Nazwa dla Gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4420
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4420

Guest
Za nic nie potrafię wymyślić czegoś fajnego.Może coś zaproponujecie?
 

DeletedUser314

Guest
Fajna gildia
Bez nazwy
Wikingowie
Szlachta Polska
Stowarzyszenie Grajków
Słodkie Zajączki

Po za tym pytanie jest głupie, sam powinieneś coś wymyślić.
 

DeletedUser4420

Guest
Może i głupie,ale naprawdę nic nie przychodzi mi do głowy :/ A członkowie jakoś się nie starają czegoś zaproponować więc póki co jesteśmy Pieprzone Elfy :p

- - - Zaktualizowano - - -

Może i głupie,ale naprawdę nic nie przychodzi mi do głowy :/ A członkowie jakoś się nie starają czegoś zaproponować więc póki co jesteśmy Pieprzone Elfy :p
 

DeletedUser

Guest
Partyzanci Z Wyciętego Lasu. (PzWL) / Wredne Wiewióry. / Kici Kici Miau. / Ministerstwo Minstreli. / Krasnale Kurduple. / Fanatycy FoE ;)
Albo coś na serio.
Mieczem i Ogniem (Czemu nie?) / Zakon Krzyżacki / Zakon Polski (lepszy niż krzyżacki :) ) / Deus / Baronowie / Hrabiowie (?) / Lordowie... itp.

Mam nadzieję że pomogłem :D
 

DeletedUser

Guest
Bunga - dunga :D Bractwo Orków:) Mroczny Las:0) wszystko zależy od pomyslowości - w tym wypadku Twojej:)
 

DeletedUser3787

Guest
Trunkowcy, Gumisie, Piwosze, Jeźdźcy Księcia Apocalypto, Szlachta Polska...
 

DeletedUser

Guest
proponuję szukać nazw 'zaangażowanych' jak np. 'Bryfftciarze', 'Uparte Bryffty', 'Bryfftanka'...itd.
dzięki czemu możecie liczyć na support premium (szybsza usługa)
 

DeletedUser1724

Guest
Jeźdźcy Księcia Apocalypto

Jakby Gildia nazywała się na moją cześć to byłbym chyba musiał im jakieś daniny dawać jako moi poddani, a ja biedny jestem :D

- - - Zaktualizowano - - -

proponuję szukać nazw 'zaangażowanych' jak np. 'Bryfftciarze', 'Uparte Bryffty', 'Bryfftanka'...itd.
dzięki czemu możecie liczyć na support premium (szybsza usługa)

Taaa

1 członek = 1 min. szybszy Support
 

DeletedUser

Guest
to może warto by połączyć obie opcje:
Bryfftanka Księcia Apocalypto :)
dla mnie bomba :)
 

DeletedUser1724

Guest
Hehe to nawet 21 Grudnia nie dożyjemy ^^ Ale ogólnie nazwa jest w deche :D
 

DeletedUser

Guest
Unpxre tak się moja gildia nazywała. Jeżeli chodzi Ci o te symbole to przejdzie. Jeżeli o samą nazwę to także ;p
 
Do góry