[Zgłoszone] Możliwość wyłączenia animacji w grze [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser675
  • Data rozpoczęcia

?

  • Tak, to dobra propozycja

    Głosy: 11 91,7%
  • Nie, bo... [napisz w temacie]

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser675

Guest
Czy mogłaby pojawić się opcja wyłączenia animacji w grze?
Obecnie jest tylko możlwość wyłączenia animacji dymu i animacji w miastach innych graczy, ale to na niewiele się zdaje.
Z epoki na epokę jest coraz gorzej.
Ta mgła ta mapach prowincji gildii już prawie w ogóle uniemożliwia mi grę. Czy naprawdę nie mogłaby się pojawić opcja żeby to wyłączyć? Po wejściu na tą mapę zużycie procka u mnie wynosi 90% (2 GHz)
Nie mówiąc już w ogóle o tym że gra jednostkami z epoki postępowej wzwyż jest prawie niemożliwa. A skoro nie mogę walczyć, to nie buduję nowego wojska i gra traci sens.
 

DeletedUser

Guest
Popieram, gram na starym laptopie i często mi się blokuje, ścina i zawiesza gra :/ Świetny pomysł...
 

DeletedUser8507

Guest
Hymmmm... Nie mam zdania. Ale mapa na GvG uniemożliwia grę, gdyby coś z tym zrobili...
 

DeletedUser3344

Guest
U mnie największym problemem jest pamięć RAM. Mam 2GB, z czego ok 500 MB idzie na system + programy pracujące w tle. W sumie ok 1 GB mam zajęte.
Jak włączam grę i zmotywuje jakieś 8 graczy to już mam full zużytej pamięci (2 GB). Procesor nie stanowi problemu, zazwyczaj nie przekracza 20% :p

MożePanowie programiści też odchudziliby co nieco? :)
 

DeletedUser

Guest
Dziwię się że tyle czasu musimy czekać na takie rzeczy. Czy tak trudno dać opcję wyłączenia mgły? Albo dlaczego, na Jowisza, nie można wyłączyć animacji we _własnym_ mieście? Ech...
 

DeletedUser3

Guest
Opcja wyłączenia chmur w GvG jest już zgłoszona do zrobienia.
 

DeletedUser

Guest
Mi przez te chmury czasami pixeluje mapę, że są tylko spore kwadraciki ;)
 

DeletedUser10373

Guest
Myślę że po prostu wystarczało by, gdyby opcja "wyłącz animację" odnosiła się do wszystkich animacji widocznych w naszym mieście/u sąsiadów, niezależnie czy chodzi o dymek, chmurki czy lewitującego zeppelina:)
 

DeletedUser12078

Guest
Ja mam 4GB ramu, a i tak potrafi mi zamulić po dłuższym czasie, więc jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Nie, bo jest to znany problem w google chrome, ktory dotyczy nie tylko tej gry. wystarczy w pasku adresu wpisac: chrome://plugins i wylaczyc pierwsza (powinny byc dwie) wtyczke flasha. po restarcie przegladarki chmury przesuwaja sie plynnie i cala gra odzywa. no i mozna juz wpisywac bez problemu literke "ą"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry