[Forum ogólne] Mundial 2022

Landberg

Rycerz
Muszę przyzanć, że jestem trochę zdziwiony, że w FOE nie ma Eventu związanego z Mundialem ;)
Taka okazja zdarza się raz na 4 lata :?
Co o tym myślicie?​
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
O dziwo te MŚ nie mają takiej pompy jak poprzednie mistrzostwa. Jakoś mało widziałem w reklamach , mało rzeczy z tym związanych. Pewnie przez okres czasu w jakim się odbywają te mistrzostwa - zbiegają się ze świętami .
 

Landberg

Rycerz
E tam....przypomnij sobie Maradonę :::p
No zapisał się chłopak w historii, nie ma co, miał szczęście że VARu nie było :haha:

O dziwo te MŚ nie mają takiej pompy jak poprzednie mistrzostwa. Jakoś mało widziałem w reklamach , mało rzeczy z tym związanych. Pewnie przez okres czasu w jakim się odbywają te mistrzostwa - zbiegają się ze świętami .
Może tak być, poza tym w okresie lata, kiedy są wakacje i ludzie mają urlopy, a dzieciaki i młodzież wolne od szkoły, to większe możliwości, aby obejrzeć mecze...
 

Feandil

Wójt
Jeszcze na FoE chcecie promować to... państwo i odbywający się tam Mundial?
Na NIE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Landberg

Rycerz
Jeszcze na FoE chcecie promować to... państwo i odbywający się tam Mundial?
Na NIE.
Chodzi raczej o Event na FOE poświęcony piłce nożnej. Wydaje się, że impreza sportowa jaką są Mistrzostwa Świata, która odbywa się raz na 4 lata, to świetna okazja, aby zaangażować graczy.
 
Ostatnia edycja:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
FoE Soccer Cup 2022 już się odbyło w tym roku. Byliśmy szybsi ;)

Natomiast w związku z politycznym charakterem imprezy i łamaniem praw człowieka w kraju gospodarza, w tym roku nie prowadzimy żadnych wydarzeń (eventów, konkursów czy różnego rodzaju dodatków) nawiązujących do Mistrzostw Świata w Katarze.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
FoE Soccer Cup 2022 już się odbyło w tym roku. Byliśmy szybsi ;)

Natomiast w związku z politycznym charakterem imprezy i łamaniem praw człowieka w kraju gospodarza, w tym roku nie prowadzimy żadnych wydarzeń (eventów, konkursów czy różnego rodzaju dodatków) nawiązujących do Mistrzostw Świata w Katarze.
czemu wcześniej nie było takiego ogłoszenia?
A jeżeli był to przepraszam - mój błąd <ale chciałbym go zobaczyć>
 

Landberg

Rycerz
FoE Soccer Cup 2022 już się odbyło w tym roku. Byliśmy szybsi ;)
Szkoda, że odbyło się nie w czas, no ale trudno...

Natomiast w związku z politycznym charakterem imprezy i łamaniem praw człowieka w kraju gospodarza, w tym roku nie prowadzimy żadnych wydarzeń (eventów, konkursów czy różnego rodzaju dodatków) nawiązujących do Mistrzostw Świata w Katarze.
To jest oficjalne stanowisko producentów FOE?

Swoją drogą gdyby Mistrzostwa Świata w piłce nożnej miały charakter polityczny, to raczej oglądłabym polityków w roli głownej, a nie piłkarzy. Na szczęście to impreza sportowa i sama w sobie taki ma charakter.
 
Ostatnia edycja:
Do góry