Narzucanie poglądów przez grę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11758
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Więc nie wybieraj tego awatara jeżeli Ci się nie podoba :). Płci osoby w Twoim awatarze też nie sposób określić.
 

DeletedUser3

Guest
A osoba na zdjęciu z awatara, który wspomniałeś, to kobieta.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ale postawa narzucająca myślenie, że rycerz to mężczyzna jest ok?

Ok nie było jak Joanne spalili na stosie, właśnie za postawę ;)
Można nad tym rozmyślać ale chyba dopiero w latach 80 doszło do przełomu ze kobieta ma prawa, chyba ze się nie mylę i my ludzkość 100 lat temu niewolników jeszcze mieliśmy?
Dlatego pogląd ze Rycerz to facet nie jest, nie poprawny.

Ale to i tak nie zmienia faktu ze ten to bardziej konserwa :haha:
 

DeletedUser11123

Guest
zaraz pewnie się dowiecie, że może i konserwa ale na 100% z samca!!! :haha:
 

DeletedUser5506

Guest
Więc nie wybieraj tego awatara jeżeli Ci się nie podoba :). Płci osoby w Twoim awatarze też nie sposób określić.

A jak gra sie nie podoba to nie graj co nie? Gdzies to slyszalem... :D
My mozemy podejrzewac ze to kobieta, ale jak dla mnie to homoniewiadomo i takie tez pewnie bylo zalozenie zachodniego tworcy ;d
 

DeletedUser625

Guest
pan k zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz wyskoczy z tekstem, że mu się awatar nie podoba. Było już tak z tym mikołajem Marksem. Ciekawe czy tegoroczny Darwin mikołaj też mu się nie spodoba. Bo co? Powiedział, że człowiek od małpy pochodzi i narzuca nam teorię ewolucji? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
Nie podoba się avatar? To nim nie graj. Nie da się określić? Kobieta z farbowanymi włosami, może z niewielką nadwagą. Twojej konserwy też nie da sie określić gdyż ten rycerz jest za bardzo ,,konserwowaty". Kobiety nie sięgały do miecza? A Joanna D'Arc? Braki w historii u ciebie? Gra narzuca poglądy gejowskie? A może uczy tolerancji, niektórym się to przyda.
Wendrowiec01234
 

DeletedUser5506

Guest
Nie podoba się avatar? To nim nie graj. Nie da się określić? Kobieta z farbowanymi włosami, może z niewielką nadwagą. Twojej konserwy też nie da sie określić gdyż ten rycerz jest za bardzo ,,konserwowaty". Kobiety nie sięgały do miecza? A Joanna D'Arc? Braki w historii u ciebie? Gra narzuca poglądy gejowskie? A może uczy tolerancji, niektórym się to przyda.
Wendrowiec01234
Masz 12 lat nie wypowiadaj sie bo tata pasem Cie zleje za takie gadanie.
A tekst z kobietami i mieczem w ogole powala HAHAHAHAHAH :D
 

DeletedUser625

Guest
Jak chce to niech się wypowiada. Tylko niech potem nie ma pretensji do innych, że ktoś się z niego naśmiewa ;>
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie podoba się avatar? To nim nie graj. Nie da się określić? Kobieta z farbowanymi włosami, może z niewielką nadwagą. Twojej konserwy też nie da sie określić gdyż ten rycerz jest za bardzo ,,konserwowaty". Kobiety nie sięgały do miecza? A Joanna D'Arc? Braki w historii u ciebie? Gra narzuca poglądy gejowskie? A może uczy tolerancji, niektórym się to przyda.
Wendrowiec01234


Dobrze że nie napisałeś jeszcze skąd ten miecz sie wyciąga ^^
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Z pochwy, a skąd niby ma wyciągnąć? ;)

Takie już czasy, że nie wiadomo co-kto, więc... konserwa też nie ma płci, a może znajdzie się jeszcze kilka podobnych ;)
 

DeletedUser

Guest
zaraz pewnie się dowiecie, że może i konserwa ale na 100% z samca!!! :haha:

Dajcie mi dowód!

Chciałabym mieć awatar marsjanina! Znaczy, że pochodzę z innej planety?
Jak dla mnie durna to teoria, mam męski nick w grze (przyznaję się), ale jestem w pełni kobietą. A jaki awatar używam jest moją sprawą taki mi się podoba to taki sobie ustawie.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak idziemy już tokiem narzucania poglądów to ja się pytam jak to jest ze faceci mają DAMSKIE avatary!
W druga stronę o wiele zadziej notuje tendencje :p
 

DeletedUser5506

Guest
Dajcie mi dowód!

Chciałabym mieć awatar marsjanina! Znaczy, że pochodzę z innej planety?
Jak dla mnie durna to teoria, mam męski nick w grze (przyznaję się), ale jestem w pełni kobietą. A jaki awatar używam jest moją sprawą taki mi się podoba to taki sobie ustawie.

No a ja w pewnej grze gralem kobieta (btw. najbrzydsza dostepna), tylko ze przed nikim tego nie krylem ze w prawdziwym swiecie jestem jednak chlopakiem, tez mi wielkie rzeczy... I ktos moze pomyslec ze to wiekszy wstyd jak facet gra kobieta (lub pod damskim nickiem) niz na odwrot jak w Twoim przypadku.
W tej grze dla hecy tez moge dac sobie damski avatar, ale zebym mial pewnosc ze to kobieta a nie transwestyta...
W grze jest wiele brzydkich avatarow i o nie nikt nie ma problemu (na swiecie sa ludzie ladni jak i ci mniej) ale gdy pojawiaja sie az takie ewenementy gdzie ciezko sie domyslic o co chodzi no to jest cos zle.
 

DeletedUser3220

Guest
Naprawdę nie macie o czym gadać... Avatar to avatar. Jak ktoś się z nim utożsamia i źle, i dobrze. Wolny wybór, wolność jest. A marudzenie nietolerancyjne proszę sobie zostawić przed drzwiami, w butach najlepiej...
 

DeletedUser5506

Guest
Mam nadzieje ze moje posty też będziecie tolerować tak jak obecność czegoś takiego w grze zasłaniając sie tolerancją ^^
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mam nadzieje ze moje posty też będziecie tolerować tak jak obecność czegoś takiego w grze zasłaniając sie tolerancją ^^

Po pierwsze, było wyjaśnienie ze to kobieta, po drugie tolerancja nie jest trudna, nikt nie każe ci przecież akceptować, po trzecie ja na co dzień mam problem z nazwaniem płci niektórych, po czwarte to jest gra która odzwierciedla jakoś "współczesność" więc dlaczego nie!

ufff
Dobrze ze nie zastanawiacie się nad płciami avatarów bardzo podobnych do naszych suporterów :haha:
 
Status
Zamknięty.
Do góry