdy ma ten luksus, więc (jak w identycznym pomyśle, który już padł) jestem na tak :)
 

DeletedUser

Guest
ja mialem pomysl by licznik robil poprostu pauze do zwolnienia paska - ale mnie wszyscy olali
 
Do góry