Oceaniczna Przyszłość część 5 - komentarze

DeletedUser17038

Guest
Najpierw dajcie coś żeby warto było wchodzić w tą epokę, a tak z każdą epoką coraz ciężej: wyprawy, surowce itd gdzie tu postęp, więc i ludzie siedzą w niższych epokach i mają gdzieś te wasze głębiny, inna sprawa że mi się ta wasza epoka nie podoba jakieś te budynki takie zardzewiałe.
 

DeletedUser2881

Guest
dajcie znać jak będzie nowa perła a nie tam epoka;p epoka jak każda inna;p
czemu w oceanie nie ma zadań powtarzalnych jak w arktyce w sensie 2 zadania na pr ? w arktyce bylo wydaj 280k kasy/młotków a tu walneliście 500k kasy/młotków... i jedno zadanie na pr ;/
 

DeletedUser16730

Guest
Podbijam pytanie które zadaje co nową odsłonę starej epoki. Widział ktoś gdzieś jakiś pozytywny feedback na to dzielenie epok? Może być nawet forum rumuńskiego FoE...
Jęczą, że mają słabe wsparcie na becie i kombinują jak je poprawić. Ciekawe czemu tak jest.
 

DeletedUser2881

Guest
jak beda robic 3 epoki w roku to za pare lat zabraknie im epok;p mogli poprostu pisac Epoka 1 Epoka 2 Epoka 3;p po Oceanicznej bedzie Epoka Sucha :D albo Epoka Pustynna, skoro arktyczne mrozy i roztopione oceany byly;p to teraz pustynia i piasek xD
 
Generalnie fajnie, że coś się dzieje ale... Jakie mam korzyści z robienia wszystkiego na 100% w grze? Po prostu im dalej z postępem tym mam trudniej zamiast mieć korzyści z tego, że jestem dalej niż inni. Kur... koszt ogromny, nie wyrabiam z towarami, bo trzeba 2 porty opłacać dala prometu i orhalcum czy jak to się zwie, towary na technologie, jakieś astronomiczne ilości a za odblokowanie jakieś ****iane ozdóbki, avatary itp. A jeszcze na negocjacje w wyprawach trzeba mieć towary. Poziom trudności się podniósł a korzyści z tego MARNE!
I wisienka na torcie, zaczął się event, dopiero się cieszyłęm, że odblokowałem ostatnią, niepotrzebną technologię za miliony prometu i orhalcum, cieszyłem się, że event mnie nie zaskoczy odblokami techów i podbijaniem prowincji a tu proszę, kolejna część Oceanicznej na początek eventu czyli wszystkie przyjemności z beznadziejnymi technologiami przede mną...
 

Amadeuss

Rycerz
Ja już dawno przestałym brać udział w tym wyścigu szczurów. Gra przestała już być przyjemna. Wymagania w stosunku do graczy są irracjonalne - w zamian dostajemy jakieś dziwne jednostki i budynki z których korzyści są mizerne. Rozpocząłem grę na innym serwerku od nowa i zamierzam zatrzymać się najwyżej w przyszłości.
 

DeletedUser11810

Guest
Nie rozumiem tylko po co co chwilę odgrzewac to samo i to samo... 90% graczy wolałoby poczekac dłużej i dostac coś nowego.
Informacje o aktualizacjach na następny raz dajcie chociaż 2 dni przed aktualizacją, a nie kilkanaście godzin :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Veni, vidi, vici

Nowy obraz mapy bitowej.jpg


W skrzynkach monety i zaopatrzenie oraz śladowe ilości towarów/
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17530

Guest
Informacje o aktualizacjach na następny raz dajcie chociaż 2 dni przed aktualizacją, a nie kilkanaście godzin

Zagranicą jak dają na ostatnią chwilę to chociaż piszą magiczne przepraszam, u nas to już jest norma, że info wchodzi często w dniu aktualizacji. Z resztą opóźnienie jest zbyt często, by słowo przepraszam spod klawiatur polskiego supportu było wartościowe :)
 

DeletedUser15148

Guest
jakby na końcu techa była do odblokowania opcja "cofnij się o 2 epoki" zrobiłabym całość w minutę ;p
przesada już z tymi techami naćkanymi portretami łącznie z ilością orchi..cośtam potrzebną do ich zrobienia
 

bartekmod

Książę
wypisze mi ktoś jakie są nowe zadania poboczne, bo zapomniałem i sobie zacząłem anulować, chcąc wrócić do powtarzalnego... zatrzymałem się na wielokrotnej produkcji 8 godzinnej z kilkoma PR nagrody, jakie były wcześniej i co straciłem ;P
 

DeletedUser7795

Guest
Taka epoka i takie "cudofne" nagrody za przejęcie prowincji.
 

DeletedUser7112

Guest
I L E JEST ROZSZERZEŃ? 4?

DWA!!!!!!!

KOLEJNY RAZ ROBICIE TEN SAM BŁĄD.

K O L E J N Y.

P A R T A N I N A.


Jednym słowem nie uczycie sie na błędach. W kółko walicie ten sam błąd. Brak wnioskow, brak reakcji.
To brak szacunku dla graczy.
 

piotresz

Hrabia
Tak jak pisze pawel471986: Z wisienką czy raczej z truskawką na torcie to mam dokładnie to samo odczucie. Mimo, że ogólnie zgadzam się z opinią forumowiczów, że nagrody eventowe są słabe to jednak chciałem go zaliczyć. Mając listę kolejnych zadań można sobie opracować strategię ich zaliczania.
No i w d..ę poszło wszystko bo epokę wrzucono. Dlaczego teraz ???
Za mało kasy gracze ładują ??? Bo innej przyczyny nie znam
 

kasia2389

Arcyksiążę
I L E JEST ROZSZERZEŃ? 4?

DWA!!!!!!!

Jakiś problem z percepcja słowa pisanego?

  • 4 rozszerzenia terenu (rozszerzenia za medale i diamenty były już dostępne)
rozszerzenia za medale i diamenty były już dostępne


No i w d..ę poszło wszystko bo epokę wrzucono. Dlaczego teraz ???

Jak wprowadzenie 5 części epoki może przeszkodzić w robieniu zadań ewentowych?

Oczywiście dla ludzi mających wszystkie technologie i prowincje może to być minimalny kłopot, a skoro zaszli tak daleko, to pójdą i dalej bez problemu.
A dla niemających wszystkich technologii i prowincji jest to zupełnie obojętne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7112

Guest
Jakiś problem z percepcja słowa pisanego?


rozszerzenia za medale i diamenty były już dostępne


czyli 4 rozszerzenia na mapie i drzewku

nie łatwiej napisać:
dostępne 2 rozszerzenia?

poprzednio zrobili to samo i przepraszali.
 

slimjim2

Baronet
Patrząc na ekran badań można wysnuć wniosek, że będzie jeszcze przynajmniej 6ta część OP. Może już starczy tej podwodnej odysei... Cały wielki Układ Słoneczny jest do odkrycia... Można śmiało zrobić po kilka epok na Księżycu, Wenus, Marsie, Pasie planetoid (tu to już w ogóle jest ich tyle, że długo by starczyło), księżycach Jowisza i Saturna, w między czasie na stacjach orbitalnych (nawet a'la Halo ;) ) i jeszcze dalej, a jak się skończą pomysły w kosmicznym sąsiedztwie, to do gwiazd...

Kurcze chcecie na stałe zostać na Ziemi? to co będzie później? "Podziemna Przyszłość"?
 

DeletedUser18754

Guest
W kosmos nie pójdą, nie raz już było to "mówione". Event olewam, chyba po raz pierwszy. Co do epoki to też mam wrażenie, że będzie jeszcze jedna część. Trochę to bez sensu, coraz bardziej nie opłaca się wchodzić do oceanu, a jak kiedyś wejdzie inna epoka, to łatwo się tej nie przeskoczy.
 
Do góry