Nowy adres logowania

Status
Zamknięty.

kasia2389

Arcyksiążę
Podobno wprowadzono nowy adres logowania do polskich serwerów.
Proszę wprowadzić nowy adres pod polska flagę bo jest problem przy przełączaniu się miedzy serwerami z innych różnych krajów na polski serwer.
Nowy obraz mapy bitowej1.jpg
 

DeletedUser8110

Guest
Z tego co widzę wszystko obecnie przełącza się bez problemów. :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli zaloguje się na pl0.for... potem wybiorę np. betę, potem chce wrócić przez flagę to kieruje mnie do logowania na pl.for... i ponownie muszę się logować mimo tego, ze w innych zakładkach przegladarki jestem zalogowany i w grze. Teraz można się logować przez pl i przez pl0, ale logowanie na jednym wylogowuje na drugim.

Jak wybiorę skrót to kieruje mnie na:
https://pl.forgeofempires.com/#/ i mam stronę do logowania

Jak w adresie dopiszę 0

https://pl0.forgeofempires.com/#/ To jestem zalogowany

skoro logujemy się przez pl0 to skrót powinien prowadzić do
https://pl0.forgeofempires.com/#/ to logiczne chyba jest bo teraz to jest trochę nie tak.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Po wyłączeniu lapka non-stop mni wylogowuje mimo, że zaznaczyłem opcję "zapamiętaj mnie".
 

DeletedUser7795

Guest
Dzisiaj po wpisaniu loginu i hasła pojawił się napis ups, coś poszło nie tak. Proszę skontaktować się z supportem :?
Login i hasło wpisałem poprawnie. Po odświeżeniu strony i ponownym wpisaniu loginu i hasła zalogowałem się.
Takich kfiatkoof nie powinno być.
 

DeletedUser14610

Guest
Dzisiaj w ogóle nie mogę wejść do gry. CZAENA DZIURA!!!!!
 

Mikekun

Książę
siemanko

Takie typu sytuacje mogą się przytrafić każdemu. Zazwyczaj wtedy kiedy logujemy się do gry ze strony innej aniżeli ta co była do tej pory. Jednakże jeśli mamy w zakładach zamieszczony stary adres logowania, to wejdziemy przez niego do gierki bez problemu. Dzisiejsze wieszanie się gry po godzinie 20 jest spowodowane tym że do gvg powróciło kilka starych zasad gry które były na samym jego początku aktywne. Dlatego też te nowe zasady mocno zmieniają rozgrywkę i pewnie będzie potrzebny restart gvg. I po jego ponownym przeliczeniu gra wróci do normalnej płynności. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii, ekipa techniczna robi co może aby przywrócić gvg do normalności ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15643

Guest
Dzisiejsze wieszanie się gry po godzinie 20 jest spowodowane tym że do gvg powróciło kilka starych zasad gry które były na samym jego początku aktywne. Dlatego też te nowe zasady mocno zmieniają rozgrywkę i pewnie będzie potrzebny restart gvg. I po jego ponownym przeliczeniu gra wróci do normalnej płynności. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii, ekipa techniczna robi co może aby przywrócić gvg do normalności ;)

Majki, aktualizacja wejdzie dopiero 4-ego lipca, w Dzień Niepodległości...
 

Mikekun

Książę
rickyvampire, tylko że jeśli ekipa ma do wgrania kilka nowych zasad do gvg, wolą aktualizacje rozbić na raty. Nowe zasady wobec tego zostaną wprowadzone odrobinę wcześniej aby sprawdzić czy serwery poradzą sobie z tymi nowymi/starymi obciążeniami.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14806

Guest
A może byc jeszcze gorzej niż jest? GvG momentami poprostu zawiesza sie i stoi...20 walk w 20 osob robi sie 20 min to jest obecnie stan w GvB Gildia vs Błędy ...moim zdaniem juz gorzej być niemoże a fakt ze sobie IG to olewa swiadczy tylko o lekcewazacym stosunku do graczy i mam nadzieje ze wkoncu sie to zemsci na IG. Żeby nie bylo że nie na temat to jest to tylko jeden z wielu problemów a własnie doszedł nowy z logowaniem sie do gry...krzywa problemów rosnie a receptą na nie maja byc coraz czesciej pojawiajace sie eventy, absurdalna sytuacja niespotykana w innych grach tego typu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
rickyvampire, tylko że jeśli ekipa ma do wgrania kilka nowych zasad do gvg, wolą aktualizacje rozbić na raty. Nowe zasady wobec tego zostaną wprowadzone odrobinę wcześniej aby sprawdzić czy serwery poradzą sobie z tymi nowymi/starymi obciążeniami.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
Skąd Ty bierzesz te teorie? :) Aktualizacja będzie wprowadzona w zaplanowanym dniu, w całości. Żadne jej fragmenty nie pojawią się wcześniej.
 

Mikekun

Książę
Chodzonce Zuo, w temie nie byłem i pewnie nigdy nie będę jeśli chodzi o InnoGames. Jednakże jeśli jest dość potężna aktualizacja do gvg i część tej aktualizacji do reaktywowanie starych zasad gry, to niestety część eksperymentów trzeba przeprowadzić wcześniej. Mimo to zapychanie się czy też wieszanie się gvg nie zawsze musi być akurat tutaj winą ekipy technicznej. Bowiem ostatnio sporo ludzi po prostu czyta forum i wie że nie długo skończy się min skakanie na mapach gvg więc słabsze gildie wolą się gdzieś na mapie dłużej usadowić. Wobec tego mimo nawet wolnego chodzenia cały czas trwają walki o kontrolę danych sektorów. Natomiast te walki wpływają ogólnie na płynność gvg jako całości. Nie zdziwiłbym się nawet takiej sytuacji że po zmianach będzie trzeba nawet na jakiś czas wyłączyć gvg bowiem nawet topowe sojusze z danych światów znajdą się niespodziewanie w wojnach domowych oraz w wojnach z dawnymi sojusznikami. Skoro zostanie zablokowana możliwość włączania się do walki zaraz po przyjęciu do gildii ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
@Mikekun
Czy ja już Cię nie prosiłem (i to nie raz) byś skończył pisać bzdury wyssane z palca?
Nie dość, że nie wiadomo skąd bierzesz takie informacje, to jeszcze piszesz coś na odwrót mimo, że 2 posty wcześniej masz wyjaśnione.
Czytaj każdy post, a nie wybiórczo.

d0OihEU.png

rGq7FC7.png


A teraz proszę trzymaj się tematu, bo wyjaśnianie jak działają u nas aktualizacje nie należy do tego wątku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry