Nowy dział handlu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5506
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz wymienionych zmian?


  • W sumie głosujących
    28

DeletedUser9841

Guest
Jedyne po części (na pewno nie w 100%) przerzucanie z konta na konto trochę ukróciło by nie zwykły handel tak jak to jest z towarami, tylko kilkudniowa AUKCJA z licytacją. Ktoś sprzedający wystawił by coś za złoto/młotki/towary/diamenty, i kilka dni musiał by poczekać.
Wiadomo wtedy że nie przerzuci Delikatesów za 1 młotek bo ludzie będą dawać miliony za to :)
 

DeletedUser5506

Guest
Jedyne po części (na pewno nie w 100%) przerzucanie z konta na konto trochę ukróciło by nie zwykły handel tak jak to jest z towarami, tylko kilkudniowa AUKCJA z licytacją. Ktoś sprzedający wystawił by coś za złoto/młotki/towary/diamenty, i kilka dni musiał by poczekać.
Wiadomo wtedy że nie przerzuci Delikatesów za 1 młotek bo ludzie będą dawać miliony za to :)

licytacja rowniez spoko rzecz ale przez gre byloby to bardzo ciezko zrobic. Jedyny sposob to by bylo zrobic na forum dzial gdzie by sie licytowalo i w grze wygrany kupywal by za ta cene za jaka wylicytowal
 

DeletedUser6218

Guest
Taka oppcja byłaby bardzo ciekawa. Nareszcie moznaby zrobić coś z rzeczami w inwentarzu, a dla twórców gry tez jest to opcja opłacalna
 

DeletedUser5506

Guest
No właśnie chyba chcą coś zrobić, ponieważ istnieje taka szara ikonka "prezentu" w inwentarzu ;)

To ze istnieje szara ikonka to nie mozna powiedziec ze istnieje opcja handlu, wymiany czy jak zwal jak zwal. Nie wiadomo jak oni zaproponuja wiec wole uprzedzic ruch tworcow :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
To ze istnieje szara ikonka to nie mozna powiedziec ze istnieje opcja handlu, wymiany czy jak zwal jak zwal. Nie wiadomo jak oni zaproponuja wiec wole uprzedzic ruch tworcow :)

Ale to oni uprzedzili Ciebie, bo już wstawili nawet ikonkę :haha:

@down
Skoro jest od początku, to od początku już nad tym myślą :D
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja się zastanawiałam o co wam chodzi ^^

Teraz widzę że przegapiłam post Hikariego, dodam ze suport już dawał znaki ze prezenty będą i pomysły przeszły... Tylko to GvG jest priorytetem i tak oto oddala się kolejny patent.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5506

Guest
A ja się zastanawiałam o co wam chodzi ^^

Teraz widzę że przegapiłam post Hikariego, dodam ze suport już dawał znaki ze prezenty będą i pomysły przeszły... Tylko to GvG jest priorytetem i tak oto oddala się kolejny patent.

no przewaznie tak jest ze nie wiecie o co chodzi i glosujecie na nie :p
GvG jest juz zrobione od dawna tylko poki co na becie :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
no przewaznie tak jest ze nie wiecie o co chodzi i glosujecie na nie :p
GvG jest juz zrobione od dawna tylko poki co na becie :D

Ty to jesteś chyba nie potrafiącym czytać!!!
Przecież wiem o co ci chodzi jestem na nie, żadnego gromadzenia punktów rozwoju choćby na chwile, tylko po to bo się PANU nie chce 3 razy kliknąć

Przeczytaj to i oceń zagłosuj.

Niesprawiedliwy świat -.-
 

DeletedUser8507

Guest
Jedyne po części (na pewno nie w 100%) przerzucanie z konta na konto trochę ukróciło by nie zwykły handel tak jak to jest z towarami, tylko kilkudniowa AUKCJA z licytacją. Ktoś sprzedający wystawił by coś za złoto/młotki/towary/diamenty, i kilka dni musiał by poczekać.
Wiadomo wtedy że nie przerzuci Delikatesów za 1 młotek bo ludzie będą dawać miliony za to :)
Skoro aukcja to jetem przeciw
 

DeletedUser5506

Guest
Ty to jesteś chyba nie potrafiącym czytać!!!
Przecież wiem o co ci chodzi jestem na nie, żadnego gromadzenia punktów rozwoju choćby na chwile, tylko po to bo się PANU nie chce 3 razy kliknąć

Przeczytaj to i oceń zagłosuj.

Niesprawiedliwy świat -.-

Nie goraczkuj sie tak, napisalem to w zartach :)
A Tobie czemu paczek nie chce sie 10 razy wyjmowac z inwentarza? ^^



Skoro aukcja to jetem przeciw

ja zaproponowalem w propozycji ze nie ma licytacji a wiec raczej liczy sie to co ja napisalem a nie ktos ^^
 
Do góry