Obrona miasta

  • Rozpoczynający wątek Lavelay
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser185

Guest
Odp: Obrona miasta

Jak nie ustawisz obrony to splądrują Ci surkę. Mając obronę atakowany traci wojska, a w Twoim odwecie ma więc ich mniej do obrony.

Niestety nie jest tak jak mowisz, masz oddzielna armie broniącą, wiec tam moze byc zawsze full, ja nie tykam armii defowej, czasem mixacje robie, zeby nie byla cały czas ta sama...
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Obrona miasta

Akurat tutaj plądrowanie nie jest wcale straszne no wiadomo chyba, że czekasz 2dni na produkcje marmuru czy czegoś i nagle ci to zabiorą ;p
Wystarczy zrobić podwójne koszary dla defa wstawić do broniącej i reszte wojsk robic sam off do atakowania
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Obrona miasta

pytanie tylko co tutaj jednostkami ofensywnymi a defensywnymi ???:p
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Obrona miasta

do tego trzeba jakos dojsc ;p
bo sam niewiem ;D
 

DeletedUser754

Guest
Odp: Obrona miasta

Zagadkowa sprawa z postu otwierającego - warto by klarownie wypowiedział się np. :"marrszoo".
Za małe mam doświadczenie w tej grze (i innych podobnych), żeby zabierać stanowcze zdanie - jednak w moim odczuciu ważne by mieć wpływ na kierowaniu obroną w chwili gdy jesteś obecny. To dodaje "smaczku" ryzyka...Jak jesteś w innym ekranie - nawet zalogowany/a to Twój ból - komp rozstrzyga :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Obrona miasta

Było już pisane o tym na forum wielokrotnie: osobista obrona miasta w czasie jak właściciel jest zalogowany jest planowana. Czas pokaże kiedy będzie możliwa.
 

DeletedUser738

Guest
Odp: Obrona miasta

Ranne jednostki w obronie? Paranoja, ryzykować straty 2k zaopatrzenia i złota poto żeby splądrować budynek za 18 złota LOOOOOL
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser201

Guest
Odp: Obrona miasta

Od początku gry, niezależnie jakie wojsko wstawię na obronę, każdy , nawet z bardzo słabym wojskiem ( widać co ma w mieście) pokonuje moją obronę. Moje wojsko nietknięte, ale miasto ograbione. Jakie zasady tu obowiązują, bo już nic nie wiem. Chyba każdy słabszy może atakować silniejszego, bo zawsze zwycięża. Nie wiem też jakim cudem atakowanie gracza bez żadnego wojska ma zawsze 2 włóczników.
 

DeletedUser289

Guest
Odp: Obrona miasta

2 wlocznicy to obrona podstawowa jesli obronca akurat nie wstawil wojska do obrony lub go po prostu nie ma
gdyby ich nie bylo wszedlbys sobie po prostu do miasta i zabral co chcesz a takto musisz poswiecic chwile zeby tych 2 wlocznikow pokonac

a to ze agresor zawsze zwycieza to nie prawda
jesli wstawisz odpowiednio silna armie to obronisz miasto a jesli nie to narobisz duzych strat agresorowi i na drugi raz sie zastanowi zanim cie zaatakuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Obrona miasta

dodam tylko ze wojsko ktore broni miasta nie ginie ze tak powiem jednostki obroncy sa wskrzeszane po kazdej walce
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Obrona miasta

Dodam, że wojsko do obrony musi być przeniesione do odpowiedniej zakładki. Nie każdy o tym pamięta lub wie.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Obrona miasta

Większość pewnei niewie nawet, że istnieją tam dwie zakładki ;P
Nie ustawiająć tam wojsk mamy automatycznie 2 jednostki do obrony ale zawsze możemy ustawić swoje własne 8 jednostek i wtedy obrona jest pewna
 

DeletedUser740

Guest
Odp: Obrona miasta

Podejrzewałem że nie można walczyć samemu, bo zazwyczaj jak robiłem odwet trafiało mi się 2 włóczników i to niezbyt inteligentnych :)
Ważne żeby teraz dopracowali jednostki w obronie - po kilku atakach na mnie,nie straciłem żadnego woja a przegrywałem
Zaczynam się zastanawiać czy w ogóle ustawiać obronę...

no to wtedy stracisz sporo zasobów... ustaw sobie lepiej sporo dobrej armii do obrony a liczba ataków na ciebie spadnie drastycznie :)
a jeżeli ktoś nie umie czytać lub myśleć to i zostawia tylko dwóch żołnierzy (tylko dlatego że tak zrobił system) a później tracą surkę...
za skuteczną obronę też powinni przyznawać choć trochę pkt. ...
i fajnie by było gdyby pomyślano o jakiś budynkach defensywnych (stawianych jak normalne budynki) np wieże strzelające o dwukrotnie większej liczbie pkt życia niż żołnierz i biorących udział w walce tylko podczas obrony własnego miasta...
 

DeletedUser475

Guest
Odp: Obrona miasta

Zostają nam tylko próby w różnych formacjach wojska żeby wybrać tą najlepszą.
 
Do góry