[Walki] nowy budynek na polach chwały baza rakiet

na polach chwały dodać nowy budynek baza rakiet który niszczy budynki

  • tak

  • nie

  • nie wiem


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Budynek który jest bazą rakiet, które niszczą wszystkie budynki na polach chwały. Słaba rakieta ma zasięg do sąsiednich posiadłości kosztuje 500 surowców. Średnia rakieta ma zasięg do połowy pole chwały kosztuje 3000 surowców. Mocna rakieta ma zasięg na całe pole chwały kosztuje 30 000 surowców. Strzelać rakietami miał by prawo oficer polowy. Żeby zniszczyć budynek trzeba byłoby oddać kilka strzałów. Budynki które były by uszkodzone dało by się naprawić surowcami.
 
Teraz wpadłem na pomysł żeby dodać rakiety które skażają na jakiś czas posiadłość po czym jest mniej punktów na godzinę. A do tego jeszcze zamiast podbić posiadłość tradycyjną metodą byłaby nowa metoda czyli że żołnierze lecą samolotem, lądują na posiadłości spadochronem i posiadłość jest podbita i tak dało by się każdą posiadłość podbić. Od jakiegoś czasu toczy się dyskusja jak przerobić pole chwały czy np dodać nowe ligi, ale myślę że to jest genialna metoda.
 
Ostatnia edycja:

Azzie

Baron
Można się pośmiać, ale ten pomysł nie jest całkowicie zły. Dodanie funkcjonalności, która w jakimś stopniu pomogła by zagonionym do bazy się z niej wychylić jest wg mnie warta rozważenia. Oczywiście bardzo ważne by było, żeby NIE BYŁO WIDAĆ, która gildia skorzystała z takiej zabawki. To mogło by mieć ciekawe konsekwencje dla niektórych sojuszy :)
 

Johnny McBride

Wicehrabia
każdy pomysł, przełamujący obecne praktycznie na każdych polach szachownice i zabawę dwóch gildii kosztem reszty, jest pomysłem wartym uwagi. To już najwyższy czas żeby coś z polami zrobić , bo to co się teraz dzieje to całkowite wypaczenie idei tych pól
 
każdy pomysł, przełamujący obecne praktycznie na każdych polach szachownice i zabawę dwóch gildii kosztem reszty, jest pomysłem wartym uwagi. To już najwyższy czas żeby coś z polami zrobić , bo to co się teraz dzieje to całkowite wypaczenie idei tych pól.
Johnny zawsze możesz się dogadać z innym gildiami , a nie czekaj na polach trzeba walczyć a nie utrzymywać sektory przy bazie ;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Dodanie funkcjonalności, która w jakimś stopniu pomogła by zagonionym do bazy się z niej wychylić jest wg mnie warta rozważenia.
A może trzeba powalczyć o wyjście na mapę? Wygrać wyścig o sektor? Gdzie chcecie stawiać ten budynek? W bazie?
bardzo ważne by było, żeby NIE BYŁO WIDAĆ, która gildia skorzystała z takiej zabawki.
Słusznie. Przecież taka gildia miałaby zagwarantowane siedzenie w bazie w każdej kolejnej edycji. Ciekawe dlaczego?
PS. Dodaj ankietę, bo nawet nie ma jak zagłosować.
 

midh

Wójt
ja mam mieszane odczucia co do tego projektu, pomysl sam w sobie ma cos w sobie, niestety jego rozwiniecie w szczegolach jest niedopuszczalne
 
Ostatnia edycja:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Oczyściłem temat z postów nie będących w żaden sposób związanych z tematem (edytowałem również część postów zostawiając z nich jedynie treść odnosząca się do pomysłu).
Proszę wszystkich użytkowników o trzymanie się tematu.
 

Azzie

Baron
PS. Dodaj ankietę, bo nawet nie ma jak zagłosować.

To nie mój wątek :)
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego jesteś nastawiona tak jednokierunkowo do PCh. To ma być strategia. Nie jesteśmy w stanie walczyć z maszynowum klikaniem, to stosujemy inne środki. W tej chwili PCh nie mają nic wspólnego ze strategią, a są jedynie wyścigiem klikaczy. Generalnie wisi mi to i jestem w stanie z tym żyć, ale obrona tego systemu jak niepodległości wprowadza mnie w zdumienie. Wg mnie powinno być ciekawie, a nie koniecznie jedynie szybko. Dlatego wstępny szkic pomysłu zyskał odrobinę mojej przychylności.
 

Pogrom11

Zablokowany
Proponuje rozważyć czy nie lepiej by było dobierać gildii do każdej edycji tak jak są dobierane do Wypraw czyli z wszystkich światów.
 

Devine111

Baron
Proponuje rozważyć czy nie lepiej by było dobierać gildii do każdej edycji tak jak są dobierane do Wypraw czyli z wszystkich światów.
Nie wiem czy to nie spowodowałoby zbytniego obciążenia serwerów. W przypadku Wypraw przesyłany jest tylko wynik procentowy, tutaj na GPCH już tak nie jest.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego jesteś nastawiona tak jednokierunkowo do PCh.
Dlaczego? Po prostu na GPC, gdzie nikt nie ma żadnego wpływu na skład grupy, mają mierzyć się ze sobą gildie o zdecydowanie różnej sile (nie tylko pod względem ilości graczy). Od dawna trwa dyskusja o złym skutku ustawienia szklanego sufitu punktacji w diamentowej lidze i generalnie wadliwego systemu awansu . Nie można mieć pretensji do silnych gildii, że wykorzystują swoje możliwości. Gdy na jednej mapie spotykają się porównywalnie silne gildie, to ustawianie szachownicy nie ma sensu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry