[Zadania] Nowy wygląd okienka- zmiany

Czy zmieniamy tło zadań?

  • Nie, i tak jest do zupy...

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak juz proponowałam w komentarzach do aktualizacji, przydałaby sie zmiana tła praktycznie co epoka.

W epoce kamienia zadania pisane na kamieniu, brązu na glinianym, w żelazie może być ten papirus, we wczesnym taki ładniejszy zwijany papier, w rozkwicie nie wiem w książce?, jesień również do obmyślenia trzeba poczytać co tam pisano i jak, w kolejnym można jeszcze zastosować normalną kartkę, notatnik, tablet, monitor pc, w najnowrzych wymyślne jakieś neony i inne. Już kwestia tego co programiści i graficy mogą i chcą zrobić.
Do tego fajnie by było jakby sie czcionka zmieniała, coś z tamtej epoki (Hieroglify ^^) takie małe dodatki a super zaznaczały by przejście z epoki do epoki, powstał by klimat :)
 

bartekmod

Książę
w sumie ten papirus mi się podoba, ale logiczne byłoby zmienianie tła...
tak samo jak przydałoby się więcej wzorów fundamentów, zmiana wyglądu budynków nieepokowych i możliwych do restauracji (patrz wieża sygnałowa, azyl czempiona) itd itp
ogólnie rzecz ujmując masz mój głos, lecz raczej jest to tylko pobożne życzenie
 

DeletedUser7261

Guest
Jeśli nawet miałyby wejść te zmiany, to pewnie i tak byłby z tego kolejny bubel, patrząc na ostatnie aktualizacje. Ale mimo wszystko przydała by się jakaś różnorodność.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja wiem i tak że to nie przejdzie, albo przejdzie ale nic z tego :p Chociaż sobie postów nabije i będę Lordem Vaderem 8>
 

DeletedUser7795

Guest
Ten papirus w Epoce Jutra wcale nie pasuje. Najlepszy byłby jakiś notebook albo tablet, na którym wyświetlałyby się zadania.
 

astrotaurus

Hrabia
To chyba nie całkiem uwaga na ten temat: też uważam zmianę na pergamin za fatalną.
Żeby choć ten pergamin nie był tak jarzeniowy! Nawet mapa poszukiwania skarbów - też na pergaminie - nie razi w oczy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Pomysł ze zmianą tła zadań co epokę jak najbardziej ciekawy i wart zastanowienia wg mnie. Team FoE lubi modyfikować grafikę, więc pewnie by zrobił to porządnie ;). Generalnie popieram, a czy wejdzie w życie, to inna sprawa.
 

DeletedUser13199

Guest
Byłbym za tym, o ile teksty byłyby czytelne (bo teraz zbyt komfortowo czytać się nie da)
 
Do góry