Niedziałające prawidłowo zestawy?

Status
Zamknięty.

Wielki Zdobywca

Szlachcic zagrodowy
Dzień dobry,
posiadam w swoim mieście pełne zestawy Królewskiego ogrodu i Ogrodu japońskiego (1 poz.). W sumie powinny one dawać mi 6% do ataku obrońców miasta. Niestety podgląd obrony miasta wskazuję, że bonus nie jest zaliczany. Budynki są ze sobą połączone prawidłowo, taka sytuacja występuję jednie na świecie Dinegu. Pytanie dlaczego?

301oryp.jpg
 

Wielki Zdobywca

Szlachcic zagrodowy
Wszystko fajnie, tylko zastanawia mnie pewna niekonsekwencja. Dla porównania screeny ze świata D i E. Na obu tych światach mam te same zestawy, nie mam tam żadnej perły obronnej miasta. Dlaczego zatem na E mam pokazane 6% w ataku obrońców, a na D nie mam?


Świat D


301oryp.jpg

yfd5i.jpg




Świat E

n4tq1k.jpg


2sblssk.jpg
 

DeletedUser222

Guest
Zauważ że i w ataku i w obronie masz +6%. Musisz mieć jeszcze jakiś bonus (poza budynkami) który wpływa na te parametry.
 

Wielki Zdobywca

Szlachcic zagrodowy
Zauważ że i w ataku i w obronie masz +6%. Musisz mieć jeszcze jakiś bonus (poza budynkami) który wpływa na te parametry.

No właśnie ciekawe jaki. Na pewno nie z tawerny, mam ustawioną inną premię. Z tego co się orientuję, jedynymi budynkami dającymi bonus do ataku obrońców miasta, są perły. Jeżeli nie mam tych pereł na tych światach, skąd bierze się ten bonus? Błąd wyświetlania?
 
Status
Zamknięty.
Do góry