Motywowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12313
  • Data rozpoczęcia

Tak czy nie?

  • Tak

    Głosy: 7 46,7%
  • Nie

    Głosy: 8 53,3%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

Hikari36

Polonista
Polonista
A czym ma się kierować, jak nie głosami? Zdania są podzielone pół na pół, więc nie zgłoszą, skoro nie ma znaczącej większości (czyt. połowa Graczy tego nie chce).
 

DeletedUser5506

Guest
Skoro zmiana nie szkodzi, to co stoi przeciw po za banda egoistycznych graczy? Zlota ramke wokol avatara dali i na co to? A tu cos co sie przyda ma byc blokowane przez glupote... bez sensu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Hej hej hej, wyhamuj Mordka. Złota ramka nie jest bezsensowna (ale jednak to prawie nic nie zmieniająca zmiana). Mamy chyba demokrację, prawda? Jeżeli, tak jak tutaj, pomysł nie przypadł do gustu Graczy i połowa chce, połowa nie, to wiadomo, że zostanie odrzucony. Dla Ciebie jest przydatne, dla mnie głupie i bezsensowne. Jeszcze raz kogoś obraź, wyżal się w swojej bezsilności :)
 

DeletedUser5506

Guest
Nikogo nie obrazam, stwierdzam fakty a jesli ktos o nie sie obraza to juz nie moj problem :)
Kiedys sie zdazylo ze mimo przewagi glosow negatywnych moj pomysl przepuszczono dalej i licze na to ze madrosc i rozwaga osoby ktora zajmuje sie pomyslami nie pozwoli na jedynie suche patrzenie na glosy...
 

DeletedUser12313

Guest
Można zamknąć, bo z najnowszą aktualizacją pomysł będzie już niepotrzebny. Myślałem o czymś takim jak to co mają wprowadzić, ale nie chciałem, żeby było za łatwo. Dzięki za wypowiedzi i głosy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry