Natrętne reklamy innej gry !

  • Rozpoczynający wątek yakiii
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam Waszystkich !

Od jakiegoś czasu widzimy natrętne "reklamy" innej gry (tu każdy z nas wie o jaką grę chodzi) wygląda mi to na profesjonalnie przygotowaną kampanię , z którą FoE najwyraźniej sobie nie radzi ! niektóre wiadomości są sygnowane :

"Uwaga! Ta wiadomość została oznaczona przez Forge of Empires jako możliwy spam. Zalecamy ostrożność, jeśli zdecydujesz się ją przeczytać."

są też wiadomości , które nie posiadają takiego wstępu , dla mnie jest to niesmaczny proceder , tym bardziej że administracja nie potrafi sobie z tym absolutnie poradzić !!! , dlaczego nie zmodyfikujecie swojego regulaminu , gdzie moglibyście na drodze sądowej dochodzić swoich praw ? a nie modyfikować regulamin żeby dokopać graczom ?!

być może jest to akcja kogoś , kto odszedł od Inno i w ramach zemsty bombarduje projekt FoE ? to też jest możliwe , jednak ja jako gracz absolutnie nie życzę sobie takich ataków na moją skrzynkę wiadomości !!!
 

DeletedUser2383

Guest
"Gra podobna do FoE, ale o wiele fajniejsza..."

Dobrze, że opcja zgłoś do supportu czasami działa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"Gra podobna do FoE, ale o wiele fajniejsza..."

Dobrze, że opcja głoś do supportu czasami działa...
ile można zgłaszać te namolne reklamy ? tym bardziej dziwi fakt o wpisach typu "wiadomość może zawierać spam" to jeśli takie wpisy umieszczacie to równie dobrze zablokujcie je na cacy ! chyba że jest wam na rąsie żeby gracze , zaznaczam wierni ! poszli do konkurencji miło spędzać swój czas a nie jak to się dzieje w tej chwili u schyłku roku w przededniu świąt ! totalny bałagan :mad:
brawo zuchy z inno !
 

DeletedUser8110

Guest
Niestety, nie jesteśmy w stanie zablokować tych wiadomości na stałe, ponieważ ich autorzy są sprytni i za każdym razem omijają ustawiane przez nas ograniczenia. Jednak za każdym razem jeśli dostajemy zgłoszenia tego typu wiadomości, dane konto zostaje zablokowane a następnie usuwane są wszystkie wiadomości przez nie wysłane.
Rozumiem, że może nie jest to idealna sytuacja, ale robimy co w naszej mocy, żeby ograniczyć ten irytujący proceder. Dlatego proszę o współpracę z nami i wybranie opcji "zgłoś", jeśli zobaczycie wiadomość tego typu. Z góry dziękuję!
 

DeletedUser

Guest
Niestety, nie jesteśmy w stanie zablokować tych wiadomości na stałe, ponieważ ich autorzy są sprytni i za każdym razem omijają ustawiane przez nas ograniczenia. Jednak za każdym razem jeśli dostajemy zgłoszenia tego typu wiadomości, dane konto zostaje zablokowane a następnie usuwane są wszystkie wiadomości przez nie wysłane.
Rozumiem, że może nie jest to idealna sytuacja, ale robimy co w naszej mocy, żeby ograniczyć ten irytujący proceder. Dlatego proszę o współpracę z nami i wybranie opcji "zgłoś", jeśli zobaczycie wiadomość tego typu. Z góry dziękuję!
a jak to się dzieje , że takie reklamy są poprzedzone waszym ostrzeżeniem o tym że treść może zawierać spam ? to mnie intryguje
 

DeletedUser17009

Guest
A cóż to za gra?
Ja niestety albo na szczęście nie miałam takich wiadomości...
I teraz ciekawosc zżera...;)
 

DeletedUser

Guest
no własnie , kolega nie wie o jaką grę chodzi a mnie krew zalwewa na wszystkich światach ! :? od nadmiaru tych ataków na skrzynkę wiadomości
 

DeletedUser17009

Guest
To znak, że jesteś wybrańcem!;)

A nie jakiś plebs jak ja...:p
 

DeletedUser

Guest
Taki komunikat pojawia się przy każdej wiadomości zawierającej link.
nie prawda , mam właśnie dwa rodzaje takich wiadomości , jednak w dalszym ciągu nie wiem jakim cudem ten komunikat tam się pojawia ? nie sądzę aby ci ludzie umieszczali go w na początku treści ;) więc jest on dodawany przez administracje FoE czy programistów ... no nie ważne przez kogo personalnie , jeśli mam racje , to dlaczego nie zablokujecie takich wiadomości na amen ?
 

DeletedUser

Guest
wiadomość 1.png
wiadomość 2.png

reklama ta sama , treść podobna , jednak tylko na drugiej jest wasz dopisek
 

DeletedUser2383

Guest
Ja dzisiaj dwa kolejne konta zgłosiłem w tego powodu...
 

DeletedUser16853

Guest
Dla mnie te reklamy nie są natrętne... miałem dotychczas takie 3 (gram od Wielkanocy) ale ja zostałem wybrańcem do ponad 3 gier... ja to jestem tym wybrańcem :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry