Motywowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12313
  • Data rozpoczęcia

Tak czy nie?

  • Tak

    Głosy: 7 46,7%
  • Nie

    Głosy: 8 53,3%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser12313

Guest
Witam
Gdy motywuję kogoś często mam problem, bo nie wiem, co mam kliknąć. Wiem, jaką kategorię budynków mam zmotywować (bo zazwyczaj jest w nazwie miasta), ale nie wiem dokładnie. który budynek. Chciałbym dodać opcję, która by w tym pomogła. Jeśli najedziemy myszką na budynek pokaże się, ile dokładnie produkuje zaopatrzenia/monet i ile daje zadowolenia + ile dałoby po zmotywowaniu w przypadku specjalnych budynków, np. świątynia wiedzy. Działałoby to tylko dla gildii i znajomych, żeby nie ułatwiać plądrowania.
Co o tym myślicie?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To chyba powinno działać wszędzie jak już ;)
Ja się przyznam ze mała ściąga mogła by być, zwłaszcza ze powoli sie gubię co daje konkretny eventowy budynek czy młotek czy jakiś grosz...
 

DeletedUser12313

Guest
Zrobiłem podobna propozycje i nie przeszla ;p

widziałem ten temat i mój pomysł nie jest taki sam (do moda jeśli chciałby zamknąć/usunąć)

To chyba powinno działać wszędzie jak już ;)
Ja się przyznam ze mała ściąga mogła by być, zwłaszcza ze powoli sie gubię co daje konkretny eventowy budynek czy młotek czy jakiś grosz...

chciałbym, żeby było zablokowane u sąsiadów, żeby nie pomagać w plądrowaniu, ale jeśliby zrobić tak, że ta opcja nie będzie działała 48h po ataku (bo jak ktoś atakuje i plądruje to robi to codziennie) to możnaby zostawić i u sąsiadów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5506

Guest
Jak nie jest ten sam? Zasada ta sama, ma ulatwic motywacje a zamiast najezdzac na kazdy budynek tak jak Ty proponujesz to w propozycji byla opcja aby podswietlalo budynki o najwiekszym bonusie, co jeszcze bardziej usprawni motywacje.
Oczywiscie nie neguje Twojego pomyslu, i nawet milo ze przy tworzeniu tematu przeszukales dzial, ale uwazam ze forma proponowana przeze mnie byla by o wiele przystepniejsza :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Mordka, mi się wydaje, że Twój pomysł oraz pomysł fantasic trochę się różnią ;)
Moja argumentacja jest podobna jak w pomyśle Mordki + nie sądzę, aby ludziom chciało się jeździć po całym mieście i szukać tego najodpowiedniejszego budynku (tu już pomysł Mordki wydaje się "przystępniejszy" [aczkolwiek odrzucony])
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Hikari a mnie nawet nie na motywowaniu zależy co na wiedzy, czasem chciała bym wiedzieć co daje ten unikalny budynek którego nie mam albo jak rabuje niech mi pokaże ile daje np na 1h, bo tu kompletnie nie wiem bo ja mam wszystko z bonusem a jak rabujesz domek a tam śmieszne 500 złota wpada ^^ (nie obrażając innych) wiesz z naszymi bonusamy to budynki dają po ileś tysięcy a u podstawy 500 złota ;)
 

Mikekun

Książę
Mordka, mi się wydaje, że Twój pomysł oraz pomysł fantasic trochę się różnią ;)
Moja argumentacja jest podobna jak w pomyśle Mordki + nie sądzę, aby ludziom chciało się jeździć po całym mieście i szukać tego najodpowiedniejszego budynku (tu już pomysł Mordki wydaje się "przystępniejszy" [aczkolwiek odrzucony])

I tutaj się mylisz, w moim wypadku ja zawsze jeżdżę po mapie i szukam odpowiedniego budynku. Niestety nie zawsze faktycznie jest co kliknąć odpowiedniego i często się ty faktem irytuje. Łatwo też jest zgadnąć co dana osoba potrzebuje jeśli nie ma się nawet odpowiedniego opisu, i tutaj wychodzi na prowadzenie często Zadowolenie aniżeli Zaopatrzenie. Aktualne rozwiązane sądzę że nie przejdzie. Zbyt mocno obciążałoby to serwery gry opcją którą stosuje nie wiele osób. Motywacja znajomych jest mało interesująca dla nie których aniżeli gvg czy też pvp.

Życzę udanego dnia.
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser625

Guest
Wystarczy, że ktoś w pierwszych trzech wierszach opisu napisze co mu motywować, jaki konkretnie budynek to wyświetli się to w prawym górnym rogu tuż obok czatu. Wystarczy tam spojrzeć i już wiadomo jaki budynek klikać.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
I tutaj się mylisz, w moim wypadku ja zawsze jeżdżę po mapie i szukam odpowiedniego budynku. Niestety nie zawsze faktycznie jest co kliknąć odpowiedniego i często się ty faktem irytuje. Łatwo też jest zgadnąć co dana osoba potrzebuje jeśli nie ma się nawet odpowiedniego opisu, i tutaj wychodzi na prowadzenie często Zadowolenie aniżeli Zaopatrzenie. Aktualne rozwiązane sądzę że nie przejdzie. Zbyt mocno obciążałoby to serwery gry opcją którą stosuje nie wiele osób. Motywacja znajomych jest mało interesująca dla nie których aniżeli gvg czy też pvp.

Życzę udanego dnia.
pozdrawiam Mikekun

Myle się w twoim przypadku, ale jestem pewien, że większość ludzi nie ma czasu na takie zabawy i, jak napisał Guana, opis powinien wystarczyć ;)
 

DeletedUser7261

Guest
Mi to lata koło ucha, i tak motywuję co popadnie. Zatem obojętnie, jeśli ma Wam to życie ułatwić to proszę bardzo.


Oh edit, nie ma opcji obojętne. Więc skoryguję do użytku własnego - nie potrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Czesto sie spotykam z tym, ze gracze z niskich epok pytaja sie mnie co klikac. Gubia sie...
 

bartekmod

Książę
Czesto sie spotykam z tym, ze gracze z niskich epok pytaja sie mnie co klikac. Gubia sie...

a ja będąc w wyższej epoce wcale nie muszę pamiętać co ile dawało 5 epok wstecz

niby jest najogólniejsza zasada: motywować jak największe budynki zaopatrzeniowe, domy 24h, kulturowe jak największe...
 

DeletedUser8507

Guest
Nie mam zdania, byłoby na tak jeśli by ułatwiło plądrowanie
 

Mikekun

Książę
Wendrowiec01234

Plądrowanie w tej grze jest skopanie, za motywacje dostajesz zaledwie 20 monet, za plądrowanie natomiast 80 monet i to w zależności jaki budynek. Według mnie powinni te statystki zbilansować i zrobić coś takiego np : 50 monet za motywowanie, a 100 monet za plądrowanie. Dodatkowo osoba pokonana i splądrowana z swojej kieszeni powinna kłaść na naprawę budynku, a nie tylko jeden klik i wszystko jest ok. To by nauczyło osoby myśleć aby lepszą obronę w razie ataku wystawić za którą agresor dostałby więcej pkt w razie pokonania :)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser11123

Guest
Wendrowiec01234

Plądrowanie w tej grze jest skopanie, za motywacje dostajesz zaledwie 20 monet, za plądrowanie natomiast 80 monet i to w zależności jaki budynek.


ja już wiem czemu nigdy nie rozumiem, o co chodzi w Twoich postach. Pomyliłeś fora i ciągle piszesz o innej grze. no chyba że rabujesz tylko drewniane chatki :haha:
 

DeletedUser5506

Guest
ja już wiem czemu nigdy nie rozumiem, o co chodzi w Twoich postach. Pomyliłeś fora i ciągle piszesz o innej grze. no chyba że rabujesz tylko drewniane chatki :haha:
Noooo, i wszystko jasne :D

Tak w ogole po co pladrowac domki i pordukcje? NIe prosciej towary....?
 

DeletedUser8507

Guest
Wendrowiec01234

Plądrowanie w tej grze jest skopanie, za motywacje dostajesz zaledwie 20 monet, za plądrowanie natomiast 80 monet i to w zależności jaki budynek. Według mnie powinni te statystki zbilansować i zrobić coś takiego np : 50 monet za motywowanie, a 100 monet za plądrowanie. Dodatkowo osoba pokonana i splądrowana z swojej kieszeni powinna kłaść na naprawę budynku, a nie tylko jeden klik i wszystko jest ok. To by nauczyło osoby myśleć aby lepszą obronę w razie ataku wystawić za którą agresor dostałby więcej pkt w razie pokonania :)

pozdrawiam Mikekun
lepiej aby sie nie uczyli, ale taka trwała szkoda by była i ok-jak sie uczą to niestety jest lepszza obrona i większe straty w ludziach (za to medale co tydzień na pocieszenie)
 

DeletedUser13723

Guest
Ja osobiście patrze po wielkości i ewentualnie po budynkach za diamenty bo te zawsze dają dużo ale jak komuś to pomoże to jestem na tak!
 

DeletedUser13955

Guest
Ja się staram motywować jak najlepsze budynki i też mam problem, bo nie wiadomo ile dają budynki eventowe których nie mam i to w różnych epokach. Przydatna opcja - jakby po najechaniu wyświetlało bazowe wartości dla porównania. Tak jak wyświetlają się we własnym mieście (oczywiście bez czasu do zakończenia !!!) Jestem na TAK
pozdrawiam, Shantall
 

DeletedUser5506

Guest
Ludzie gdzie wy byliście gdy byla moja propozycja na to? Nikomu nie pasowało a teraz każdy chwali ze super pomysl...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ludzie gdzie wy byliście gdy byla moja propozycja na to? Nikomu nie pasowało a teraz każdy chwali ze super pomysl...
U ciebie w tak/nie jest 11/13, a tutaj 6/6, więc chyba zdania nie zmieniono, bo wciąż jest mniej więcej po równo po stronie za i przeciw :p
 

DeletedUser5506

Guest
Team zrobil glupote zamykając mój temat i ten sam błąd zrobi gdy znów będzie sie kierować głosami..
 
Status
Zamknięty.
Do góry