[Walki] Nowa liga w polach chwały

nowa liga


  • W sumie głosujących
    17
Liga mistrzów w której za zdobycie posiadłości jest wymagane 300 punktów, walczą 3 gildie w turnieju.
1 miejsce umocnienie w lidze
2 miejsce nic się nie zmienia
3 miejsce teoretycznie szansa na spadek do słabszej ligi
 

Jake Long

Baron
Propozycja jest, ale za mało danych na jej temat. Rozpisz się o co chodzi, bo nawet nie wiem o jakim zakresie gry piszesz.
 

Jake Long

Baron
Wciąż za mało zmiennych. Zanim coś rzucisz na forum pisz konkretnie, bo to co piszesz to mało warta gadka o jakiejś lidze bez żadnych konkretów w postaci nagród, w postaci działania punktów, w postaci konkretnego kontekstu, dlaczego uważasz tak a nie inaczej.
Zero konkretnych informacji, kompletnie zero.
 

Markiz.

Książę
Jak to o co? O nabicie jak największej ilości walk, a dodatkowo jak kilka PR, jednostek, diamentów, towarów wpadnie, to też się człowiek ucieszy ;)
 

chemik12

Wicehrabia
A ja myślałem że o zdobywanie jak największej ilości punktów. Bo zdobycie sektorów jeszcze nie gwarantuje dużą ilość punktów. A określenie posiadłości można odczytać jako zdobycie jakiś budynków. Z stąd moje pytanie...
 

Markiz.

Książę
Nie sądzę aby zdobywanie punktów, czy PL było istotne w obecnym kształcie Pól Chwały. Liczą się statystyki - kto więcej walk "nabije", bo dzięki temu rosną: i ranking i ilość zasobów.
 

kasia2389

Arcyksiążę
teraz dowaliłeś o co walczysz na polach chwały???????
Właśnie to bardzo dobre pytanie, o co walczy się w GPCH?
Gildie jako gildie walczą zapewne o pozostanie w najwyższej możliwej lidze na najwyższym możliwym miejscu.
Gracze, tu zapewne jest różnie, część o wykonanie jak największej ilości walk, zdobycie nagród,
Zapewne są tez gracze robiący stosunkowo niewiele walk, jak również w ogóle nie walczący.
Sadzę, że tylko 20% graczy jest w grupie nazwijmy to "ambitnych", a pozostali albo tylko trochę albo wcale nie interesują się GPC.
Nic dziwnego, że gracze "ambitni" grupują się w gildiach, w których maja możliwość realizacji swoich celów. W wyniku takich transferów dobre gildie stają się jeszcze lepsze, a złe jeszcze gorsze. Tak zbudowany jest ten świat.
Gdyby wprowadzono jakieś zmiany, nie wpłynie to na nic, nadal dobrzy będą dobrzy a źli, źli.
Może być jeszcze wprowadzone 1000 lig nic to nie da, nadaj w tej najwyższej będą grać najlepsi.
Być może nie będą to te gildię co teraz, ale to nie ma znaczenia. Grać w nich będą ci sami gracze co teraz grają w tych najlepszych.

Kolejny bzdurny temat.

Jak Twoja gildia nie spełnia Twoich wymagań, zmień ją, albo przejdź do innej, Z tego co sprawdziłem wynika, ze wszystkie Topowe gildie maja wolne miejsca, i takiego doświadczonego gracza przyjmą z otwartymi rękami. Będziesz mógł rozwinąć skrzydła i robić tysiące walk dziennie.
 

Pogrom11

Zablokowany
Ha ha ha.
Bzdury to Kasiu ti Ty piszesz. W każdym temacie dot GPCh a jest ich sporo walczysz zacięcie o to żeby było jak jest. Taka widać tu Twoja rola.
Daj się wypowiedzieć innym graczom i nie torpeduj każdego pomysłu który się pojawi. Zamiast tyle czasu poświęcać na obśmianie każdego pomysłu "dziecko myj częściej rączki". Podpis masz "ekstra" , stosuj się do niego, na zdrowie ci to wyjdzie.
Twoja obrona GPCh jest już nudna, natarczywa i żałosna.
Uważam że przedstawiony pomysł jest bardzo dobry. Powinien on dot każdej ligi tak żeby w nich zostały te gildie które powinny ze sobą tam walczyć.
Migracja sprawy to naturalna sprawa. Ta gra to nie tylko GPCh i gracze maja różne priorytety w tej grze i z różnych powodów są w różnych gildiach. Niech każdy gra tam gdzie mu pasuje a ligi te obecne i przyszłe mają niewiele z tym wspólnego. Przykład z obecnych moich GPCh : gildia z pierwszego miejsca ma 140 tyś pkt a z ostatniego 2,8 tyś. Nie ma żadnego sensu utrzymywania takiego stanu rzeczy.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Przykład z obecnych moich GPCh : gildia z pierwszego miejsca ma 140 tyś pkt a z ostatniego 2,8 tyś. Nie ma żadnego sensu utrzymywania takiego stanu rzeczy.
Ale bez tych "statystów" to trzeba bylo mysleć, stosowac jakąs taktykę a "najgorsze" walczyc na gpch to "niedobrze" hi hi ;)
Taki to ma "sens".
PS no i ta "duma" jacy to my "mocni zorganizowani aktywni itd." ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
W każdym temacie dot GPCh a jest ich sporo walczysz zacięcie o to żeby było jak jest. Taka widać tu Twoja rola.
Jak zawsze jesteś w błędzie, Tak na prawdę to mało mnie to obchodzi, walczę tylko z głupotą i bzdurami, zazwyczaj z nieprzemyślanymi konsekwencjami.
Na szczęście, mam nadzieję, że wszystkie te głupie pomysły funkcjonują tu na forum i programiści o nich nie wiedzą, bo zamiast programować by się śmieli.

Zamiast grać, to siedzisz i wymyślasz kolejne głupstwa czym zajmujesz i marnujesz nasz czas, dobrze, ze tylko nasz a nie w/w programistów.
Wymyśl cos mądrego i przydatnego, chętnie to poprę.
Masz rację nikt nikomu nie powinien mówić co i jak ma robić, to jego sprawa.
W przypadku forum na szczęście można ignorować.
 
Ostatnia edycja:

Pogrom11

Zablokowany
Jak zawsze jesteś w błędzie, Tak na prawdę to mało mnie to obchodzi, walczę tylko z głupotą i bzdurami
Ty jesteś wyjątkowo obiektywna w swoich ocenach. Ja uważam ze to ty jesteś w błędzie i wogóle twój pobyt na forum to jeden wielki błąd że możesz tu pisać.
Powalcz ze swoimi bzdurami a najlepiej zrobisz to nie pisząc jakiś czas bo ja już boję się lodówki otworzyć żeby kasia2389 mi z niej nie wyleciała.
Zamiast grać, to siedzisz i wymyślasz kolejne głupstwa czym zajmujesz i marnujesz nasz czas
Ty też powinnaś zająć się grą zamiast siedzieć tu i "wymyślać kolejne głupstwa"
Wymyśl cos mądrego i przydatnego
Ten ostatni swój cytat odbierz osobiście do siebie.
 
Do góry