[Walki] Nagrody i Kary za atak na sąsiada

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15181
  • Data rozpoczęcia

Pomysł podoba mi się

  • Tak

    Głosy: 2 10,5%
  • Nie

    Głosy: 16 84,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 5,3%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser15181

Guest
Witam wpadł mi taki pomysł, mianowicie gdy zaatakuje sąsiada i wygram to oprócz możliwości załadowania dostanę 1pr który bedzie objęty z jego paska lub inwentarza, natomiast jeśli przegram lub poddam się jako kara z mojej puli zostanie odjete np. 2pr lub 5pr. W taki sposób budynki typu wieżyczki i perły Cerkiew i Zamek miały by w końcu jakieś sensowne zastosowanie.
 

DeletedUser15181

Guest
Cel pomysłu jest taki żeby znaleźć wymierne zastosowanie dla Cerwki i Zamka z Deal wszyscy budują głównie arki, nikt chyba nie inwestuje w obrone miasta bo w sumie po co, co mi sąsiad może zabrać troche monet, zaopatrzenia? pewnie i tak większość osób jest poinformowana przez aplikacje mobilna o zakończonej produkcji.
 

DeletedUser17551

Guest
Poniekąd sam w sobie pomysł może być dobry. Bo to takie za łatwe, że jak widzisz, że w ataku nie ma się żadnych szans, to bezkarnie można się wycofać i próbować z innym miastem... . Jestem za tym, aby wprowadzić jakieś kary, ale może nie takie rażące, typu odejmowanie PR'ów.. Ja proponowałbym, aby najwyżej odjęło nam parę jednostek, lub zmniejszył się pasek zdrowia niektórym.. Coś tego typu
 

DeletedUser17485

Guest
A może odjąć punkty za przegraną? ale tu są dwie drogi: przegrana i wycofanie się.
Przegrana - odjęcie 50% należnych punktów za wygranie walki (ponieważ dodatkowo tracisz jednostki).
Wycofanie się - 100 -150% punktów w zależności od momentu wycofania jednostek (jeżeli jakieś poległy, to % jest mniejszy).
 
Do góry