[Jednostki] Odzielna zakładka na łotry

Odzielna zakładka na łotry itd.

  • Tak

    Głosy: 63 98,4%
  • Nie

    Głosy: 1 1,6%

  • W sumie głosujących
    64

Legenda wojownika

Wicehrabia
Witam , obecnie jak w chodzimy w armie (przed walką ) to mamy podział na wszystkie , konie ,strzeleckie itd. .
Proponuje dorzucić zakładkę na specjalne jednostki (dobosze,chorąży , a przede wszystkim na łotry ) .
Obecnie jak się ma wojo z kliku epok i po dużo jednostek to trzeba dużo przewijać .
 

DeletedUser7795

Guest
@legenda wojownika chorążych i doboszy to tylko w żelazie i ewentualnie we wczesnym średniowieczu się używa. Do walki w następnych epokach się nie nadają.
Zgadzam się, powinna zostać utworzona dodatkowa zakładka dla łotrów.
 

DeletedUser17454

Guest
Uważam, że ta funkcja byłaby neutralna... Mnie też męczyło przewijanie, ale znalazłam sposób. Wybierasz jednostki lekkozbrojne i klikasz, żeby pokazały Ci się te, z tej epoki, w której jednostek nie masz. Ja np. jestem w epoce postępowej, więc nie mam wojska z modernizmu, brązu itd. Wtedy wyświetlają się same łotry. 8>
 

HuanMing

Książę
Coś by się na pewno przydało, na komputerze jest łatwo, wystarczy przejechać na sam koniec lekkozbrojnych paskiem i są łotry, ale jak gram z telefonu to już chwilkę to trwa zanim je znajdę, też ratuje się zmianą epoki co jest irytujące.
 

DeletedUser11629

Guest
Niech będzie osobna zakładka na "bezepokowe jednostki specjalne" i po problemie. Chorążych i doboszy do kosza, zostaną łotry i sprawa załatwiona. Zaoszczędzi to czasu i bezmyślnego suwania suwaczkiem.
 

astrotaurus

Hrabia
Zdecydowanie popieram! problem jest bolesny dla wszystkich choć trochę walczących.
Łotry to bardzo specyficzne jednostki, używane tak często jak żadne inne.
Powoływanie ich do walk powinno być o wiele łatwiejsze niż teraz kiedy kryją się na samym końcu. W dodatku niepotrzebnie przydzielone są do zakładki "lekkie" kiedy przecież mogą być wszystkim.

Proponuję jednak modyfikację pomysłu.

Mój wiodący postulat to:
osobny przycisk dla łotrów

I dodatkowy (albo chociaż zastępczy, gdyby ten wiodący był niemożliwy do zrealizowania):
pojawianie się łotrów w składzie każdego rodzaju wojsk.

Byłoby lżej. Zwłaszcza przy osobnym przycisku gdzie na początku listy pojawiałyby się zdrowe jednostki.
 

ZjemCię

Wójt
Niech będzie osobna zakładka na "bezepokowe jednostki specjalne" i po problemie. Chorążych i doboszy do kosza, zostaną łotry i sprawa załatwiona. Zaoszczędzi to czasu i bezmyślnego suwania suwaczkiem.
Jako rozwiązanie problemu suwaka - NIe. Są ludzie którzy z doboszów i chorążych korzystają - więc to żadne rozwiązanie.

Znacznie lepsza i fajniejsza by była opcja - "Wymień wojsko" , czyli klikasz i wojo z automatu zostaje wymienione na zdrowe takie same jednostki - o ile są takowe dostępne.
 

astrotaurus

Hrabia
Jako rozwiązanie problemu suwaka - NIe. Są ludzie którzy z doboszów i chorążych korzystają - więc to żadne rozwiązanie.
No, ja mam nadzieję, że Finkadel wrzucając łotry z doboszami i chorążymi do jednego wora pozwolił sobie na makabryczny żart....

Znacznie lepsza i fajniejsza by była opcja - "Wymień wojsko" , czyli klikasz i wojo z automatu zostaje wymienione na zdrowe takie same jednostki - o ile są takowe dostępne.
Byłby to pożyteczny drobiazg. :)
 

DeletedUser11629

Guest
No, ja mam nadzieję, że Finkadel wrzucając łotry z doboszami i chorążymi do jednego wora pozwolił sobie na makabryczny żart....

Byłby to pożyteczny drobiazg. :)
Nie, to nie żart. Są tacy w tej grze, którzy chorążych i doboszów wyrzucają ze wstrętem na wysypisko. I jest nas legion.
 

Sepphire

Szlachcic zagrodowy
Według mnie przydała by się opcja skrótów klawiszowych, dodawanie łotrów pod przyciskiem np "f" przy otwartym oknie armii.
 

DeletedUser22277

Guest
Zacny pomysł, zawsze to większy pożądek. Jestem na tak.
 

DeletedUser22106

Guest
A czy obsługa gry raczy sobie wziąć pomysł do serca?
 
Do góry