[Perły Architektury] nowy bonus pereł

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

tak! to dobry pomysł!

  • Tak

    Głosy: 3 27,3%
  • Nie

    Głosy: 8 72,7%
  • wsio mi ryba bo nie motywuje

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser

Guest
Przez pierwsze X otrzymanych wsparć (od innych graczy), ilość wspartych budynków tego samego typu wynosi 2.
---------
czyli jeśli gracz kliknol wsparcie i trafilo na produkcje mlotkow to druga produkcja mlotkow zostaje wsparta.
czyli dom za dom
eventowy za eventowy
 

Von Grun

Wicehrabia
Ale wiesz, że nikt tego nie postawi bo nie będzie miał z tego pożytku wspierający, tylko wspierany. Wybudowałbyś perłę, która deje korzyści sąsiadom, nie tobie?
Dobry pomysł na bonus perły to szansa na zdobycie 1pr po zmotywowaniu. Coś na zasadzie AO im wyższy poziom tym większa szansa na zdobycie 1 pr za wsparcie innego gracza. Jeżeli to byłoby za dużo to można dodać ograniczenie ilościowe jak w BG, czy DT. Każdy chętnie by taka perłę postawił.
 

DeletedUser11629

Guest
Co za bezedura. A co mnie interesuje, ile wsparcia daje znajomym? I jeszcze mam marnować miejsce we wiosce na to, żeby im młotków nie zabrakło? Niech sami sobie ustawią wiochę tak, żeby im nie brakowało.
 

DeletedUser

Guest
jak to bezsensu? chyba sienie rozumiemy.
stawiam tą perłe (ja dla przykladu)
i teraz ja przez X otrzymanych wsparc mam wspierane po 2 budynki zamiast po 1.
owszem - drugi bonus moglby być bonusem "odwróconym"

czyli po zmotywowaaniu konkretnego typu budynku X razy, otrzymuje bazowy bonus danego budynku.

i wtedy:
Przykładowo: klikam wsparcie, losowo padlo na budynek eventowy nie produkcyjny (taki jak świątynie wiedzy, strachu, inspiracji, czarna wieża itd) i gracz wspierany otrzymuje o ile posiada tę perłe otrzymuje drugie wsparcie gratis, zaś właściciel(ten co klikał wsparcie) otrzymuje bonus danego budynku (PR jesli ŚW, plan jesli inspiracja ) itd
 

DeletedUser11629

Guest
Czyli nadal, stawiam perłę po to, żeby sponsorować znajomych...? Dziękuję, postoję. Nie mam problemu z motywką, może jak kto ma 150 świątyń wiedzy... wróć, musiałby je skasować, żeby postawić perłę. Czyli nie sądzę.
 

DeletedUser11629

Guest
Poza tym, w dzisiejszej rzeczywistości... stawiać perłę po to, żeby w większości otrzymywać tę straszną ilość młotków z kowali... no jacie.
 

Von Grun

Wicehrabia
To i tak w dalszym ciągu jest robienie dobrze drugiemu. Wspierany ma już bonus od nas w prezencie ze samego wsparcie, nie widzę potrzeby, żeby z mojej perły dostawał to wsparcie x2
No i w sporej części przypadków trafiałoby sie na "brak budynków do zmotywowania lub odrestaurowania".
No i kolejne co jeżeli trafie się zadowolenie to bedziemy dostawać lizaki czy co w zamian?
 

DeletedUser

Guest
skad wy te mlotki bierzecie?
perla wspiera ten sam rodzaj budynku co wsparlo wsparcie.
a wsparcie w pierwszej kolejnosci wspiera budynki eventowe jak świątynia wiedzy.

a co do zadowolenia to nie pomyslalem - moglibysmy otrzymywać bazow ilośc zadowolenia na standardowy czas wsparcia budynku kulturalnego - czyli 12h.
 

Von Grun

Wicehrabia
Czyli rozumiem, że buduje perłę, wspieram komus SW, gośc dostaje ze wsparcia 1pr, a dodatkowy 1pr leci w zamian na moje konto? Trafi sie produkcyjny to gość dostaje drugie tyle młotków, a ja dostaje bazową ilosc młotków oprócz obligatoryjnej kasy?
Nie wiem czy juz czegoś takiego nie ma, ale zaczyna nabierać to jakiegoś sensu.
 

DeletedUser11629

Guest
Nie, gość dostaje drugą ŚW zmotywowaną. Dzięki czemu po kilku takich perłowych wsparciach reszta dostaje do wsparcia kowali.
 

DeletedUser

Guest
jak zwykle - dobre pomysly dostaja buta a durne pomysly przechodza dalej - jak ten ze zblizeniem na srodkowy poziom - po,ysl z bety debilny i zaakpceptowany.......................
to samo tu. że nada
 

DeletedUser11629

Guest
jak zwykle - dobre pomysly dostaja buta a durne pomysly przechodza dalej - jak ten ze zblizeniem na srodkowy poziom - po,ysl z bety debilny i zaakpceptowany.......................
to samo tu. że nada
Twoje pomysły są tylko Twoje, nic ponadto. Rzadko bywają dobre, jeśli w ogóle.
 
Do góry