O tym jak Jaś i Małgosia zabłądzili w ciemnym lesie.

Status
Zamknięty.

DeletedUser16092

Guest
Też miałem w sąsiedztwie zagmatwaną sytuację, bo będąc we wczesnym dostałem sąsiada z przemysłowej. Napisałem z tym do supportu. Cytuję: "Różnica do kilku epok jest normalna w sąsiedztwie, ma mobilizować Graczy do szybszego rozwoju i umożliwić dostęp do towarów i Pereł z podobnych epok".
 

DeletedUser15075

Guest
Bez sensu jest wchodzic na Forum czy pisac do Supportu bo odpowiedzi w stylu zacytowanej powyzej.
 

DeletedUser16762

Guest
Ja kiedys jak zaczynalem gre na ktoryms swiecie bylem w sasiedztwie gostka z epoki jutra.... A 2 w kolejce moze mial jesien. Nie ma to jak zgarniac darmowe medale z wszystkich lepszych epok 1 walka ;p
 

DeletedUser15227

Guest
Takie rzeczy zdarzają się w momencie gdy dany gracz nie loguje się przez jakiś czas i wypada z sąsiedztwa normalnego. Gdy wraca system wrzuca go gdzieś na "siłę" stąd takie kwiatki. Po kolejny doborze sąsiedztwa sytuacja wraca do normy. Tak przynajmniej mi się wydaje.
 

DeletedUser8110

Guest
Takie cuda tylko na kontach testowych, które nie biorą normalnego udziału w rozgrywce. :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Takie rzeczy zdarzają się w momencie gdy dany gracz nie loguje się przez jakiś czas i wypada z sąsiedztwa normalnego. Gdy wraca system wrzuca go gdzieś na "siłę" stąd takie kwiatki. Po kolejny doborze sąsiedztwa sytuacja wraca do normy. Tak przynajmniej mi się wydaje.
Nie wydaje Ci się, nie kłam :D.
(tak jakby ktoś nie zrozumiał - Kozietul ma rację :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Co dwa tygodnie w poniedziałek jest losowanie i jeśli spełnia się określone warunki, by zostało dobrane inne sąsiedztwo to wtedy ma to miejsce.
 

DeletedUser

Guest
Głownie w jakiej epoce jesteś. Ja mam najcześciej nowe losowanie po zmienie epoki.
Witam,
ja też właśnie się zastanawiałem, jak są przydzielani sąsiedzi.
Wczoraj wszedłem do Jesieni Średniowiecza, więc w poniedziałek sprawdzę, czy sąsiedztwo się zmieni, bo z obecnym jestem już wespół od paru tygodni.

Pozdrawiam
 

DeletedUser16762

Guest
Witam,
ja też właśnie się zastanawiałem, jak są przydzielani sąsiedzi.
Wczoraj wszedłem do Jesieni Średniowiecza, więc w poniedziałek sprawdzę, czy sąsiedztwo się zmieni, bo z obecnym jestem już wespół od paru tygodni.

Pozdrawiam
Raczej watpie zeby ci sie zmienilo....
 

DeletedUser8577

Guest
po pierwsze mam nadzieje ze nikt z gornej polki sie nie pogniewal na mnie za te screeny. chcialem zeby gracze sami cos wymyslili (a to byloby doprawdy smieszne) bo sam sie o tym przekonalem na czatach ;)
ale coz..
wyszlo jak zawsze.
no nic.... selekcja sasiedztwa. i tak nie dotyczy kont testowych:)
reszte kazdy aktywny gracz powinien sam zauwazyc. pozdrawiam
 

DeletedUser16762

Guest
Kolejny tydzien, kolejna zmiana i az 3 nowe twarze... I jak tu sie bawic w grze skoro nawet sasiadow leje ciagle tak samo? :(
 

DeletedUser8577

Guest
i tak mnie ponioslo.
nie powinienem tego pisac.
i nie powinienem nikomu odpowiadac.
 

DeletedUser

Guest
Witam,
przepraszam, za długą odpowiedź.
Sąsiedztwo (po przejściu na kolejną epokę) zmieniło się u mnie po tygodniu o całych 4 nowych graczy.
Także sąsiedztwo się zmienia, ale nie taką ilością, jak na początkach gry (na początkowych epokach potrafiło mi się zmienić dosłownie całe sąsiedztwo, a teraz tylko kilku graczy).

Więc z tym doborem sąsiedztwa, aby równać do starszych stażem graczy, jest jednak coś nie tak.
Albo właśnie tak ma być.

Pozdrawiam
 

DeletedUser14757

Guest
U mnie w ciągu ok. miesiąca całe sąsiedztwo zmieniło się 2 razy ;)
 

DeletedUser6279

Guest
Ja za to na jednym ze światów przez miesiąc miałam DWÓCH sąsiadów - a w evencie zadania typu zmotywuj 30 osób - nic, tylko bezsensowne wędrówki po gildiach robić..

Na głównym zaś od półtora roku 90% sąsiadów - te same nazwy :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry