[Inne] Motywacja

Czy pomysł jest przydatny

  • TAK

    Głosy: 3 23,1%
  • NIE

    Głosy: 10 76,9%

  • W sumie głosujących
    13
Mam pomysł aby przy pokazaniu się motywowania ze wsparcia (okienko co zostało zmotywowane) mogło się również pokazać z jakiej epoki zmotywowaliśmy budynek.
Ja jak i inni gracze używają przycisku wsparcia i po naciśnięciu wiemy co zmotywowaliśmy ale nie wiemy z jakiej epoki.
 

Mikekun

Książę
Hmmm, pomysł ciekawy jednak zbędny. Na obecną chwilę mamy przecież pokazywane co na daną chwilę zmotywowaliśmy. Dodatkowo podobnych pomysłów było już sporo, a to oznacza że autor nie pokwapił się aby ich poszukać inaczej wiedziałby że temat jest już wyczerpany. Dla mnie najważniejszym pomysłem oprócz Motywacji byłaby kolejność motywowanych rzeczy na którą leciałby auto. Czyli mamy do wyboru Zadowolenie, Zaopatrzenie albo Kaska i dzięki ustawionej promocji z auto moglibyśmy dostać motywkę akurat na tą rzecz co potrzebujemy, ponieważ aktualnie dostajemy jedynie motywację jednie wtedy z miejsca kiedy mamy świątynie wiedzy. Na inne rzeczy jest losowy wybrane ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Ja bym dodał możliwość wyłączenia takich okienek. Mi one przeszkadzają bo zasłaniają sporą cześć ekranu gry.
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie bezsensu

gdy wprowadzano przycisk wsparcia nie bylo okienka pokazujaca jaki budynek zostal wsparty i... BYLO TO GENIALNE
FOE chodzi mi perfecto ale od czasu owego okienka wsparcie dziala kapke wolniej niz wczeniej
bez okienka bylem w stanie w jakies 3 minuty zrobic motywke 300 osob a id czasu owego okienka zrobilo sie 6 - 10 minut ze wzgledu na komunikacje serwer klient - jestem na nie bo to dodatkowo izbytecznie obciazy serwery.
Jestem na tak by owe okienko calkowicie wylaczyc lub dac graczowi mozliwosc jego wylaczenia.
 
Do góry