Nowa gra?

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Hej szukam jakiejś nowej gry...
Ale tak NOWEJ świeżutkiej co ze znajomymi można pograć, takiej żeby po rozpoczęciu rozgrywki nie odstawać od topki aż tak.
W sumie nie ważne czy będzie ona do kupienia na płytkę czy coś przeglądarkowego, jak i sama rozgrywka też nie ważna, byle miło zacząć w grupie granie.

Ma ktoś coś na oku?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tribal Wars 2, kolejny świat? :haha:

A tak poza tym - to też chętnie bym się dowiedział o jakiś nowych grach, bo jak szukam, to zawsze znajduję już takie trwające od lat :p
 

Mikekun

Książę
Tak jak pisałem w którymś z tematów dotyczącej pomysłów gra o nazwie Desert Operation. Nic nie odkrywasz do konkretniej epoki, walczysz w naszych czasach. Masz masę jednostek do zbadania, w miarę szybko się rozwijasz, jednakże też możesz i przegrać ;)

Problem pojawia się jednakże wtedy jeśli chodzi o topkę. Ze względu na dość długą obecność gry na rynku graczy z top 100 jest bardzo ciężko dogonić i jest mordercza walka o każde miejsce. Mimo to jak masz czas i chęci to serdecznie zapraszam ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mikekun właśnie chodzi o świeża gierkę, taką nówkę w z foli... Za dużo hejtu na tle noobów nie chce mi się przebijać.

Jakiś nowy Warcraft nie wychodzi?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tak jak pisałem w którymś z tematów dotyczącej pomysłów gra o nazwie Desert Operation. Nic nie odkrywasz do konkretniej epoki, walczysz w naszych czasach. Masz masę jednostek do zbadania, w miarę szybko się rozwijasz, jednakże też możesz i przegrać ;)

Problem pojawia się jednakże wtedy jeśli chodzi o topkę. Ze względu na dość długą obecność gry na rynku graczy z top 100 jest bardzo ciężko dogonić i jest mordercza walka o każde miejsce. Mimo to jak masz czas i chęci to serdecznie zapraszam ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Znowu nie przeczytałeś tematu i spamujesz...

Natalia szuka świeżej gry, nowo włączonej, gdzie właśnie nie trzeba gonić do topki...

Natalia - a czemu nie TW2? :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bo mnie kiedyś Bryfft zbanował na plemionach ^^
Boje się że Katarzyna zrobi to samo...

Co te Katarzyny tak do władzy ciągnie!

A tak naprawdę to żałuje że w plemiona grałam...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie ma co żałować, to zawsze jakieś nowe doświadczenie, miłe czy nie, ale jednak jest ;)

Tam Cię zbanował, a tutaj jeszcze nie, ciesz się ^^
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak nie jak tak, tylko nie Bryff :p
Ogólnie tamten ban z plemion to pikuś, bardziej chodzi o lata przegrane przy pc... Cóż za zbrodnia wymyślać tak pochłaniające i czasożerne gry!


A wracając do tematu... Bo chciała bym tak z znajomymi na jakąś nowość...
 

DeletedUser8110

Guest
Wiedźmin 3? :D Świeżej się nie da...
Nooo chyba, że komputer nie pozwala jak w niektórych przypadkach. :(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Może Magicka 2? Premiera 5 dni temu, chyba warta zagrania :p
Do kupienia na komputer, cena na Empiku to 49 złoty :o
 

Borisel

Hrabia
Spróbuj wiedźmina 3 ;D za niedługo okaże sie ze na kompie zagrasz w ta gre niz w FoE ;D Ja proponuje Settlers Online ;)
P.S. Kojarzy ktos gre strategiczna przegladarkowa ze bylem w epoce kamienia łupanego i można badaniami bylo przejść do wspolczesnoci a walki zdarzały sie w epoce łupanego z dzidami przeciwko czołgami i śmigłowcami ?
 

DeletedUser6174

Guest
Niedawno wystartował Heroes of the Storm, coś jak LOL tylko w świecie gier Blizzarda. Gra całkowicie darmowa, chyba że ktoś czuje potrzebę aby wyróżnić się od innych i kupić skórki za eurasy.
 
Do góry