[Budynki] Obserwatorium-Atom-Arka wybór surowca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15181
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15181

Guest
A co powiecie na to żeby w w/w perłach można było wybrać epokę jaka ma produkować ta perła
bo jeśli jestem z przyszłości a powiedzmy walczę sporo np w przemyśle to wolałbym żeby te perły produkowały surowiec z przemysłu. Czyli były by do wyboru epoko od tej co się jest aktualnie w dól.
 

DeletedUser15149

Guest
Ja bym zostawił tak jak jest. Dostając towary z obecnej epoki możesz je wymienić na giełdzie. Wiem, to zajmuje trochę czasu zanim ktoś ofkę zdejmie, ale dzięki temu ofert na rynku jest więcej więc graczom jest łatwiej dostać to czego szukają. Plus dla sprzedającego jest taki, że za wymianę za towary z epok niższych dostanie ich więcej niż dałaby mu je perła.
 

DeletedUser14685

Guest
Dodaj ankiete :)
Wedlug mnie, tez jest dobrze tak jak jest :)
 

DeletedUser6174

Guest
Ja bym zostawił tak jak jest. Dostając towary z obecnej epoki możesz je wymienić na giełdzie. Wiem, to zajmuje trochę czasu zanim ktoś ofkę zdejmie, ale dzięki temu ofert na rynku jest więcej więc graczom jest łatwiej dostać to czego szukają. Plus dla sprzedającego jest taki, że za wymianę za towary z epok niższych dostanie ich więcej niż dałaby mu je perła.
A od kiedy to można handlować towarami w wyżej wymienionych pereł?

Poza tym podobny temat już chyba kiedyś się pojawił.
 

DeletedUser3220

Guest
Jeżeli miałaby być mowa tylko o tych Perłach, które dają towary do Skarbca Gildii, to jestem na tak.
 

DeletedUser15181

Guest
Tak, oczywiście chodzi mi o perły dajace surowiec do skarbca tak jak w temacie

PS. Nie wiem dlaczego ale nie mogłem dodać ankiety.
 

DeletedUser15092

Guest
Ja jestem na tak, w końcu nie lubię losowości w grach :)
 

DeletedUser15149

Guest
a nikt w gildii, nawet założyciel, nie ma uprawnień do wystawiania towarów ze skarbca na targu i dokonywania ich wymiany? nie wiem dlatego pytam. jeżeli nie ma takiej opcji to może to należałoby wprowadzić zamiast dokonywania wyboru epoki w perłach dających towary?
 

DeletedUser12062

Guest
Znaczy ja osobiście jestem na tak.... Ale biorąc pod uwagę zasady tego działu proszę dodać ankietę do tematu. Inaczej pójdzie do wykasowania.
 

DeletedUser14004

Guest
Chyba coś z forum jest i nie można dodać ankiety(Przynajmniej w kilku ostatnich tematach ludzie o tym piszą).
 

DeletedUser14352

Guest
Poki nie zrobia nic z tymi perlami to 50/50.bo wbija tacy z arkami 100lv i skarbiec bedzie do wyrzucenia ;)
 

DeletedUser13596

Guest
a nikt w gildii, nawet założyciel, nie ma uprawnień do wystawiania towarów ze skarbca na targu i dokonywania ich wymiany? nie wiem dlatego pytam. jeżeli nie ma takiej opcji to może to należałoby wprowadzić zamiast dokonywania wyboru epoki w perłach dających towary?

Odpowiadam: NIE. Bez obrazy przyjacielu, ale jeśi nie masz pojęcia to po co wypowiadasz się w temacie :)? To o czym mówisz robi się w inny sposób - wyznaczasz skarbnika, który wystawia oferty z danych epok za towary z brązu i potem je wymienia w zależności od tego co potrzebuje gildia.

Wyjaśniam: Arka, Obserwatorium, Atomium produkują wszystkie 5 towarów przetworzonych (ilość zależy od levelu perły np. po 8 każdego towaru [czyli np. w epoce postępowej będzie to 8 benzyny, 8 azbestu, 8 części maszynowych, 8 blachy ocynowanej, 8 materiałów wybuchowych - łącznie 40 towarów przy każdym zbiorze co 24 godziny] z obserwatorium na poziomach 9-10, po 17 każdego towaru z atomium na poziomie 10 itd.). Towary te trafiają prosto do skarbca i nie ma możliwości ich wypłacenia, ani wydania w inny sposób, niż na założenie oblężenia lub odblokowanie slotu obronnego w GvG.

W kwestii pomysłu: Jestem na tak, świetny pomysł!
 
Do góry