[Inne] Nowa epoka

  • Rozpoczynający wątek Jan IV Mądry
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A gdyby tak kolejną epoką byłaby np. Powietrzna lub kosmiczna przyszłość?
 

DeletedUser

Guest
problem w kosmicznej przyszlosci jest taki ze foe jest 2D, nie ma orbity i temat poruszany przezemniewiwlerazy
 

DeletedUser18610

Guest
Hmm... przed kosmiczną czy księżycową przyszłością, ja bym wolał, aby najpierw przejąć cały świat, czyli co jeszcze nie ma w FoE? Podziemna przyszłość, a później to już może być kosmos.
 

DeletedUser17497

Guest
@caelian Ale kto Cię tak zbywał? Przecież pierwsze gry rozgrywające się w kosmosie nie były trójwymiarowe. Do FOE wystarczyłoby po prostu przejście do nowej mapy: tak jak po początkowych epokach przechodzi się na mapę świata, tak tu z mapy świata przechodziłoby się na mapę Układu Słonecznego czy czegoś w tym stylu.

Moim zdaniem kosmiczna przyszłość jest bardzo prawdopodobna, tym bardziej że zapowiedzieli ją w evencie rocznicowym. ;)

The future has taken empires into the Arctic and into the depths of the ocean. I see here a glimpse of what the far future might hold!
Perhaps there will be an age in the jungle, in the sky or outer space!
 

DeletedUser

Guest
zdaje se sprawe - lecz w tematach propozycjach jakie tu poruszalem w tym z elementami kosmicznymi wygladalo to tak ze nie zrobia tego i tyle.
przecież w PMie bylo ladowanie na księzycu - więc dlaczego nie ma księżyca jako osobnej mapy? pustej coprawda ale jednak byc powinna
mozna by bylo wysyłać drony czy cos tak jak teraz tojest robione
 

DeletedUser12592

Guest
Ja już dałem pomysł swojej epoki(fanowskiej). Pomysł nazywa się "Ostatnia Epoka"
 

DeletedUser

Guest
problem w kosmicznej przyszlosci jest taki ze foe jest 2D, nie ma orbity i temat poruszany przezemniewiwlerazy
Nieprawda! FOE nie jest 2D. Gdyby był, to byłby platformowy taki, więc chyba może być kosmiczna/powietrzna przyszłość.
 

DeletedUser

Guest
w tym sęk
masz 2d w swiecie 3d
platformowki masz 2d pionowe
zas foe jest 2d tyle ze obrazowane poziomo w pionie monitora
 
Do góry