[Zadania] nagrody za 1sze miejsca

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Czy tego chcecie

  • Tak

    Głosy: 6 20,0%
  • Nie

    Głosy: 22 73,3%
  • Nie wiem

    Głosy: 2 6,7%

  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser

Guest
jak w temacie byloby fajnie móc dostawać nagrody za wspięcie sie na:
  • 1 - sze
  • 2 - gie
  • 3 - cie
  • 10 - te
  • 20 - te
  • 30 - te
  • 40 - te
  • 50 - te

miejsce w:

  • Sąsiedztwie
  • Gildii
  • Znajomych

Każde zdobyte miejsce z wyżej wymienionych byłoby nagradzane:


  • Medalami (100)
  • Diamentami (100)
  • Złotem (1 000)

Za 50 - te miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------


  • Medalami (300)
  • Diamentami (100)
  • Złotem (10 000)

Za 40 - te miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------


  • Medalami (500)
  • Diamentami (200)
  • Złotem (20 000)

Za 30 - te miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------


  • Medalami (500)
  • Diamentami (300)
  • Złotem (30 000)

Za 30 - te miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------


  • Medalami (700)
  • Diamentami (400)
  • Złotem (40 000)

Za 20 - te miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------


  • Medalami (900)
  • Diamentami (400)
  • Złotem (50 000)

Za 10 - te miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------


  • Medalami (1100)
  • Diamentami (500)
  • Złotem (60 000)

Za 3 - cie miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------


  • Medalami (2200)
  • Diamentami (800)
  • Złotem (100 000)

Za 2 - gie miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------


  • Medalami (5000)
  • Diamentami (1000)
  • Złotem (500 000)

Za 1 - sze miejsce w dowolnej frakcji.


----------------------------------------------------------

  • Nagrodę można zdobyć TYLKO raz w każdej dziedzinie (gildia, Sąsiedzi. Znajomi)
  • Jeżeli spadniemy w rankingu i znów zdobędziemy miejsce (np 50) nagroda nie jest wydawana
  • Nagroda przysługuje raz na konto (można ją zdobyć tylko na 1 świecie gry)
  • Damenty można wykorzystać TYLKO w świecie gry w którym wygralo się nagrodę (wyjtek od reguły)
  • Jeżeli po wygranej przestaniemy grać i powrócimy do gry tuż przed usunięciem konta z serwera (TZW odświeżenie konta), wtedy nagrodę mozna zdobyć ponownie
 

DeletedUser8996

Guest
Ehhh, czy ja tam wiem?
Nie zgadzam się, jeżeli wespnę się na pierwszą pozycję to satysfakcja mi wystarczy :)
A nie jakieś diamenty niepotrzebne :D
A złoto i medale to się samemu zdobywa ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Mam w sąsiadach gracza który ma 5 mln więcej punktów ode mnie. Wątpię żebym go kiedykolwiek dogonił. No chyba, że mu się FoE znudzi...

NIE
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja mam takiego co ma 7/6 milonów więcej a i atakowanie sąsiadów u mnie powoli staje sie nieopłacalne bo każdy ma tyle % obrony że muszę czekać aż wprowadzą atomówkę :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie.

Po pierwsze jak już to by ewentualnie weszło, to trzeba by bardzo mocno pozmieniać "nagrody" :)
Poza tym samo naliczanie utrudnia mieszanie sąsiedztw. Raz możesz być na 60 miejscu i nagle przeniesie cię do takiego, w którym jesteś na 2 miejscu - więc nagrodę dostajesz praktycznie za nic :)
 

Mikekun

Książę
Dla mnie propozycja spalona, firma zdecydowanie nie zgodzi się na to aby traciła więcej diamentów aniżeli jest to potrzebne. Po drugie co zrobi osoba która jest np 10, a pierwsze miejsce regularnie zajmuje osoba z 3,5 mln pkt, z 3,5 tys wygranych walk pvp, oraz z 1 top gildią na tym świecie :)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Za dużo niepotrzebnej komplikacji. Poza tym takie coś popsuje atmosferę choćby w gildiach, gdy nagle zaczniemy motywować koledze odległemu w rankingu o 1 drzewka. Nie mówiąc o machlojkach związanych z wyrzucaniem i przyjmowaniem znajomych.
Jestem na nie. A diamenty i tak kiedyś zdobędę.

Dla mnie propozycja spalona, firma zdecydowanie nie zgodzi się na to aby traciła więcej diamentów aniżeli jest to potrzebne.
Sugerujesz pan, panie Mikekun, że ludzie z Innogames mają jakiś wielki sejf, w którym trzymają te wszystkie diamenty i jak komuś je dają, to im te diamenty z sejfu znikają?
 

DeletedUser3876

Guest
(...) Sugerujesz pan, panie Mikekun, że ludzie z Innogames mają jakiś wielki sejf, w którym trzymają te wszystkie diamenty i jak komuś je dają, to im te diamenty z sejfu znikają?
Sugerujesz, że nie mamy...?:haha:
Idea pomysłu ciekawa, natomiast już z opisem (i nagrodami) gorzej.
Oczywiście wstrzymuję głos;)
 

DeletedUser5506

Guest
Bez sensu sa wasze posty. Zawsze mowicie o motywacji do zdobywania lepszych miejsc w sasiedztwie (gdy ludzie sie zala ze sa za slabi i ich wszyscy w okolo masakruja) a teraz sami sie zalicie ze brakuje wam kilku milionow do pierwszego miejsca. CO ZA HIPOKRYZJA :D :D :D :D

Ja oczywiscie jestem na tak mimo ze mi tez brakuje pare milionow do pierwszego miejsca :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Nie.

Po pierwsze jak już to by ewentualnie weszło, to trzeba by bardzo mocno pozmieniać "nagrody" :)
Poza tym samo naliczanie utrudnia mieszanie sąsiedztw. Raz możesz być na 60 miejscu i nagle przeniesie cię do takiego, w którym jesteś na 2 miejscu - więc nagrodę dostajesz praktycznie za nic :)

Z tego samego powodu jestem na nie. Nagrody przyznawane za szczęście, bo akurat się wpadło w sąsiedztwo takie, a nie inne? Nie ;) Ze znajomych wywalisz wszystkich mocnych, a gildia? Dojdą nowi gracze lepsi o milion pkt i po zabawie. Jak już ktoś pisał, bycie pirwszym w którymkolwiek z tych "rankingów" to żaden wyczyn, czy zaszczyt, bo zależy to tylko od szczęścia ;)
 

DeletedUser5506

Guest
Dlatego lepiej by bylo gdyby nagradzane byly awanse w ogolnym rankingu a nie tym na pasku...
 

DeletedUser8110

Guest
Szkoda mi kasować posty, w których poza wycieczkami osobistymi jest parę sensownych zdań, no ale sami jesteście sobie winni...Proszę o zachowanie kultury CAŁYCH wypowiedzi.
 

DeletedUser5506

Guest
Proponuje aby autor tematu zrobil pomysl w formie
od miejsca 900 co 100 miejsc w dol nagroda
od miejsca 5 000 co 500 miejsc w dol nagroda
od 25 000 co 1 000 nagroda

W takiej sytuacji gracz nie bedzie mial mozliwosci dopuscic sie zadnych przekretow i kazdy bedzie mial uczciwie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13596

Guest
Myślę, że pomysł można by przeformatować na nagrody za osiagnięcie pewnej ilości punktów (np. za milion punktów ileś złota). Ale w formie zaproponowanej, chyba zbyt przekombinowane. Za często się te miejsca będą zmieniać i ciągle bede dostawał 100 diaxów za free :).
 

DeletedUser5506

Guest
W wielu grach takie cos funkcjonuje i nie jest traktowane jako ulatwienie. Eventy to tez duze ulatwienie a raczej bierzesz w nich udzial, czyz nie? :)

A tak w ogole skad takie posty sie biora?!?!?!?!? Wszystko zalezy jaka bedzie nagroda a watpie zeby devsi patrzyli na nagrody jakie proponuja gracz a jak zwykle pojawia sie gadanie ze bedzie za latwo.
 

DeletedUser9841

Guest
Niech tylko ktoś kto jest na 51 i 50 miejscu się dogada i przeskakują się nawzajem codziennie po kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt razy i po kilka tyś diaxików aż miło... Raczej jestem na nie...
 

DeletedUser5506

Guest
Niech tylko ktoś kto jest na 51 i 50 miejscu się dogada i przeskakują się nawzajem codziennie po kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt razy i po kilka tyś diaxików aż miło... Raczej jestem na nie...

Zazwyczaj jest tak ze nagroda raz zaliczona nie jest powtarzana...
 

DeletedUser

Guest
Jestem oczywiście na tak. Po prostu lubię dostawać prezenty:-)
 

DeletedUser

Guest
jak się nie mylę

jak się nie mylę w pierwszym poście napisałem
że każdą nagrode można dostać tylko raz
 

DeletedUser5506

Guest
jak się nie mylę w pierwszym poście napisałem
że każdą nagrode można dostać tylko raz

Niestety wiekszosc ludzi na tym forum czyta tak jak im sie podoba i to co im sie podoba (lub nie podoba) a pozniej wypowiadaja sie. Fakt faktem uwazam, ze w formie jaka zaproponowales doprowadzilo by do wielu naduzyc i kombinowan wiec powinienes albo znalesc inne alternatywne zastosowanie albo zrobic nagrody za ranking ogolny
 
Do góry