Nowa wersja

Status
Zamknięty.

menixw

Szlachcic zagrodowy
Jak obecnie kasować stare, zbędne posty.
Opcja opuszczenie konwersacji jest irytująca i bez sensu !

Pozdrawiam
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Konwersacje można tylko opuszczać, bez możliwości skasowania wątku. Jednak raz opuszczona wiadomość nie wróci już do skrzynki, jak miało to miejsce z kasowanymi wiadomościami. Trwają również prace nad ulepszeniem centrum wiadomości.
 

menixw

Szlachcic zagrodowy
"raz opuszczona wiadomość nie wróci już do skrzynki" - nie wiem jaki to problem programistyczny, by wiadomość ponownie znalazła się w skrzynce.
Moim nieskromnym zdaniem poprzednie rozwiązanie było o"niebo" lepsze.
Odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje.
 

DeletedUser13910

Guest
"raz opuszczona wiadomość nie wróci już do skrzynki" - nie wiem jaki to problem programistyczny, by wiadomość ponownie znalazła się w skrzynce.
Moim nieskromnym zdaniem poprzednie rozwiązanie było o"niebo" lepsze.
Odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje.

Zdaniem większości tamten system był o niebo lepszy. Szkoda że za każdym razem zmiana jest narzucana. Gdyby można było wybrać nie byłoby kontrowersji.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Na Forum jest już ten temat poruszony, jak i wszelkie sugestie dotyczące zmian w centrum wiadomości, więc proponuję się tam wypowiadać, zamiast zakładać kolejne tematy. Moja odpowiedź jest oszczędna w słowach, bo jak już wspomniałam, temat dotyczący wiadomości już istnieje.
 

DeletedUser12062

Guest
Jak pisała Madame o co prosiła Siorp. Uwagi na temat nowego systemu prosimy umieszczać w komentarzach do aktualizacji. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry