Nowa technologie

  • Rozpoczynający wątek Paszka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Na wymaksowanie wszystkich technologi bez wydawania kasy na punkty i od momentu gdzie juz mam max technologie zajmie mi to jedynie około 4 600 godzin jeżeli 1punkt/1 godz. czyli około 192 dni ,czyli 6,4 miesiąca. Gra na pół roku można tak powiedzieć.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Nowa technologie

Zapewne slyszales, ze gra ma byc rozwojowa i byc moze beda nowe technologie, a tak poza tym, to potrzebujesz jeszcze pewne towary do odblokowania technologii a to juz moze twoja kalkulacje czasu obrocic w perzyne...
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Nowa technologie

Myślę, że przedmówcy bardziej chodziło o podliczenie wszystkich pkt, jakby posiadał wszystkie surowce i materiały :)
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Nowa technologie

Byc moze tak... temat "nowe technologie" tego nie okresla co autor mial na mysli, ja to odbieram raczej jako, co dalej... to fufno zajmie mi tylko pol roku, potem bede sie nudzil :p tylko po co wyliczac cos co nie ma sensu??? juz widze, po grze, ze kupujac pkty czas poprostu skraca sie diametralnie i wywod 1pkt/h niczemu nie sluzy, po za tym, ze ludzie czytajacy to moga odebrac, ze rzeczywiscie gra jest nie warta zachodu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa technologie

Gra jest warta zachodu. Trzeba tylko na spokojnie i nie szaleć.Gra ma być przyjemnością a nie obowiązkiem :)
Co do tych techonologii, mozna niby kupować pkt za złoto,ale w końcu cena będzie tak wysoka np 5 000 że bedziesz wolał poczekać godzinę niż wydać to złoto.
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Nowa technologie

No ale jak ktoś pilnie potrzebuje lub mu się spieszy to na pewno wyda to złoto;p
 

DeletedUser283

Guest
Odp: Nowa technologie

Chciałabym także zwrócić uwagę, że badania kończą się na jesieni średniowiecza. A epok jeszcze troszkę jest wiec spokojnie, to na pewno nie jest gra na pół roku.

Poza tym gry przeglądarkowe mają to do siebie, że końca nie mają :p :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa technologie

Na szczęście te najlepsze mają koniec (rundy, ery) i oby ta miała. Gry bez końca są jak telenowele, a nie każdy lubi tasiemce.
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Nowa technologie

@Miskar23 ta gra nie będzie miała czegoś takiego jak rundy,ery. Tutaj zdobywamy pkt rozwijamy się. A jak chcemy zacząć od nowa to czekamy na kolejny świat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa technologie

Kolega pominął jeden ważny aspekt, by odblokować badania potrzebne są surowce. Także pół roku może nie starczyć jak nie ma dobrej współpracy z innymi graczami :)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Nowa technologie

bo gdy obliczyles ile to zajmie czasu odblokowanie wszystko, brales pod uwage, ze bedziesz non stop siedział przy kompie, i uzywał punkty rozwoju ktore sie produkuja ;p hmmm to ciekawe bardzo, czy byłbys w stanie nie zmarnowac ani jednego punktu przez caaały rok :p

poza tym, już w połowie epoki żelaza odczuwa sie, jak bardzo surowce są potrzebne ;p gdy trzeba wiecej niz tylko złoto i zaopatrzenie placic do odblokowania ;p na początku było tylko tak sielankowo, niemysl ze tak bedzie całą gre. Pozdrawiam
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Nowa technologie

Na szczęście te najlepsze mają koniec (rundy, ery) i oby ta miała. Gry bez końca są jak telenowele, a nie każdy lubi tasiemce.

I owszem ,nie każdy lubi tasiemcowate telenowele ,tyle że tzw. tasiemce są nudne bo scenarzysta nie ma już pomysłów na dalszą fabułe a nie może wprowadzić do serialu niestworzonych historii, jeżeli serial był poważny.Z grami jest zupełnie inaczej ,tu wyobraźnia twórcy/ów może sobie poszaleć ile wlezie ;) .Jeśli tylko pomysły będą dobre to i 300 lat można grać w jedną grę bo ewoluuje ona tak że nie bedziesz się nudził i pamiętał jaka ona była w zeszłym roku a co dopiero jak się zaczynała :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry