Oceaniczna Przyszłość część III - dyskusja

DeletedUser7795

Guest
Co wy narzekacie... dobra zmiana, jak zwykle. Dziwnym trafem jednostki wroga częściej zatruwają wasze.
 

DeletedUser12625

Guest
Czy fakt że manta zatruwa łotra i przemieniona jednostka jest zatruta to celowy zabieg czy błąd?
 

DeletedUser7795

Guest
Według mnie to jest błąd. To łotr został zatruty a nie np. dron smoczy, w którego łotr się przemienił.
 

DeletedUser14806

Guest
To nie jest błąd a celowe działanie w celu zmniejszenia populacji wojska jakie gracze posiadają w inwentarzach , od pewnego czasu można obserwować taką tendencję że kolejne zmiany dają duże straty na wojsku i surowcach. To ma być ich sposób na poprawę płynnosci gry i błędy których pełno.
 

bartekmod

Książę
tak się przyglądnąłem nowym budynkom, to za bardzo nie widzę potrzeby by wcześniejsze zastępować tymi z 3 części
 

DeletedUser14308

Guest
tak się przyglądnąłem nowym budynkom, to za bardzo nie widzę potrzeby by wcześniejsze zastępować tymi z 3 części
Dokładnie budynki z 3 części nie mają w sobie nic co by zachecalo do ich postawienia.Coraz gorzej to wygląda.Budynki których nie warto stawiać.Jednostka wojskowa ktora straciła lot na rzecz kontaktu .Technologia które odblokowuje awatary.Jak nie macie pomysłów to nie róbcie na siłę 4 części epoki tylko 3 z czymś ciekawym.A najlepiejbzrobcie następna w 1 części jak było kiedyś a nie takie badziewia.
 

DeletedUser16730

Guest
Czy widział ktoś na jakimkolwiek forum (np. Beta, może być nawet koreańskie) żeby był chociaż jeden wpis chwalący dzielenie epok na części? Jest na świecie jeden człowiek któremu się to podoba?
 

Mikekun

Książę
siemanko

Mnie natomiast interesuje pewniej fakt. Dlaczego do tej pory nie została wgrana aktualizacja odnośnie nowego wyglądu wsparcia cudów które posiadamy w naszym mieście, oraz aktualizacja odnośnie nowego wyglądu panelu zadań. Te dwie aktualizacje były realizowane przed 3 częścią oceanicznej przyszłości i powinny zostać wgrane bez większej przeszkody.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14308

Guest
Tak samo incydenty które na becie są już od dłuższego czasu i jakoś wejść tu nie mogą.
 

DeletedUser4614

Guest
to wszystko nazywa sie przedłuzanie zywotnosci produktu... ma sie cos dziac, aktualizowac, nowy gracz zanim dojdzie, da sie wydoic, i swinka-skarbonka pełna... Zobaczcie 10lecie Innogames, filmik na yt, polityka jest jasna, nie maja sprawiac graczom przyjemnosci, inno doic doic doic... :)
 

DeletedUser14851

Guest
po wejsciu 3 czesci oceanicznej przyszlosci podroznik przywozi 25 towarow z ostatniego etapu, gdzie na innych swiatach przywozi normalnie 50 . Celowy zabieg, blad czy moze zle pokazuje a towary dostaje sie normalnie? Pierwszy raz dzisiaj mi sie przytrafila ta sytuacje, poprzednio przywozil normalnie 50 surowca.
 

herde

Baron
Te manty to kolejne dno tej epoki...
W dodatku nie ma w tym jakiegoś szerszego zamysłu, tylko improwizowanie i balansowanie... Ponoć manta miała umiejętność Lot, ale jej tę umiejętność odebrano na rzecz Kontaktu, który przy takim zasięgu jest bezużyteczny. I tak mamy sytuację, że dwie jednostki z tej samej epoki mają tę samą umiejętność,co się chyba jeszcze nie zdarzyło dotychczas.
 

DeletedUser16730

Guest
Zupełnie na serio proszę ponownie o jeden aplauz na to, że epoki są dzielone. Jedna zadowolona osoba (supportu nie liczę).
Nawet nie musi być argumentów, spontaniczne zadowolenie zupełnie wystarczy.
Jedna osoba! jest taka?
 
Do góry