Nie mam zadań linii głównej, czy to normalne?

Czy to jest normalne

  • Tak

  • Nie

  • Szczerze mówiąc nie wiem.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

PopCorn

Szlachcic zagrodowy
Nieaktualne, za jakiś czas usunę wątek.
W skrócie: nie miałem zadań historycznych na L od ok. miesiąca, ale już wróciły.
 
Ostatnia edycja:

midh

Wójt
tak, to jest normalne, zmienisz epoke/zrobisz mape do przodu to będa zadania.

Smutne, że ktos pyta o to na forum, a nie w gildi...
hm ciekawe, a od kiedy tak jest ? pytam bo przez te wszystkie epoki jakie przechodziłem nigdy nie zniknęły mi zadania linii głównej
całkowicie zniknęły mi dopiero wtedy kiedy je skończyłem tzn w najwyższej epoce zrobiłem wszystkie
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
hm ciekawe, a od kiedy tak jest ? pytam bo przez te wszystkie epoki jakie przechodziłem nigdy nie zniknęły mi zadania linii głównej
całkowicie zniknęły mi dopiero wtedy kiedy je skończyłem tzn w najwyższej epoce zrobiłem wszystkie
w kazdej epoce jest to mozliwe,
od zawsze tak jest.

Zadania lini głownej aktywują się przez zdobywanie prowincji na mapie świata i epoki, wiec jak nie masz danej prowincji to nie masz zadań kolejnych

a że zazwyczaj trafia się szybciej na blok "zbadaj technologie"
"zbadaj technologie X"
i wtedy nigdy Ci nie zniknął bo nie jestes w stanie zrobić wszystkich dostępnych.

Jeżeli odkrywałbyś tylko sektory z Twojej epoki (nigdy nic do przodu) w każdej epoce zadania głowne by Ci znikały
 

PopCorn

Szlachcic zagrodowy
Ja aktualnie mam już podbitą ostatnią prowincję na kontynencie z Rozkwitu i dalej nic. Przypomnę, że zadania zniknęły nim zdobyłem WD.
 
Status
Zamknięty.
Do góry