Nastawienie produkcji ze wszystkich budynków jednocześnie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15092
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł mógłby zostać wprowadzony?

  • Tak

    Głosy: 7 77,8%
  • Nie

    Głosy: 2 22,2%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser15092

Guest
Tytuł chyba mówi wszystko. Obecnie się klika, nastawia czy 5 min, 15 min, godzina, 4h na każdym z 100 budynków produkcyjnych, pomysł taki, żeby była możliwość za kilkoma kliknięciami sprawić, by wszystkie budynki produkcyjne miały np. 4h-produkcje.
Oszczędność całej minuty :D
Pozdrawiam
 

DeletedUser7795

Guest
Oczywiście, ale za diamenty, bo za fri to raczej nie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To pomysł, którego realizacja jest najszybsza z możliwych.
Taka funkcja jest zaimplementowana w grze.

Bez tytułu.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
koledze chyba chodzilo o produkcje towarow takich jak azbest
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja bym była na tak, ale jak wspominano za diamenty.
W Foe nie ma takiego premium właśnie użytkowego...
 

DeletedUser

Guest
Za diaxy jak najbardziej. ;) A tak to za duże ułatwienie dla graczy. ;)
Czasem mam wrażenie, że każdy by chciał żeby gra wszystko sama za niego robiła, a po co grać w takim razie? :D
 

DeletedUser8110

Guest
Ja się jednak dopytam autora tematu, bo nie jestem przekonana co do intencji - chodzi o budynki produkcyjne (zgodnie z nomenklaturą gry tak nazywane są budynki produkujące zaopatrzenie/młotki) czy też o budynki towarowe?

Jak już napisano powyżej - w przypadku budynków produkcyjnych taka opcja jest już dostępna za niewielką opłatą 5 Diamentów. :)
 

DeletedUser15092

Guest
Ja się jednak dopytam autora tematu, bo nie jestem przekonana co do intencji - chodzi o budynki produkcyjne (zgodnie z nomenklaturą gry tak nazywane są budynki produkujące zaopatrzenie/młotki) czy też o budynki towarowe?

Młotki/zaopatrzenie
 

DeletedUser8110

Guest
No to jak wspomniałam powyżej - taka opcja istnieje już w grze. :) @kasia2389 podrzuciła nawet zrzut ekranu takowej. Po użyciu przycisku "Zbierz cała produkcję" możemy sobie wybrać, czy chcemy nastawić kolejną produkcję we wszystkich budynkach produkcyjnych - dwa kliknięcia i uzyskujemy wspomniany przez autora tematu efekt.
Chowam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry