[Jednostki] Oddzielna kategoria jednostek dla łotrów i czempionów.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22106
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby łotry oraz czempiony doczekały się własnych kategorii zamiast przyporządkowanych

  • tak

    Głosy: 6 75,0%
  • nie

    Głosy: 2 25,0%

  • W sumie głosujących
    8
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser22106

Guest
Witajcie.
Już od dawna noszę się z zamiarem zaproponowania pewnych zmian, które usprawniłyby grę a przy tym samą rozgrywkę...
Myślę, że moja sugestia po wprowadzeniu przyspieszyłaby i ułatwiłaby masowo wykonywane walki na GvG, PvP oraz gildyjnych polach chwały.
Po wprowadzeniu odetchnęłyby tysiące graczy, którzy wykonują setki walk dziennie.
Do sedna:

Czy w związku z tym, że są to zupełnie inne kategorie jednostek - (mowa o czempionach i łotrach) nie mogły by one doczekać się własnych zakładek w oknie wyboru jednostek?

Przewijanie paska w poszukiwaniu łotrów w zakładce lekkie wymaga cennych sekund, gdzie często na GvG albo na gildyjnych polach chwały to właśnie czas jest decydujący w kwestii wygrania lub przegrania potyczki o sektor. Gracze, którzy nie chcą pozbywać się jednostek lekkich z epoki w której walczą tracą cenne sekundy na przewijanie w celu wyboru łotrów do ich obsadzenia.
Byłoby to pomocne również w przypadku aplikacji mobilnej ze względu na ciągły dobór armii atakującej na GPC czy ze względu na codzienne ataki sąsiadów. Ponadto zwyczajnie usprawniłoby to grę. To samo dotyczy czempionów. Aby takie wprowadzone w przyszłości rozwiązanie miało sens, jednostki łotrów powinny być pierwsze na liście z uwagi na ich najczęstsze stosowanie. Rozumiem, że edycja ustawie ie wchodzi w grę, dlatego wybieramy najrozsądniejsze ustawienie.

Łotry mogłyby występować w nowej zakładce pod symbolem znaku zapytania a czempiony z gwizdką - jako, że też przyjmują cechy różnych jednostek. W kodzie gry zmieniłoby to trochę ale z pewnością każdy gracz doceniłby to zwłaszcza z czasem, dlatego uważam, ze zmiana warta jest trudu.
 

DeletedUser22106

Guest
Sprawdzałem ale widocznie za krótko...to dotyczy tylko łotrów a mimo wszystko temat nie rzucił mi się w oczy. :)
 
Do góry