Nowe Avatary

  • Rozpoczynający wątek marpo
  • Data rozpoczęcia

Chcesz wprowadzenia większej ilości avatarów?


  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jestem zdumiony iż wprowadzili nowe flagi (płatne) a avatarów już nie :p

Pewnie znajdzie się nie jeden krytyk (jak zawsze) ale ok.. pomysł to
Aby wprowadzić płatne avatary np: 150diamentów lub 250k monet

Komentarze typu: gram bez diamentów są zbędne ;)

ps. Jestem zdumiony iż wprowadzili nowe flagi a avatarów już nie :p
 

DeletedUser1724

Guest
gram bez diamentów :D :D

A co do pomysłu to ja bym swojego raczej nie zmienił chyba, że daliby jakiegoś bardziej mrocznego, który by bardziej oddawał mój nick względem końca świata :D Ale zagłosuję na TAK :p (chyba się mi w głowie poprzewracało ostatnio ...)
 

DeletedUser4428

Guest
jedyne ale:
Nie 250k monet ok?
ale tak na serio, co za duzo, to niezdrowo, a ja głosuje na tak
 

DeletedUser

Guest
Mnie to strasznie denerwuje że jest ich tak mało.... np w sąsiedztwie mam z 15 graczy z takim samym.
Ja mam tego grubaska w kapeluszu ponieważ pewnie nikomu się on nie podoba ( zauważyłem że mało osób go ma ustawione)
np. w moim sąsiedztwie nikt, w gildii nikt ;p
 

DeletedUser3220

Guest
to akurat się muszę zgodzić, że jest ich stanowczo za mało. w sąsiedztwie i w gildii non stop te same obrazki, nie sposób wybrać coś innego, a kobiecych to już w ogóle jak na lekarstwo.
ja rozumiem, że niby grają w większości mężczyźni/chłopcy, ale bez przesady ;P
 

DeletedUser314

Guest
Mogliby porobić avatary w różnych cenach tym lepsze tym droższe np:

Po pierwszym typie tuningu: 50 diamentów 25k monet.
Po drugim typie: 500 diamentów 250k monet.
Po trzecim typie: 5000 diamentów 2.5kk monet.
 

DeletedUser1724

Guest
Mogliby porobić avatary w różnych cenach tym lepsze tym droższe np:

Po trzecim typie: 5000 diamentów 2.5kk monet.

Nie rozpędzaj się już z tym kosztem bo to tylko avatar i w dodatku gotowiec :D Wprowadzić opcję by każdy mógł sobie załadować własny o określonej szerokości i wysokości, ewentualnie rozmiarze i by było cacy :D
 

DeletedUser314

Guest
Nie jestem za tym by dodawało się swoje, tak gra ma jakiś klimat, a tak to pewnie każdy tu z forum wrzucił by taki sam avatar na grę i jak by to wyglądało ;d

Dlatego napisałem 3 rożne typy cen, a potem i tak nie ma co z kasą robić, to można by sobie avatary kupować :D
 

DeletedUser3787

Guest
Mogliby porobić avatary w różnych cenach tym lepsze tym droższe np:

Po pierwszym typie tuningu: 50 diamentów 25k monet.
Po drugim typie: 500 diamentów 250k monet.
Po trzecim typie: 5000 diamentów 2.5kk monet.
Człowieku! Czyś Ty się z choinki urwał? Za fikcję chcesz płacić 5000 diamentów? To jest około 200zł./ nie gram za diamenty/, ale Ci co grają musieliby całą wypłatę zostawiać.
Chyba, że jesteś "naganiaczem" i masz płacone za naciąganie graczy na kupno diamentów.
Człowiek o zdrowym rozumie nie gra za pieniądze, ponieważ każda gra jest z założenia grą bezpłatną /niektóre funkcje premium mogą być płatne/.
Najpierw dobrze się zastanówcie zanim coś napiszecie, bo gra ma sprawiać przyjemność a nie aby "nałogowcom" wyciągać ostatni grosz gdyż rodzina na tym najwięcej ucierpi.
 

DeletedUser426

Guest
Czasami podczas czytania niektórych wypowiedzi można sie ładnie pośmiać xD

To że ktoś wydaje tu kase to jego osobista sprawa , chociaż lepiej wydać na gre niż na wódke :)
Gra to jest forma zarabiania , nic więcej. Ktoś nie tworzył jej aby komuś sie przyjemnie grało tylko aby zarobic.
 

DeletedUser314

Guest
Ceny diamentów porównałem do cen monet, w końcu to miała by być równowartość 2.5kk monet, a 5k diamentów to jakoś 11 domków o ile się nie mylę, a nie którzy mają ich całe miasta.

Skoro 25k monet jest za 50 diamentów, i to nie sprawiało by problemu, nie rozumiem dlaczego 2 500 000 monet za 5 000 diamentów miało by to robić, w końcu przelicznik jest taki sam.
 

DeletedUser

Guest
Mniejsza o diamenty. Sedno pomysłu jest takie, że dostępnych awatarów jest mało. Ja dodam - zbyt mało.

Proszę o nowe. Nie jest to chyba jakaś wielka sztuka. A szlag mnie już trafia, kiedy widzę, że co drugi sąsiad ma tego samego mnicha w kapturze (a może to asasyn?) w awatarze...
 

DeletedUser3787

Guest
Baron no aż tam mało to w Polsce nie zarabiamy ^^ Ale zaniżyłeś hehe :D
Nie wiem czy te 300euro [najniższa płaca] to jest taki kokos. Zauważ, że Grek w bankrutującym państwie otrzymuje 820 euro zapomogi. W Polsce to niektórzy mogą tylko pomarzyć o takich zapomogach.
 

DeletedUser3220

Guest
W Polsce to niektórzy mogą tylko pomarzyć o takich zapomogach.

W Polsce to niektórzy mogą pomarzyć o zapomogach w ogóle :p

a co do avatarów, to chyba prosta rzecz, dodać trochę obrazków :p nie chciałabym, aby każdy mógł sobie sam ustawiać, bo wtedy gra straciłaby klimat
 

DeletedUser

Guest
Dołącze sie.
Chciałbym aby dodano wiecej Avatarów bo te zaczynają sie nudzić.
Nie własne tylko od Gry.
PS Marzec jest i Wiosna a ja z Avatarem bałwanka:D
 

DeletedUser2657

Guest
O co biega z tymi jajkami? Jak będzie się je zbierać?
 

DeletedUser

Guest
@jimix za jajka będziesz mógł kupić różne rzeczy np.jednostkę rogue. Zbierać się je będzie tak:
Sąsiad chowa jajka w ozdobach twojego miasta a ty je później zbierasz. Ty chowasz swojemu sąsiadowi jajka a on je później zbiera.
Ręka rękę myje :p Przynajmniej tak jest na becie. :)
 

DeletedUser5906

Guest
Jako facet powiem tak:Nie bardzo uśmiecha Mi się szukać jajek u kogoś innego.
 

DeletedUser2657

Guest
Zaraz...a jak nie mam ozdób, tylko budynki kulturalne? Nadal nie bardzo rozumiem zamysłu, ale jak wejdzie to pewnie każdy to opanuje :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Odpowiem wam:
1. Dawać jajka można tylko na ozdoby. Czyli to co drogi nie potrzebuje, w tym miłosne drzewko oraz dziadek do orzechów.
2. Proszę nie odbiegać od tematu. To nie temat od bety i Wielkanocy. Chcecie wiedzieć to proszę wbijać na betę lub prosić się unpxre o info bo on lubi informować :p
3. Nie pisać więcej w wątku o Wielkanocy ani niczym innym poza głównym tematem. Danifae przyjdzie to proszę o wyczyszczenie :)
 

DeletedUser314

Guest
Co jak co ale pomysł nie został/ nie zostanie zrealizowany poprzez elvisa i merlin...
Ponieważ zamysłem tego było stworzenie avatarów PREMIUM, ekskluzywnych dostępnych dla lepszych graczy a nie dla każdego (czy każdego grającego w X okresie czasu...).

 

DeletedUser6532

Guest
Awatarów powinno być zdecydowanie więcej. Co najmniej po 100-200 męskich i żeńskich. Poza tym nie wszystkie powinny być widoczne od razu. Awatary dostosowane do odpowiedniej epoki powinny odblokowywać się wraz z odkrywaniem nowych epok.
W opcjach gry (np. w profilu) powinno być ustawienie czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną i po ustawieniu tej opcji widzimy tyko wybrane awatary.
Jestem za możliwością wklejania własnego awatara ale za diamenty. 200 diamentów jak za flagę gildii to dobra cena.
W chwili obecnej wszystkich awatarów jest 55 w tym 19 damskich. W stosunku do ilości graczy to stanowczo za mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry