[Inne] Motywka na konkretną ilość osób

Zgadasz się?

  • Może być

    Głosy: 0 0,0%
  • Raczej nie/ coś do poprawy

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10
Witam. Moim pomysłem było by wprowadzenie motywki, do której da się wpisać ile graczy mamy zmotywować.
przykład: chcę zmotywować 40 osób, wpisuje ile osób chce zmotywować, (działa to jak automatyczna motywka) i gotowe
 
A po co to komu potrzebne? Zbędna funkcja
Masz zadanie powtarzalne - zmotywuj lub odrestauruj 30 budynków.
Masz 111 znajomych plus gildia i sąsiedzi - to możesz zrobić 5-8 zadań powtarzalnych.
Ale jak włączysz "uczynnych pomocników" to już nie zmienisz zadania powtarzalnego musisz czekać aż skończą pracę.
I zrobisz 2-3 zadania.
No tak zostaje ręczne klikanie :p
 

Marik

Książę
Masz zadanie powtarzalne - zmotywuj lub odrestauruj 30 budynków.
Masz 111 znajomych plus gildia i sąsiedzi - to możesz zrobić 5-8 zadań powtarzalnych.
Ale jak włączysz "uczynnych pomocników" to już nie zmienisz zadania powtarzalnego musisz czekać aż skończą pracę.
I zrobisz 2-3 zadania.
No tak zostaje ręczne klikanie :p
problemem ,,auto motywki,, jest to że jak nie możesz u kogoś czegoś zmotywować/odrestaurować to w zadaniu ci nie zaliczy, ale 24h na kolejną próbę już tak, więc to bardziej zawada niż pomoc w zadaniach
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie
1.
problemem ,,auto motywki,, jest to że jak nie możesz u kogoś czegoś zmotywować/odrestaurować to w zadaniu ci nie zaliczy, ale 24h na kolejną próbę już tak, więc to bardziej zawada niż pomoc w zadaniach
To też. Wiem, można nie korzystać, ale w takim razie po co tworzyć taką opcję?
2.
No tak zostaje ręczne klikanie
Żeby odwiedzić tawerny, to i tak trzeba ręcznie "przeklikać" znajomych. Cały problem z tawernami ma leżeć po ich stronie? Wymieniamy leniwych na bardziej aktywnych? To w takim przypadku trzeba by sprawdzać nie tylko częstotliwość motywki (na tym akurat mi nie zależy), ale też wizyt w tawernie. Czasem zadanie dzienne zebrania 4k srebrników już teraz wymaga spamowania znajomych.
 
Ostatnia edycja:
Do góry