Niebieski się wita :)

  • Rozpoczynający wątek niebieski2000
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak się inni witają to czemu ja nie mam się przywitać... a co, nie BEDZIEM gorszy...
Gram od niedawna, ciągle epoka brązu ale pewnie trochu tu zabawię bo to taka odskocznia od codziennej monotonii.

Gram na mapie Arvahall, jak co to można dodać mnie do znajomych, będzie do kogo się odezwać, pogadać itp. Może jaki "stary" gracz też się zjawi który dobrą radą obdaruje... może jaki klan/gildia przygarnie (Przygarnij kropka... chociaż w tym wypadku niebieskiego)...

34 lata na karku... gram głównie w MMO ale iż posucha (gry mojego zainteresowania) to szukam jakiej alternatywy dla zabicia czasu, mam nadzieję iż forge spełni moje oczekiwania :) (na razie zapowiada się ciekawie)

Jak by co to moja nazwa w grze "niebieski2000"... pamiętaj w KUPIE RAŹNIEJ i dodatkowo kupa śmierdzi a wiadomo iż nikt raczej nie tyka śmierdzących rzeczy... nie jestem graczem nastawionym na walki z innymi raczej rozwój itp. aczkolwiek pomóc zawsze mogę.

P.S.
Mam specyficzne poczucie humoru więc jeśli kogoś urażę to sorka ;)
 

DeletedUser

Guest
A tak jakoś, od zawsze w MMO mam nicki Blue lub Niebieski... lubię ten kolor ;)... z resztą różowy jest zbyt męskim kolorem.
 

DeletedUser3220

Guest
Niebieski może być, ale wolę czerwony i fiolet :D
 

DeletedUser

Guest
Czarne jest dobre, nie widać brudu jak podłogę wycierasz... chociaż dla mnie to oni raczej brązowi niż czarni ale przecież nikt nam nie wmówi iż białe jest białe a czarne jest czarne jak to kiedyś kartofel powiedział.

A bardziej poważnie... lubię niebieski kolor dla tego niebieski nick :D
 

DeletedUser3220

Guest
Czarne jest dobre, nie widać brudu jak podłogę wycierasz... chociaż dla mnie to oni raczej brązowi niż czarni ale przecież nikt nam nie wmówi iż białe jest białe a czarne jest czarne jak to kiedyś kartofel powiedział.

A bardziej poważnie... lubię niebieski kolor dla tego niebieski nick :D
Kto jest brązowy???
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Patyk z kupą, tak poważnie to wiem ze Afroamerykanów określa się jak kawe, czarna, z mlekiem, latte, nie wiem jak u nas w Polsce? Bo ciężko określić koloryt skóry, a faceci to już w ogóle:haha:
 
Do góry