[Zadania] Możliwość usunięcia ikonek (zadania dzienne eventy itd..)

Czy chcesz mieć możliwość usuwania ikon

  • Tak

    Głosy: 9 75,0%
  • Nie

    Głosy: 2 16,7%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12

sir tatar

Baron
Postuluję o możliwość usuwania ikonek eventowych, zadań dziennych itd ...

te zadania dzienne to jakiś absurd ... tak samo, jak większość eventów, których bez wora diamentów nie da się zrobić - a możliwy zysk żaden

ikonki przysłaniają niezebrane zbiory, są bezużyteczne i tylko przeszkadzają w grze
 

bartekmod

Książę
zdecydowane tak, przed chwilą miałem ten sam pomysł, ale nie będę powielał tego tutaj :)
zaśmieca tylko widok...

powinno być to do wyboru tak jak animacje... chcę dzienne czy nie, podróżnika czy chcę, event czy chcę ukryć czy nie i każdy by sobie mógł wyłączyć element, który mu PRZESZKADZA bo inaczej tego nazwać nie umiem

po stokroć chcę to wyłączyć
 

DeletedUser18348

Guest
Też jestem za ukryciem, bo przeszkadzają niż za usunięciem.
 

DeletedUser17755

Guest
Może autor pomysłu zmieni w opisie: możliwość ,,ukrywania ikonek" zamiast ,,usuwania" to zagłosuję na tak.
 

DeletedUser7795

Guest
Jak dostaję dzienne zadanie typu zajmij X sektorów na mapie kampanii za pomocą wojska to moim marzeniem jest wywalić w cholerę ten dymek z zadaniem. Czemu? Bo jestem 2 epoki do przodu z prowincjami i przejęcie sektora wojskiem nie wchodzi w grę. Zadania jak zwykle nie są dopracowane, w ogóle nie dopasowane do epoki gracza. W późniejszych epokach trafiają się dużo łatwiejsze zadania niż w epokach wcześniejszych.
 
Do góry