Montaż

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8996
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8981

Guest
Gracz na east nagach - Kuchnis ma niezwykle romantyczne miasto :) XD
 

DeletedUser4744

Guest
Sky, możesz sprawdzić moje :). nie wiem czy jest ładne, więc proszę abyś ocenił.
Miasto główne mam na Dinegu.
 

DeletedUser4744

Guest
Hehe, spoko usunę. Były tylko dlatego, że ludności dla szaserów brakowało trochę :D

Postawię tylko kilka dwuspadówek żeby mieć dostępną ludność na usunięcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4744

Guest
Chaty usunięte, jeden dwuspadowy się buduje i został oszalowy to spróbuje jeszcze wszystko ogarnąć do jutra wieczorem.
 

szachimat

Wicehrabia
ja zgłaszam swoje iasto na Dinegu, chociaż, nie powiem, moje miasto na East-Naach też jest całkiem ładne...
 

DeletedUser8457

Guest
Cóż szach... Samo miasteczko ladne ale nie pasuja do siebie rozne szczegoly (D) E jeszcze nie sprawdzalem
 

DeletedUser10663

Guest
w jakim programie będziesz robił? :) również zajmuje się takim montowaniem.
 

DeletedUser8996

Guest
w jakim programie będziesz robił? :) również zajmuje się takim montowaniem.

W Sony Vegas Pro 12 ;)
Masz jakiś kanał na YT?

Kurde, Temat założony 1 lipca, a ja ciągle jestem w punkcie wyjścia, chociaż jeszcze ze 2 miasta wykombinuję i gotowe ;)
Tylko jak moglibyście mi jakąś muzykę podrzucić do tych klimatów pasującą, bo jak szukałem to nie mogłem wcale znaleźć :(
 

DeletedUser8996

Guest
No cóż, wydaję mi się, że to powinna być jakaś muzyka bardziej taka spokojna chyba, bo nie wiem, jak zgrac aviciego z montażem miast FoE ;)
 

DeletedUser625

Guest
A może wszystkim dobrze znany Requiem for a Dream? :)

Requiem for a Dream

Spokojne prawie cały czas i momentami przyspieszenia i wtedy mógłbyś szybsze przeskoczenia obrazów zrobić do rytmu piosenki, fajnie by to wyszło. :)
 

szachimat

Wicehrabia
no to ja jeszcze raz skladam wniosek ze swoim światem na Dinegu, pięmne Rzymskie dworki i mnóstwo winnic - urzekający widok
 
Do góry