[Tawerna znajomych] Możliwość aktywowania dwóch premii jednocześnie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18973
  • Data rozpoczęcia

Dwie premie jednocześnie w tawernie znajomych

  • Chcę taką opcję

    Głosy: 8 72,7%
  • Niech zostanie tak jak jest.

    Głosy: 3 27,3%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser18973

Guest
Nawet jeśli szanse na akceptację pomysłu znikome, ja spróbuję. :)

Gdy wybierze się promocje w tawernie trwającą trzy doby to przez 72 godziny sklep tawerny ma się zablokowany. Może warto rozszerzyć "koszyk" w sklepie do dwóch promocji jednocześnie?
 

DeletedUser18000

Guest
Innosoft sprzedało by więcej diamentów, gdyby ceny niektórych rzeczy były lepiej przemyślane.
Nie chce mi się wierzyć w to że ktoś np korzysta ze zbiorów za diamenty, albo z tej drugiej premii w tawernie,
ale gdyby takie coś kosztowało 1 diament to może ktoś by się skusił :p
 

DeletedUser17388

Guest
Ja czasami korzystam. Jak mam kupiony bonus do ataku na wyprawę a już koniecznie w tej chwili chcę skończyć wyprawę pomimo że jest wtorek to czasami kupuję tą opcję i biorę negocjacje żeby skończyć wszystko.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Innosoft sprzedało by więcej diamentów, gdyby ceny niektórych rzeczy były lepiej przemyślane.
Nie chce mi się wierzyć w to że ktoś np korzysta ze zbiorów za diamenty, albo z tej drugiej premii w tawernie,
ale gdyby takie coś kosztowało 1 diament to może ktoś by się skusił :p

Ja korzystam ze zbiorów za diamenty, bez tego zbyt dużo czasu by to zajmowało a tak to jedno kliknięcie i po sprawie i nie trzeba się bawić w zwalnianie miejsca na pasku dla kolejnych PRów
Oczywiście jakby koszt wykupienia drugiego bonusu w tawernie nie kosztował by 50 diaksów tylko z 10 to pewnie bym nie raz skorzystał, ale na chwilę obecną jest to za wysoko cena
 
Do góry