Nowy sposób sterowania myszką przy graniu na przeglądarce

Composed

Szlachcic
Dlaczego zmieniono sterowanie myszką? Teraz są problemy z zaznaczeniem obiektów w grze, nie można zebrać zdarzeń losowych z dróg oraz trudniej jest zaznaczyć jakikolwiek budynek. Gram na przeglądarce. To trwa już trzeci dzień.
 

Marik

Książę
przy przebudowie szlag jasny trafia przesunięcie wartownika graniczy z cudem, trzeba wszystko dookoła schować, ale co ja sie dziwie aktualizacja była, musieli coś spier olić
 

Auraya

Hrabia
ja miałam problem z przebudową u mogołów, ale założyłam, że winą jest mój brak precyzyjności
 
Mam ten sam problem w Osadzie Wikingów. Przesunięcie lub usunięcie obelisku jest czasem niemożliwe bez usunięcia innych budynków. Bardzo utrudnia to nie tylko przebudowę, ale nawet spowalnia rozgrywkę a przecież jest tam ważny czynnik czasowy!
 

hddk

Hrabia
Kliknięcie w kratkę drogi za kowalem zaznacza i uruchamia kowala :p Czasem chcę przeklikać parę zasłoniętych kratek jak szukam znajdek i nie mogę. Zbieranie produkcji z kowali też jest przesunięte.
 

astrotaurus

Hrabia
niestety, coś jest sfajczone. można nie móc przenieść jakiegoś budynku, można zebrać nie z tego budynku co przy normalnym klikaniu...
Ot, fluktuacje kwantowe.
 

Marik

Książę
Ciekawe ile zgłoszeń trzeba będzie posłać zanim cokolwiek się zadzieje. Cm na forum jest ale co go tematy obchodzą, no a moderator jest tylko od kasowania wiadomości. Wchodzi tu kilka osób z zespołu foe w tym z supportu i nic. To przykre że support (który oznacza pomoc moderacjo) stał się tylko instytucją nadzorującą. Tak znowu narzekam, ale to tak działać nie powinno
 

Composed

Szlachcic
Taki sam problem jest w osadzie wikingów, nie można przesunąć obelisku bez usunięcia szałasu.

Zanim tutaj umieściłem tę wiadomość, wcześniej napisałem do suportu polskiego oraz międzynarodowego. Z polskiego otrzymałem odpowiedź abym zrestartował grę (Ctrl+F5) a jeśli nie pomoże to miałem usunąć ciasteczka z całego okresu gry - nie pomogło. z kolei suport międzynarodowy odpowiedział że zajmie się tym problemem ;)
 

astrotaurus

Hrabia
nie wiem jak to działa, ale u mnie (działam na Firefoxie) usunięcie wszystkich ciasteczek pomogło.
Ba! jakiś czas temu coś mi się rozjechała wizja i gra nie mieściła się w oknie przeglądarki , a mam normalnego lapka 15,6", Full HD. Pojawiły się suwaki, żeby można było zobaczyć np. górny pasek narzędziowy. To było wkurzające, więc dla FoE zrobiłem pomniejszenie, żeby widzieć całośc bez suwaków. I teraz, po usunięciu ciasteczek wrócił normalny widok i to bez suwaków!
dziwy, panie, dziwy!
 
Do góry