[Wyprawy gildyjne] Nagrody z reliktow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20774
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za zmiana nagród w WG w takiej formie?


  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser20774

Guest
Może czas już dostosować nagrody do poziomu rozwiniętej gry. Kiedyś jak było parę epok i nie było arki to ktoś się mógł cieszyć z np nefrytu,, mnóstwo medali=50''

WG stają się mało atrakcyjne dla graczy mega rozwiniętych. Powinno się dostosować nagrody w zależności od typu reliktu. Np nefryt w 1 etapie czyli
nefryt kat 1 =50 Pr, 100 towaru, 1000 medali
Nefryt 2 etapu
Nefryt kat 2 = 100 pr 200 towaru, 2500 medali
Nefryt kat 3 150 Pr 250 towaru 5000 medali
I nefryt 4 zdobyty w 4 etapie wypraw
Nefryt 4 =200 Pr 500 towaru 10k medali
Oczywiście to tak z głowy na szybko bo bardzo marne nagrody są za tak dalekie etapy. To samo że złotym reliktem.

Abo zmienić poorostu na srebrny 20 Pr złoty 100 a nefryt 200 z tym że ilość % na wpadniecie nefrytu w 4 etapie będzie większy niż w 1.2.3. Zachęci to graczy to robienia Maxa
 

DeletedUser20205

Guest
Przede wszystkim nagrody z jadeitowego reliktu są słabe. Na coś, co wypada raz na kilka tygodni lub nawet miesięcy zdecydowanie za słabe. Jedyna użyteczna rzecz z jadeitowego reliktu to tarasy, jeśli ktoś ma ich mało. Jak ktoś gra na tyle długo, że tarasy mu zalegają dziesiątkami w inwentarzu, to nie ma żadnego pożytku z tego reliktu, mimo że jest najrzadszy.

PR ze srebrnego i złotego zawsze się przydadzą. Nawet jak ktoś ma dzienne zbiory na poziomie 500 PR to ta dodatkowa stówka ze złotego nie jest bez znaczenia.

Dlatego wystarczy Poprawić nagrody z jadeitowego reliktu - dodać jakiś nowy budynek, kilkaset PR albo kilkadziesiąt diamentów. Cokolwiek, co byłoby przydatne dla każdego.

Natomiast gradację wartości nagród w zależności od etapu wyprawy uważam za niepotrzebną komplikację. Relikt może wypaść z każdego konfliktu, nawet z ostatniego. Im więcej zrobisz, tym więcej masz szans na relikt, to moim zdaniem wystarczająca zachęta do robienia wypraw.

Miło by było, gdyby relikt lądował jako przedmiot w inwentarzu i moglibyśmy sobie wybrać nagrodę spośród kilku możliwości (jak w przypadku różnych zestawów eventowych). Ale pewnie na to nie pójdą, bo każdy by brał tylko PR ze srebrnego i złotego.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Miło by było, gdyby relikt lądował jako przedmiot w inwentarzu i moglibyśmy sobie wybrać nagrodę spośród kilku możliwości (jak w przypadku różnych zestawów eventowych). Ale pewnie na to nie pójdą, bo każdy by brał tylko PR ze srebrnego i złotego.
Wtedy mogłyby być te paczki mniejsze, jako że masz wybór, a nie działa sobie losowość (bo inaczej byłoby 100% na tą samą ilość pr co jest aktualnie)
 

DeletedUser20205

Guest
Wtedy mogłyby być te paczki mniejsze, jako że masz wybór, a nie działa sobie losowość (bo inaczej byłoby 100% na tą samą ilość pr co jest aktualnie)
Może. To taka luźna myśl. Wydaje mi się, że poprawa nagród z zielonego smoka jest ważniejsza od tego.
 

DeletedUser21955

Guest
Lepiej byłoby poprawić te relikty jadeitowe, nie dość że pojawiają się bardzo rzadko, to brak świątyni wiedzy jako nagroda. A tylko ŚW w obecnych czasach jest cenna. Tarasy rolne już za dużo miejsca zajmują.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Lepiej byłoby poprawić te relikty jadeitowe, nie dość że pojawiają się bardzo rzadko, to brak świątyni wiedzy jako nagroda. A tylko ŚW w obecnych czasach jest cenna. Tarasy rolne już za dużo miejsca zajmują.
Dla każdego coś innego jest cenne. Dla miasta z rozbudowaną Galaktyką zdecydowanie cenniejsze są tarasy, a duża Arka dewaluuje nagrodę w postaci medali. Najbardziej "uniwersalną" nagrodą są chyba jednak punkty rozwoju.
Wtedy mogłyby być te paczki mniejsze, jako że masz wybór, a nie działa sobie losowość (bo inaczej byłoby 100% na tą samą ilość pr co jest aktualnie)
Myślę, że lepsze jednak mniejsze nagrody, ale z możliwością wyboru. Chyba, że zapowiadany sklepik na rupiecie z inwentarza będzie super opłacalny. Jednak i tam nie sprzedamy astronomicznych już ilości medali.
 
Ostatnia edycja:

TieruYT

Baron
Według mnie... ZH daje czasem te 200 PR i to strasznie miłe dla oka! A nefryt? Czuje się go jeszcze rzadziej w grze - z tego powodu wpadam w emocje widząc go, niestety wypadną nieszczęsne medale czy inna kompletnie bezsensowna nagroda, która jest zbędna i zalega w ekwipunku.
Co w takim razie powinno być? Skoro jest tak rzadka to:
200PR+
~500 TOWARÓW
TARASY ROLNE OCZYWIŚCIE
MEDALE (MINIMUM 50K)

To bardzo sensowne nagrody, bo ciągle mam wrażenie, że w grze jest sporo elementów wprowadzonych do gry na "odwal się", czyli wieża pvp, która nie daje żadnych profitów czy inne nagrody z rzadkiego elementu. GVG w obecnej formie, które nie zachęca, bo nie ma nagród indywidualnych jak WG.
 

DeletedUser11629

Guest
Przede wszystkim nagrody z jadeitowego reliktu są słabe. Na coś, co wypada raz na kilka tygodni lub nawet miesięcy zdecydowanie za słabe. Jedyna użyteczna rzecz z jadeitowego reliktu to tarasy, jeśli ktoś ma ich mało. Jak ktoś gra na tyle długo, że tarasy mu zalegają dziesiątkami w inwentarzu, to nie ma żadnego pożytku z tego reliktu, mimo że jest najrzadszy.
Przede wszystkim, jak ktoś gra długo, to ma Relikty na 70 i zielone smoki wpadają mu po minimum kilka na wyprawę.

I dla mnie, gracza, który ma ponad 40 tarasów, z czego większość w inwentarzu - najcenniejsze są obecnie wiaderka i przechowajki. Punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia, jak nie grasz długo i efektywnie, to nie wiesz, czego potrzeba komuś, kto gra długo i efektywnie i radziłabym ostrożnie z ferowaniem wyroków.
 

DeletedUser11629

Guest
200PR+
~500 TOWARÓW
TARASY ROLNE OCZYWIŚCIE
MEDALE (MINIMUM 50K)

To bardzo sensowne nagrody, bo ciągle mam wrażenie, że w grze jest sporo elementów wprowadzonych do gry na "odwal się",
Dwie pierwsze rzeczy jeszcze mogłyby mi się przydać, ale pozostałe dwie to dla mnie śmieci, których stos ciagle rośnie.
 

DeletedUser11629

Guest
WG stają się mało atrakcyjne dla graczy mega rozwiniętych. Powinno się dostosować nagrody w zależności od typu reliktu. Np nefryt w 1 etapie czyli
nefryt kat 1 =50 Pr, 100 towaru, 1000 medali
Serio? Mega rozwinięty gracz chciałby dostać medale? Podaj definicję tego mega rozwiniętego gracza, który potrzebuje medali...
 

DeletedUser20774

Guest
Mega rozwinięty gracz nic nie potrzebuje. Przecież to tylko przykład i to zapewne jest dla graczy z żelaza że 1000 medali. Wiadomo jak ktoś jest w wysokich epokach to proporcjonalnie więcej medali dostanie. I już nie chodzi o sam rozmiar nagród ale o to żeby cokolwiek zmienić.
 

DeletedUser11629

Guest
Mega rozwinięty gracz nic nie potrzebuje. Przecież to tylko przykład i to zapewne jest dla graczy z żelaza że 1000 medali. Wiadomo jak ktoś jest w wysokich epokach to proporcjonalnie więcej medali dostanie. I już nie chodzi o sam rozmiar nagród ale o to żeby cokolwiek zmienić.
To se zmień rozdzielczość ekranu, jak Ci wszystko jedno...
 

DeletedUser20205

Guest
Przede wszystkim, jak ktoś gra długo, to ma Relikty na 70 i zielone smoki wpadają mu po minimum kilka na wyprawę.

I dla mnie, gracza, który ma ponad 40 tarasów, z czego większość w inwentarzu - najcenniejsze są obecnie wiaderka i przechowajki. Punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia, jak nie grasz długo i efektywnie, to nie wiesz, czego potrzeba komuś, kto gra długo i efektywnie i radziłabym ostrożnie z ferowaniem wyroków.
Przede wszystkim jak ktoś gra długo, to nie potrzebuje też farby ani przechowajek, bo sobie nazbierał.
Chodzi o to, żeby dodać jakieś nagrody, które zawsze każdemu będą przydatne. Ale tobie przecież nie chodzi o to, żeby coś poprawić - tobie chodzi o to, żeby przyjść i komuś dowalić.

To se zmień rozdzielczość ekranu, jak Ci wszystko jedno...
O, kolejne miejsce w którym Finkadel postanowiło po prostu komuś dowalić, pewnie żeby połechtać swoje ego.
 

Markiz.

Książę
tu akurat Finkadel ma rację. Po pewnym czasie i medale i tarasy stają się śmieciami. Co prawda wiadra i wiaderka oraz przechowajki w sumie też, ale wydaje mi się że na ten moment czeka się najdłużej.
Brakuje nagrody w postaci garstki PR z zielonego reliktu.
 

DeletedUser19595

Guest
Mam nieodparte wrażenie, że Panowie z Inno Games nie zrobią nic w temacie lepszych nagród, bo jest im to po prostu nie na rękę. Wszystkie poprawki, updaty i nowości, służą temu aby grę uczynić bardziej monotonną skutkiem czego będzie nieodparta potrzeba przyspieszenia postępów w grze, możliwa do wykonania za pomocą diaxów. Jestem za urozmaiceniem nagród a przede wszystkim ich uzależnienia od epoki gracza, bo 2000 medali raz na 2-3 tygodnie z jadeitu to zakrawa na kpinę.
 

DeletedUser19595

Guest
To bardzo przykre, ale w relikcie jadelitowym nie ma medali, medale są w złotym, mała paczka.
Zgadza się, mój błąd. Niemniej w dalszym ciągu wartość nagrody medalowej jest niewspółmiernie mała w stosunku do potrzeb na wyższych poziomach gry jak i na przykład do nagrody 100pr czy 200 towarów.
 
Do góry