Najazdy Gildii - wyłączenie GvG - dyskusja

deliryk

Wicehrabia
Typowa odpowiedź aby nic nie powiedzieć. Standardowe podejście suportu. Nowy gotowiec CTRL+C CTRL+V?
widać, że masz trochu słabe pojęcie o technicznych aspektach

bez obrazy

tak ciut wyjaśnię

majstrowanie przy bazie danych gry na "żywym organiźmie" jest zawsze sporym ryzykiem, że poleci szereg błędów
pewnie testują sobie skrypt update na boku, ale zawsze może coś się wywalić i trzeba każdy serwer dla.każdego kraju sprawdzić pod kątem spójności

nie wiadomo co z tego zrobi automat a ile pracy ma programista

i dlatego na spokojnie sobie zrobili widełki czasowe

więcej luzu i zrozumienia moi drodzy
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Typowa odpowiedź aby nic nie powiedzieć. Standardowe podejście suportu. Nowy gotowiec CTRL+C CTRL+V?
Gdybyśmy mogli podać konkretną godzinę, pojawiłaby się ona w ogłoszeniu.

Wydawało mi się, że pierwsza odpowiedź, w którym zawarłem cytat z ogłoszenia oraz druga, w której wyraźnie zaznaczyłem, że zacytuję ogłoszenie jest jasnym przekazem.
Tak, skorzystałem z opcji kopiuj-wklej, bo tak jest szybciej.
Nigdy nie lubiłem "lać wody" i pisanie rozprawki w odpowiedzi (w której wystarczy napisać tyle, ile zostało napisane) na krótkie pytanie wydaje mi się bezcelowe, a wręcz odstręczające. Choć szanuję zdanie innych, że odpowiedzi mogłyby być bardziej rozwinięte, będę ich używał gdy wymaga tego sytuacja.
 

GRANAT BH

Rycerz
Dobrze, że jest angielski discord na którym nikt nie ma kija wiadomo gdzie i wprost napisze, że ostatnie przeliczenie jest w niedziele, a w poniedziałek w ciągu dnia GVG zostanie wyłączone (na becie wyłączyli jakoś między 11-14, więc nie doleciało już do wieczora.

Support jest dla samego bycia w supie i podpisow w profilu, czy ma pomagać graczom? Jestem niemal pewny jak to działa w Polsce.
 

niepokorny76

Szlachcic
Ma ktoś aktualny ranking GvG wszystkich polskich serwerów po dzisiejszym przeliczeniu? Może go wkleić na forum? Bo ten na score.db coś przekłamuje.
 

deliryk

Wicehrabia
budynek jest jako pamiatka, a nie za zasługi

technicznie też raczej nie przechowują bazy wydarzeń wstecz na 10lat bo to bez sensu
a kto wie, kiedy ktoś ostatnio siedział w GVG?

budynek symboliczny bez dużych bonusów

kolejne działanie IG na plus
 

niepokorny76

Szlachcic
Budynek powinni dać każdemu. Ale już staty budynku powinny być zróżnicowane w zależności od stopnia zaangażowania danej drużyny na GvG.
 

chemik12

Wicehrabia
Albo już ślepy jestem bo nie widzę w inwentarzu tego pamiątkowego budynku..Jak dokładnie on się nazywa?
 

chemik12

Wicehrabia
Wielkie dzieki...Okazało się że na świecie na którym mam miasto poboczne od 6 czy 7 miesiecy, gdzie ani razu nie zrobiłem ani jednej walki na GvG również dostałem...Trochę to jednak dziwne, bo miało być dla aktywnych graczy - w moim rozumieniu, dla tych którzy walczyli na GvG.
 
Do góry