[Inne] Obniżenie budynku eventowego/ Zmiana wyboru finalnej wersji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

Czy wprowadzenie "pakietu obniżenia poziomu budynku eventowego" jest potrzebne?

  • Tak, od zaraz!

  • Nie, a po co to komu? A na co to potrzebne?

  • Nie mam zdania

  • Tak, ale w formie zmiany opcji z A na B, bez obniżania i podwyższania poziomu.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2383

Guest
Witam,

Zdarzyło Wam się kiedyś, że po pewnym czasie stwierdziliście, że wybór jednej z wielu opcji na ostatnim poziomie budynku eventowego okazał się nietrafiony? Że zamiast wersji A wolelibyście wersje B? Że cały trud zabawy eventowej poszedł na marne, bo dokonaliście złego wyboru końcowej wersji budowli? Jeśli odpowiedzieliście Tak, to musicie poprzeć tą inicjatywę!

Jako, że niedawno do gry został wprowadzony handlarz antykami, mamy możliwość dokupienia rozwinięcia poziomu budynku eventowego, co pozwoli nam, w przyszłości, na postawienie kolejnych takich samych budowli, ale co zrobić z tymi, co już stoją? Zburzyć? Nie, potrzebny jest "pakiet obniżenia poziomu budynku eventowego", dzięki któremu możemy obniżyć poziom z ostatniego na przedostatni, a dzięki zakupowi ulepszenia u handlarza antykami, będziemy mogli wybrać inną opcję ostatecznej wersji budynku.

Pozdrawiam :)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Zdarzyło Wam się kiedyś, że po pewnym czasie stwierdziliście, że wybór jednej z wielu opcji na ostatnim poziomie budynku eventowego okazał się nietrafiony?
Jak do tej pory, to nie zdarzyło mi się. :D
Jenak, jeżeli można podnieść poziom, to dlaczego nie można by było go obniżyć specjalnym zestawem? Chyba, że przyjmiemy perspektywę ponoszenia konsekwencji źle podjętych decyzji. ;)
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Zdarzyło Wam się kiedyś, że po pewnym czasie stwierdziliście, że wybór jednej z wielu opcji na ostatnim poziomie budynku eventowego okazał się nietrafiony?
Niestety nigdy nie podejmowałem decyzji pod wpływem impulsu xD zawsze dwa razy się zastanowiłem i zawsze dobierałem ostatnie rozwinięcie do aktlulnej strategii jaką obecnie preferowałem

Potrzebny jest "pakiet obniżenia poziomu budynku eventowego", dzięki któremu możemy obniżyć poziom z ostatniego na przedostatni, a dzięki zakupowi ulepszenia u handlarza antykami, będziemy mogli wybrać inną opcję ostatecznej wersji budynku.
Jak dla mnie zbyt długa droga obniżyć potem podwyższyć, nie lepiej dać jeden pakiet może droższy który daje bezpośrednią możliwość zmiany na coś innego?

Nie jestem na NIE, ale nie jestem na TAK w proponowanej wersji, można dodać odpowiedź "Tak w lekko zmodyfikowanej opcji"?
 

DeletedUser2383

Guest
Jak dla mnie zbyt długa droga obniżyć potem podwyższyć, nie lepiej dać jeden pakiet może droższy który daje bezpośrednią możliwość zmiany na coś innego?

Już chciałem dać IG zarobić na wyzbywaniu graczy z monet i klejnotów, ale forma zmiany A na B byłaby najłatwiejsza.

Niestety nigdy nie podejmowałem decyzji pod wpływem impulsu xD

2-3 lata temu będąc w niskich epokach preferowałem strategię pod maksymalną ilość Pr, teraz się zastanawiam czy nie podarować sobie tych kilu Pr na przykład na rzecz bonusu do ataku.
 

DeletedUser22230

Guest
Tak zróbcie taką zmianę. Ja wybierałem finalne opcje na surowce a teraz wolałbym atak. Zmieniłbym swoją pagodę i ołtarz
Pozdr
M
 

DeletedUser20501

Guest
ciekawa opcja, kiedyś może się przydać:) Jestem raczej na TAK
 

DeletedUser20222

Guest
Opcja bardzo ciekawa. Szczególnie, że na różnych etapach rozwoju mamy różne potrzeby. Do tego będąc nowym graczem, możemy nie do końca ogarniać mechanikę gry i dopiero później dojść do wniosku, że coś mogliśmy rozwinąć inaczej.
 

DeletedUser21021

Guest
Powiem tak. Widzialy gały co brały. Nie pasuje budynek to usuń. Perly usuwałem to i budynek może iść do kosza. Mamy taka masę eventów ze nie ma co kombinować. Nie wszyscy muszą mieć to samo
 
Do góry