Nieoficjalne pożegnanie. - ashantess

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3220
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3220

Guest
Witam.
Chociaż tak naprawdę nie przywitałam się z wszystkimi na forum, teraz na jakiś czas muszę się pożegnać :)
W życiu czeka mnie trochę spraw, przez których nie będę mogła zaglądać na forum 2 może 3 miesiące.
W grze jednak zostanę, na ile mój telefon wytrzyma. No chyba że jakaś dobra dusza podzieli się sprzętem^^
W każdym razie mam nadzieję wrócić, jednak teraz mówię małe "papa" ^^
Pozdrawiam wszystkich.
Ash.
 

DeletedUser3014

Guest
Ash, nie rób mi tego. Kto teraz będzie mnie wyprzedzał w Spadku?
;)
No chyba że sam przestanę...
 

DeletedUser3220

Guest
jak wrócę i jeszcze będzie spadek to Cię znowu powyprzedzam
 

DeletedUser4428

Guest
byłaś według mniw najlepszą użytkowniczka forum.
Żegnaj!
PS. zalożyłabyś konto na Arvahall ;)?
 

DeletedUser

Guest
Jakie żegnaj, jakie żegnaj? Na jakiś czas nie znaczy na zawsze. Po prostu do zobaczenia.
 

DeletedUser

Guest
Tak czy siak, napisała że wróci za 2-3 miesiące, a to nie wcale tak długo :D
 

DeletedUser1724

Guest
Witam.
Chociaż tak naprawdę nie przywitałam się z wszystkimi na forum, teraz na jakiś czas muszę się pożegnać :)
W życiu czeka mnie trochę spraw, przez których nie będę mogła zaglądać na forum 2 może 3 miesiące.
W grze jednak zostanę, na ile mój telefon wytrzyma. No chyba że jakaś dobra dusza podzieli się sprzętem^^
W każdym razie mam nadzieję wrócić, jednak teraz mówię małe "papa" ^^
Pozdrawiam wszystkich.
Ash.

No pięknie :( Kolejna bliska mi osoba mnie opuszcza <BECZY> :(:(:( 2-3 miesiące dla mnie będzie trwało wieczność i nie dam sobie ręki uciąć, że jak Ty wrócisz to ja będę, bo po prostu mogę nie wytrzymać tej separacji .... Chyba muszę skontaktować się z jakimś specjalistą bo na forum raczej takiego nie znajdę no chyba, że Bryfft ma żółte papiery ^^
 

DeletedUser3220

Guest
spokojnie, będę co jakiś czas tu zerkać, na ile mi telefon pozwoli, na którym aktualnie mam jedyny mi dostępny internet ^^
tak więc proszę o wyrozumiałość.
cieszy mnie, że jednak ktoś mnie tu zauważył ^^
zawsze zostaje PM xD
 

DeletedUser8996

Guest
Również witam z powrotem :)
Również po raz pierwszy ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Znam co prawda tylko z opowieści na razie, ale -cześć! :D
 
Do góry