[Inne] możliwość wyłączenia okienek o nagrodzie

dodać czy nie dodać?

  • Dodać wyłączanie

    Głosy: 15 100,0%
  • nie dodawać

    Głosy: 0 0,0%
  • nie ruszają mnie wyskakujące okienka

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15

Kaspian IV

Szlachcic zagrodowy
jak w temacie. teraz z prawie każdego budynku w mieście dostaje się nagrodę. Wyłączanie 200 razy okienka o tym co się dostało jest bardzo irytujące. Możliwość wyłączenia wyskakiwania tych okienek oraz takich samych na polach chwały (chociaż tam nie są aż tak uciążliwe) byłoby bardzo pomocne, tak jak można wyłączyć np. ostrzeżenia o wydawaniu diamentów czy wpłacaniu PR.
 

Załączniki

  • nagroda.jpg
    nagroda.jpg
    85,6 KB · Wyświetlenia: 0

Marik

Książę
Były już identyczne pomysły, z tego co pamiętam bardzo duża część graczy była za. Osobiście też jestem za, ale po kilku takich pomysłach skończyło sie na tym że z 2 okienek zrobiło się ich jeszcze więcej i wychodzi na to, że ktoś w Ig ma na ich punkcie obsesję. Nie znam się - jednak, czy aby tak duża ilość zbędnych wyskakującyh okien nie obciąża już przeciążonych serwerów?
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Kilkanaście zbiorów po uruchomieniu BG i jednak problem pozostaje ;) Można się co prawda przyzwyczaić, ale rzeczywiście czasem to denerwuje.
Jak klikasz z BG, to można się "zaprzyjaźnić" ;)
Ja już klikam, bez "selekcji", co wyjdzie to wyjdzie, choć widzę oststnio, że FoE preferuje "zakończ produkcję specjalną"... i dobrze
;)
 

deliryk

Wicehrabia
Nie znam się - jednak, czy aby tak duża ilość zbędnych wyskakującyh okien nie obciąża już przeciążonych serwerów?
technicznie rzecz biorac nie
informacje o tym co zebrales i tak zawsze zwrotnie szlo jsonem

dodali jedynie graficzna interpretacje tego

ciezko powiedziec po co, bo wiekszosc graczy pewne czynnosci wykonuje juz bez zastanowienia, a takie okienka tylko irytuja

moze ktos wymyslil, ze jezeli bedziemy widziec nagrody to sie bardziej podjaramy :)

fajnie ze robia zmiany, ale sie zastanawiam czemu czasem robia nam pod gorke
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
czyli nie obciąża serwera, tylko Twoje urządzenie - serwer i tak wysyłał info co zebrałeś, ale teraz Twój sprzęt musi to pokazywać ubierając w piękną szatę graficzną... :)
 
ciezko powiedziec po co, bo wiekszosc graczy pewne czynnosci wykonuje juz bez zastanowienia, a takie okienka tylko irytuja
Mam swoją teorię na ten temat. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie.
Teoretycznie bez wyskakujących okienek można, tak szybko przesunąć kursorem po mieście, że zbiera się grubo ponad limit 100pr na pasku. Wyskakujące okienka zapobiegają często temu procederowi, bo działa on na niekorzyść Forge+, który ma zwiększać limit. A plusik przecież jest płatny.
 
Do góry