Nowa epoka - po co ta radość?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15092
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł mógłby zostać wprowadzony?

  • Tak

    Głosy: 7 24,1%
  • Nie

    Głosy: 22 75,9%

  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser15092

Guest
Zawsze po przejściu w nową epokę obywatele są tacy szczęśliwi, jaskiniowcy aż z radości puszczają fajerwerki gdy przejdą do brązu - ogólnie mamy scenkę trwającą może i kilka sekund, ale jednak działa to trochę na nerwy.
Następnie jeszcze pojawia się nam zakładka informująca co możemy kupić w nowej epoce.
No chyba w rzeczywistości ludzie aż tak nie imprezowali z przejścia do nowej epoki, zwłaszcza, że nawet nie mieli podziału na średniowiecze, renesans i takie tam.
Może niektórym podoba się zakładka z nowościami i fajerwerki, dlatego proponuje, by w ustawieniach można było wyłączyć tą scenkę.
Pozdrawiam
 

DeletedUser15227

Guest
Jestem na tak, im więcej opcji tym lepiej. Mi na przykład brakuje możliwości wyłączenia pokazywania opisu miast u sąsiadów.
 

DeletedUser12062

Guest
Mamy 13 epok. Łącznie. Czyli w całej swojej grze, Gracz taki komunikat widział 13 RAZY!!! (na jednym świecie). Średnia występowania sporadyczna (żeby nie powiedzieć dosadniej). I pytanie: czy to serio jest kwestia do zmiany??????? Komunikat, który trwa chwilę i pojawia się tak sporadycznie. Chyba są ważniejsze kwestie. ABSOLUTNE NIE. :idiot:
 

DeletedUser15643

Guest
Mamy 13 epok. Łącznie. Czyli w całej swojej grze, Gracz taki komunikat widział 13 RAZY!!! (na jednym świecie). Średnia występowania sporadyczna (żeby nie powiedzieć dosadniej). I pytanie: czy to serio jest kwestia do zmiany??????? Komunikat, który trwa chwilę i pojawia się tak sporadycznie. Chyba są ważniejsze kwestie. ABSOLUTNE NIE. :idiot:

Doładnie. To już zakrawa na szukanie dziury w całym :). Nowa epoka to jak nowe milenium, jak nowy rok - jest okazja do fajerwerków i szampana. Głos na "nie".
 

DeletedUser15149

Guest
Zobaczycie jak ucieszy Was taki komunikat o wejściu do nowej epoki i te fajerwerki jak utworzą coś po Przyłości :D
 

DeletedUser

Guest
No chyba w rzeczywistości ludzie aż tak nie imprezowali z przejścia do nowej epoki, zwłaszcza, że nawet nie mieli podziału na średniowiecze, renesans i takie tam.
No Niemcy tak na przykład imprezowali, jak przechodzili do nowej epoki:
Bundesarchiv_Bild_183-1990-0722-402,_Berlin,_Aufführung_der_Rockoper_%22The_Wall%22.jpg


Jestem na nie. W nową epokę nie wchodzę tak często, żeby było to denerwujące.
 

DeletedUser15092

Guest
Mamy 13 epok. Łącznie. Czyli w całej swojej grze, Gracz taki komunikat widział 13 RAZY!!! (na jednym świecie). Średnia występowania sporadyczna (żeby nie powiedzieć dosadniej). I pytanie: czy to serio jest kwestia do zmiany??????? Komunikat, który trwa chwilę i pojawia się tak sporadycznie. Chyba są ważniejsze kwestie. ABSOLUTNE NIE. :idiot:

Zawsze są ważniejsze sprawy, ale przecież taka zmiana nie będzie chyba dużym wysiłkiem.
Jak komuś się to podoba, to po prostu nie będzie ruszał opcji wyłączenia :p

Jestem na tak, im więcej opcji tym lepiej. Mi na przykład brakuje możliwości wyłączenia pokazywania opisu miast u sąsiadów.

Mi też jej brakuje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Im wiecej opcji, tym bardziej muli. Wiec NIE.

Dla mnie "muli" to nie argument w dyskusji. Bo tym argumentem można zabić każdy pomysł. Własnie wczytywanie opisów miast, to jakie towary ktoś oferuje, powoduje dodatkowe zapytania do serwera.
 

DeletedUser11629

Guest
Dla mnie "muli" to nie argument w dyskusji. Bo tym argumentem można zabić każdy pomysł. Własnie wczytywanie opisów miast, to jakie towary ktoś oferuje, powoduje dodatkowe zapytania do serwera.
No i co wynika z Twojej wypowiedzi? W praktyce to, ze skoro Tobie nie muli pomimo opisow miast itp. to problem nie istnieje, takoz i argument. A moje jest mojsze niz twojsze i dla mnie to jest argument... Twoja wypowiedz stanowi tylko zgrabny przerywnik, a nie argument tym samym, wiec mogles sobie darowac.
 

DeletedUser15227

Guest
No i co wynika z Twojej wypowiedzi? W praktyce to, ze skoro Tobie nie muli pomimo opisow miast itp. to problem nie istnieje, takoz i argument. A moje jest mojsze niz twojsze i dla mnie to jest argument... Twoja wypowiedz stanowi tylko zgrabny przerywnik, a nie argument tym samym, wiec mogles sobie darowac.

Oj źle interpretujesz. Chodziło mi o to, że ten argument może obalić każdy pomysł. Zadaniem twórców jest robić grę tak by nie muliła.
 

DeletedUser3220

Guest
Tak sobie przejrzałam dyskusję i jestem na NIE :)
Dlaczego? Dlatego, że nie wchodzę codziennie w nową Epokę i to akurat mi kompletnie nie przeszkadza, że poświętujemy ;)
I naprawdę podziwiam polskie malkontenctwo co do wszystkiego, co stara się choć trochę uprzyjemnić grę.
Wiadomo, szału nie ma, gra muli jednym bardziej, drugim mniej, ale do jasnej anielki, co komu przeszkadzają dwu- czy trzysekundowe fajerwerki raz na niewiadomoile? W Sylwestra też byś fajerwerki zbanował, bo to nikomu niepotrzebne jest? Matulu droga, jakie marudy.
 
Do góry