Motywacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5554
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz szybką motywacje w histori wydarzeń

  • Tak

    Głosy: 10 52,6%
  • Nie

    Głosy: 9 47,4%
  • Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser5554

Guest
Witam mam propozycje żeby można w historii motywować, tak jak zbiory zbierać, czyli przejechać myszką z góry w dół i zmotywować. Ręka boli od klikania na każdego z osobna. Ta opcja bardzo by się przydała w takich ewetach jak ten co jest teraz. Pozdrawiam
 

DeletedUser5554

Guest
Sory pierwszy raz to robiłam:) Dzieki

//PablooS
Okey, poprawiłem. Wystarczy tylko wpisać treść ankiety i opcje takie jak "Tak", "Nie" i "Nie wiem". Nie może być wielokrotnego wyboru bo nie można być jednocześnie na "Tak" i "Nie" :D
 

DeletedUser5554

Guest
Myślę że wszyscy co maja Dynamic Tower tez będzie łatwiej bo dużo jest do motywacji.
Poza tym kto w danym momencie nie będzie chciał skorzystać z danej opcji może po staremu klikać dowolne osoby.
Dużą pomocą było by w ewetach gdzie w zadaniu mamy zmotywuj 50 osób.
Piszcie co o tym myslicie i zabierajcie głos
Pozdrawiam
 

DeletedUser9756

Guest
Mój Boże. To już dąży do takich ułatwień, że niedługo ktoś zaproponuje automatyczną motywację, żeby konto za nas motywowało :o
A jak boli ręka od tylu kliknięć w myszkę... jeśli nałogowo to poszedłbym do lekarza ostatecznie :D
 

DeletedUser7795

Guest
Zmianę uważam za zbędną, pojedyncze kliknięcie ani nie jest trudne, ani czasochłonne.

Dokładnie. Klikanie wsparcia dla graczy z gildii czy znajomych nie zajmuje dużo czasu. Myślę, że takie "przejechanie" strzałką trochę by przymuliło grę na jakieś 5-10 sekund, bo gra musiałaby sprawdzić czy w miastach jest jakiś budynek, który można wesprzeć.
 

DeletedUser15643

Guest
Widzę, że niektórzy nie pamiętają jak trzeba było wejść do miasta każdego gracza z osobna żeby zmotywować.

Ale niektórzy dobrze to pamiętają i pamietają też, z jaką ulgą przyjęto nowość w postaci "kilkania z ratusza" (chociaż wg mnie nie wprowadzono tego dla ułatwienia życia Graczom, ale z bardziej prozaicznego powodu: w miarę rozwoju gry przybywało budynków - i to coraz bardziej "wyrafinowanych", więc po prostu odwiedzanie miasta każdego sojusznika/znajomego/sąsiada powodowało totalne zawieszanie się gry) - więc dlaczego nie można iść dalej i upraszczać systematycznie tego, co uprościć jeszcze można?

Zmianę uważam za zbędną, pojedyncze kliknięcie ani nie jest trudne, ani czasochłonne.

Pozwól, że wykorzystam to zdanie nieco przewrotnie (a raczej jego fragment): "pojedyncze kliknięcie ani nie jest trudne, ani czasochłonne" zatem dlaczego nie wprowdzić jednego przycisku: "wesprzyj wszystkich, którzy wsparli Ciebie"?
Po co klikać wszystkich, albo przeciągac myszą, jesli można to załatwić jednym kliknięciem?
Ja nawet skłonny byłbym zapłacić za to każdorazowo 5 diamentów, tak jak za zbiór za wszystkich budynków w mieście :D.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Generalnie to ja chcę szybka motywacje WSZĘDZIE.

Żadne względy czy to teoretyczne czy praktyczne nie przemawiają za tym, by ekran przyciemniał i gra po każdej motywacji myślała nie wiadomo o czym dwie sekundy. Jak musi to niech myśli, ale nie blokuję następnych motywacji.

Jestem skłonny nawet okupić to blokowaniem motywacji gracza, którego z niewiadomych względów motywować nie można oraz brakiem komunikatu co się zmotywowało i wyskakującym znienacka* oknie planu perły.

)* Jak wiadomo "znienacka" również wyjeżdża czołg
 

HuanMing

Książę
Pozwól, że wykorzystam to zdanie nieco przewrotnie (a raczej jego fragment): "pojedyncze kliknięcie ani nie jest trudne, ani czasochłonne" zatem dlaczego nie wprowdzić jednego przycisku: "wesprzyj wszystkich, którzy wsparli Ciebie"?
Po co klikać wszystkich, albo przeciągac myszą, jesli można to załatwić jednym kliknięciem?
Ja nawet skłonny byłbym zapłacić za to każdorazowo 5 diamentów, tak jak za zbiór za wszystkich budynków w mieście :D.

Pozwalam :D

Z tą opcją diamentową to nie taki zły pomysł, chociaż mnie by bardziej ucieszyła zmiana w postaci braku informacji o tym co komu zmotywowałam.
 

DeletedUser8110

Guest
Zgłoszona jest już prośba o dodanie motywacji wszystkich Graczy jednym kliknięciem, która sprawia, że ten pomysł przestaje mieć rację bytu. ;) Kto wie, może nawet zostanie taki przycisk wprowadzony. ;)
 
Do góry