[Wyprawy gildyjne] Aktualizacja nagród z reliktów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19754
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za aktualizacją nagród z reliktów

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser19754

Guest
Chciał bym zaproponować aktualizację nagród które wpadają z reliktów. Np plac tubylców, rytualny płomień, wieża zwycięstwa itp. które dla znacznej większości graczy są zupełnie bezużyteczne a wpadają ze złotego reliktu. Jest to denerwujące gdy otwierasz złoty relikt licząc na fajną zdobycz a dostajesz coś bezużytecznego. Dla mnie zdecydowanie cenniejszą zdobyczą jest 20 PR które czasem wpadają z srebrnego reliktu niż większość nagród ze złotego reliktu.
 

DeletedUser9827

Guest
Kilkając na złoty relikt zawsze mam nadzieję na 100 PR - jak dostaję jakiś słaby budynek to na dzień dobry opada mi humor. Jestem za!
 

DeletedUser

Guest
ja ogolnie jestem za zmiana nagrod - badzmy szczerzy - 95% nagrod z WG to naprawde badziew - 200 towaró? to przeca psinco nic nie warte
nie mowiac o onetach czy mlotkach ktorych jest miliardy na stanie....
lotry - 10 lotrow? po co komu jak alkatraz daje ich cale mnostwo...
medale - majac arle 90 medali ty;lko przybywa a posiadac 1kkk medali to absolutnie zaden klopot

jedyne warte nagrody obecnie to TYLKO:
-pr
-diamenty
-szanse WG(te srebrne monety w gornym lewym pasku ktore za medale mozna kupic)
 

DonBudrys

Szlachcic zagrodowy
jak najbardziej. i nie tylko nagrody z reliktów ale też za przejście kolejnego poziomu wypraw. u mnie non stop, jak nie plany (pereł które dawno przestały mnie interesować) to twarze starożytnych, których mam już tyle, że musiałbym pól miasta wykasować, żeby mieć miejsce na ich postawienie.
ktoś tam myśli ? sądzą, że ludzie tylko czekają, żeby postawić n-tą twarz bądź wrota w mieście ?
 

DeletedUser20269

Guest
Ja bym zmienił nagrodę z przed ostatniego konfliktu z 4 poziomu.
Zawiodłem się gdy zobaczyłem co jest w nagrodę : medale lub diamenty.
Aż nie chce mi się tego badziewnego poziomu odblokowywać. Liczyłem na 4-5 ludzi a nie na medale których jest mnóstwo a pozotym i tak wypada ich tyle że nie starcza nawet na błachostki...
Wolałbym dostać 2zł niż to co tam jest do wygrania...
Zmiana nagród się zdecydowanie przyda.
 
Do góry