Możliwość wyboru czy chcesz szukać skarbów czy nie.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14282
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz mieć możliwość wyboru?

  • Tak

    Głosy: 17 73,9%
  • Nie

    Głosy: 6 26,1%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser14282

Guest
Proponuję by nowość zwaną Poszukiwacz Skarbów:

Gracz który nie chce z tej opcji korzystać, może wyłączyć ją w ustawieniach odznaczając przysłowiowego ptaszka.
Sprawiając że opcja staje się nieaktywna.


W każdej chwili mógłby do poszukiwań wrócić aktywując daną opcje ponownie.


Każdy Gracz miałby wolny wybór.
 

DeletedUser8507

Guest
Jestem za. każdy gracz powinien mieć wybór, niekażdy lubi widzieć tego Kapitana ,,żula" Jakiegoś. :)
 

DeletedUser3220

Guest
A tam, mogliby to schować jak kogoś tak mocno razi :D
 

DeletedUser7261

Guest
Nie korzystam z poszukiwania skarbów i już sie przyzwyczaiłem do tej ikonki. Po prawdzie to nawet nie zwracam na nia uwagi, oko się przyzwyczaiło. Dla mnie zbędne.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że jestem za, ten cały kapitan tylko miejsce zajmuje
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Czemu nie, trochę irytuje tym ptaszkiem.

A tak trochę odbiegając od tematu: ciekawe, gdzie Inno będzie chciało wsadzić nowe okienka, np. przy Wielkanocy lub Kasynie, bo aż na 2 nowe miejsca chyba nie ma :p
 

DeletedUser3220

Guest
Czemu nie, trochę irytuje tym ptaszkiem.

A tak trochę odbiegając od tematu: ciekawe, gdzie Inno będzie chciało wsadzić nowe okienka, np. przy Wielkanocy lub Kasynie, bo aż na 2 nowe miejsca chyba nie ma :p

W tym momencie na Becie już nie widzę ikonek ze zbiorem automatycznym i boostowaniem miasta (tej rakietki), bo mi ucieka pod menu :D
 

DeletedUser11650

Guest
Dziwny pomysł. Dają darmowe rzeczy, a ludzie chcą je wyłączać. Po prostu nie rozumiem takich ludzi.
 

Mikekun

Książę
Wydaje mi się z początku, iż na pewno domyślą się, że zapomnieli trochę o większych eventach typu "zima", "Wielkanoc" i pewnie będą chcieli na czas tych eventów wyłączyć "Poszukiwanie Skarbów". Potem jak event się zakończy, włączą go na nowo. I tak w koło Macieju. Przynajmniej do czasu kiedy nie skopią czegoś przy grze, po kolejnym wyłączeniu "Poszukiwacza Skarbów"

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
W tym momencie na Becie już nie widzę ikonek ze zbiorem automatycznym i boostowaniem miasta (tej rakietki), bo mi ucieka pod menu :D

No i nikt chyba tego problemu nie zauważył :p

eputi6oaacbk.jpg
 

DeletedUser14340

Guest
U mnie też tak jest, mam 15 cali w laptopie :) Ikonki nie wchodzą pod menu na pełnym ekranie, więc trzeba ciągle uruchamiać tę opcję żeby się upewnić, że cała produkcja zebrana bo właśnie ikona skrzynki pod to włazi.
 

DeletedUser3220

Guest
Wybacz Szczupak, ale to, że Ty masz duży monitor nie znaczy, że każdy taki ma. Ja mam wygląd dokładnie taki jak na screenie Hikariego. Mam 18 cali i maksymalną rozdzielczość i nie stać mnie na nowy monitor tylko po to, by dobrze grać w FoE.
Programiści mimo tego, że mają tam mega wypasiony sprzęt, powinni wziąć też pod uwagę mniejsze monitory i inne rozdzielczości niż ich własne, albo ustalić minimum sprzętowe potrzebne do komfortowej gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry